Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zol77

    aktív tag

    válasz Sanzaa #4119 üzenetére

    Sok jóra ne számíts. Az új RK3288 még mindig nem valami bizalomgerjesztő,az Amlogic úgy ahogy megyeget,de ott is vannak gondok,elég ha csak beleolvasol a topikjába.
    Sok választásod nem maradt,én most egy Bay Trailos kütyün agyalok, ami lesz a Minixnek is : [link]
    Viszont én még ezen is agyaltam : [link] Több 30$-al, és vihetem bárhova.
    Hdmi-n kikötöm tv-re,és ott egy teljes értékű win 8.1. A 32GB/2GB kombótól se kell megijedni,kb 18GB szabad telepítés után,meg ott a micro sd foglalat,egy 32GB-os kártyát már 3900 Ft-ért hozzávágnak az emberhez. Természetesen az usb hub,egér,billentyű,gamepad stb alap, hiszen ez ugye egy Win 8.1. De itt valaki ezt már leírta,aki vett ilyet : [link]

    Ezen a hardveren meg játszani is bőven tudsz,főleg ha nem hardcore gamer vagy,hanem csak amolyan hétvégi játékos. Itt van pár link ezzel a hardverrel szerelt tabletről amin játszanak : [link1] [link2] vagy a fenti linken szereplő 40000Ft-os tab : [link]
    Még egy PS2 emulátor is viszonylag játszható szinten van,de a PS1,PSP,Gamecube,Dreamcast simán megy.
    A böngészés sebessége is rendben van szerintem : [link]

    Még azért megvárom a Minix Z64-et,hogy milyen áron lesz,ha az is 40000 körül,akkor inkább a tablet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák