- Multifunkciós adattároló érkezett a Patriot színeiben
- Egyedi megjelenésű Radeon VGA a Yeston és a GravaStar keze nyomán
- 5:4 képarányú SXGA monitor jön ősszel az EIZO berkeiből
- Úgy tér vissza a Commodore 64, ahogy titkon mindenki várja
- A hírek szerint a jövő év végére érkezhet a sokat pletykált NVIDIA N1X SoC
- Úgy tér vissza a Commodore 64, ahogy titkon mindenki várja
- Amazon Kindle
- Milyen TV-t vegyek?
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- Milyen SSD-t vegyek?
- Milyen házat vegyek?
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Vezetékes FEJhallgatók
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
PROTRON
addikt
Én csak lakatfogóval méricskéltem, nálam a server több A-t vett fel akkor amikor tégla táp + PICO-PSU, vagy LED tápegység és PICO-PSU val volt használva, mint annál amikor egy 450W-os, minősítés nélküli, 15 éves FSP tápegységre volt kötve.
A tégla tápnak is van ám vesztesége, meg a PICO-nak is, amik nyilván kevésbé hatékonyak mint egy rendesen összerakott ATX táp.
Arra számítottam hogy mivel 450W-os, így az alacsony 50-80W-os tartományban nem elsz elég hatékony az ATX táp, de kiderült hogy anno tudták mit csinálnak FSP-nél, platinum minősítés nélkül is eléri ugyanazt a hatékonyságot.Ehhez annyit hozzátennék, hogy megtévesztőek az ábrák, mert a legolcsóbb kiszereléshez (amit linkelt a kollega) is belerakják azt a képet amin szerepel a panel táp, de kibontva a csomagot nincs benne, még a 85W-os sem, az is külön tétel.
A gyári 120W paneltáppal szerelt változat már együtt 25k körül szokott lenni, csak nem tudni hogy a tégla részt is adják-e hozzá ennyiért.
De külön a panel táp + tégla kombot is meglehet venni, 24k-ért.#59500 Rowon
nem reklám, IPON honlapján viszonylag jól le lehet szűrni a házakat, ki kell venni a pipát a többi méretkategória elől meg megadni a max cpu hűtő méretet és akkor már csak kevés nem mini-itx házakat listáz ki.
Pl én irodai gépnek most az Akasa Crypto Vesa-t nézegetem, valszeg csak 2.0 az USB rajta, de azt szerintem ki lehet cserélni és van benne 80W panel táp, de tégla ACDC nincs hozzá, azt külön kell venni....csak kicsit drága.
Új hozzászólás Aktív témák
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest