Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RIC5I

    tag

    hello szeretnék új fejhallgatót venni most külön veszek mikrofont és fejhallgatót a headsetek et naggyából ismerem de ilyen téren kicsit meg vagyok szeppenve így kérnék egy kis segítséget :D

    1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?

    csak itthon

    2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?

    játék/zene/beszélgetés/filmek/internetezés

    mivel fps játékokkal nem játszok így a játék elég alacsony prioritáson van viszont álladóan beszélgetek emberrekkel és mellete a zene megy folyamatosan igy ez lenne a fő szempontom pl a steelseries siberia 2 őm tökéletes volt erre de a samson sr850 ell borzalmas volt

    3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?

    35.000ft nyi pénzem van fizikálisan erre az ügyre de 35 nél is már nagyon csikorgatnám a fogaimat :D csak akkor adnék érte ennyit ha hatalmas minőségbeli külömbség lenne mondjuk egy 20.000-25.000ft-s és egy 35.000ft -s között

    4.) Új vagy használt?
    új

    5.) Circumaural vagy supraaural?

    circumaural mindenképp
    a supraaural tól fáj a fülem pár óra használat után és elég sokat van a fejemen

    6.) Zárt vagy nyitott?

    mind egy

    7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?

    nem szeretem ha nagyon rám erőlteti a basszust a magas hangokat jobban szeretem de mindenképpen a zene+beszéd legyen az amivel meg tudjon bírkózni

    8.) Honnan vásárolnál?

    igazából annyi lenne a lényeg hogy kihozzák nekem és ha gond van, garanciáztatással vissza tudjam küldeni mert elég sokszor kapok alapjáraton hibás terméket ( ell vagyok átkozva gyülölök online vásárolni )

    9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?

    Asus Xonar DGX hang kártya van a gépbe

    köszönöm szépen aki végig olvassa és ajál valamit :R

    Hatékonyság nem tetszés kérdése.

Új hozzászólás Aktív témák