Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mor

    tag

    válasz Scale #18863 üzenetére

    Én tavasszal vettem egy ugyanilyet az is alzás akcióban volt (460000 Ft). Azóta nagy megelégedéssel használom, sdr-ben fix 15-ös fényerő mellett emeleti világos helységben. Vhiktor profiljait megvettem, tökéletes is, de a fényerőn mindenhol állítanom kellet, mert nekem sok volt. Ennél magasabb fényerő már bántja a retinánkat. A dv-ben lévő fényerő meg néha-néha már túlzónak is érződik, szóval szerintem brutál fényereje van így is. Elképzeleni nem tudom, hogy milyen körülmények között lenne szükség 1700-1800 nit-re, de biztos van olyan szitu, hogy kell. :F Nekem az alap gyári fw van rajta talán 474 vagy valami ilyesmi, nem tudom, nem akarom frissíteni, mivel shield proval használom, így a különböző szoftver bugok amiket itt szoktam olvasni, engem nem érintenek. A feketék tökéletesek(ahoz képest, hogy nem oled), blooming minimális, egyáltalán nem zavaró sztem, akit ez a kicsi is zavar annak oledet kell vennie, csak kérdés hogy megéri-e a felárat ugyanebben a méretben, de ezt már mindenki maga eltudja dönteni. A kérdés számomra inkább az, hogy fog-e még lejjebb menni az ára? Lásd Én mennyiért vettem.

Új hozzászólás Aktív témák