Hirdetés
- Az X3D-s Ryzenekkel való bűvészkedés a Colorful alaplapjának fő profilja
- Ha sokat küzdünk a porral, a GEEEK megfizethető "házát" nem nekünk találták ki
- Nagyzási hóbortja van az ASUS legfrissebb, QD-OLED paneles monitorának
- Csípőből tolja Helix a konyhai melót
- Meglepő, de részben hangtalan a Colorful új, kompakt VGA-ja
- TCL LCD és LED TV-k
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Sok hűhó négyszázért: AMD Ryzen 7 9850X3D
- Kábelek - Kérdések és válaszok minden kábelt érintő dologról
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- VR topik
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- A vártnál is olcsóbban csapható vállra egy strapatábla
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Milyen Android TV boxot vegyek?
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
Pista0001
#65590
üzenetére
beszelgethetunk rola a CPU leghutes kibeszelo topikban, de a lenyeg az h a vapor chamber a ho eloszlatasaban nagyon jo, tehat amikor van egy nagy talpa a hutonek es ahhoz csatlakoznak a lamellak, akkor sima reztomb eseten a procitol/gpu-tol tavolabb eso lamellakhoz lassabban es/vagy kevesebb ho jut el, mig a vapor chamber sokkal hatekonyabban osztja szet az egesz feluleten. szoval 1U szerverekben es ahogy irod is video kartyakon rengeteget lehet nyerni ezzel, mig ha tudsz felfele terjeszkedni, akkor kisebb lehet a jelentosege.
mondjuk a magyarazatot pont nem neked szantam, nyilvan te pont erted is
esetleg eddig nem volt ra igeny asztali lapoknal, vagy mert jobb minoseguek voltak a heat spreader-ek vagy jobb minosegu volt regen a hovezetetes a szilicium es a kupak kozott (igen, igen, ragasztott vs forrasztott, stb) illetve a korabbi szilicium elrendezes tipikusan szimmetrikus volt, mig most mar eleg vegyes salata.
Új hozzászólás Aktív témák
- iPhone-t használók OFF topikja
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Samsung Galaxy S25 FE - fenséges, felejthető vagy felesleges?
- Hosszabb bemutatón a Star Trek: Voyager - Across the Unknown
- Bittorrent topik
- Synology NAS
- Kész vagy fizetni az AI-ért a Facebookon és az Instán?
- TCL LCD és LED TV-k
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- További aktív témák...
- Processzorok Olcsón Garanciával
- LG 77C4 - 77" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - 1000 Nits
- Dell Latitude 5430 14" Touchscreen i5-1235U 16GB 1000GB 1 év garancia
- GYÖNYÖRŰ iPhone SE 2020 64GB Black-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4463, 100% Akkumulátor
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 256GB Red -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3627
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest



