Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • harry

    veterán

    válasz harry #5467 üzenetére

    Illetve még felmerült bennem, hogy legyen microSD, és hátha idővel ráveszem magam egy low profile adapterre, de 2k alatt nem kapni, nekem meg annyit nem ér (normál van). Nem tudom, jobb-e a microSD-s kínálat, de talán +1 hibalehetőség az adapter miatt, és ha nem lowprofile, nem is nyertem vele semmit.

    Ja amúgy pár szóban a célokról még: fogalmam sincs :D egyelőre kísérletezés, játék, ismerkedés a minipc, mikrokontrollerek világában, kapcsolók, szenzorok működése, ilyesmik. Alapvetően nem áll nagyon messze tőlem a téma, és távolról foglalkoztam már hasonlókkal (no meg linuxszal, programozással is), de ilyen közelről még nem piszkáltam, szóval meglátjuk mit sikerül összehozni, kezdésnek szerintem jó lesz az RPi, aztán majd alakul.

    A nagyon végső cél egy repülő robot, ami sört tud hozni a hűtőből, de az talán odébb van ;] Egyelőre örülök, ha egy marék led világít majd.

    Most lettem figyelmes erre a tegnap megjelent logoutos Arduino cikkra, esetleg többeket érdekelhet :) [link]

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

Új hozzászólás Aktív témák