- Melyik tápegységet vegyem?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Milyen monitort vegyek?
- Dell asztali gépek
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- MILC felhasználók szakmai topikja
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- OLED monitor topik
- Samsung LCD és LED TV-k
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
toldy
őstag
válasz
KillHates #392 üzenetére
Nekem pedig Ő a kedvencem.
marositech: Üdv a mITX-es táborában.
Nekem is ilyen lapom van és meg vagyok vele elégedve.
- Ramora nem tudok mit mondani én erre nem vagyok érzékeny( nekem jelenleg 2x2gb Geil Black Dragon 800Mhz cl4 ram van benn) Tuningra ad lehetősget a lap ( bizonyos keretk közt). Én azt mondom ha jo árban tudod beszerezni akkor vedd, sosem árt.
- A lian li ház az jó is meg nem is. Előnye hogy szép, kellemes méretű és normális komponensekkel bővíthető. Hátránya hogy normális táp kell bele így érdemes moduláris tápott belerakni mert különben negyon zsúfolt a ház.
-Mivel itxben gondolkodol ezért szeintem egy scythe big shuriken hűtőt vegyél a procira.
-Ha a lianli házat veszed akkor Corsair HX450 ( tudom hogy **** sok a 450 w, de ez a legkisebb moduláris táp a mit jónak tartok ) vagy pedig olyan házat veszel amiben van táp akkor nincs semmi gond ( arra ügyelj hogy ha nincs vga kártya akkor minimum 100 de inkább 120w legyen)
Új hozzászólás Aktív témák
- A Teslákba költözik a Grok AI
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Gumi és felni topik
- Sorozatok
- Autós topik
- Melyik tápegységet vegyem?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Mobil flották
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! HP Elitebook 840 G11 üzleti notebook - Intel Core Ultra 5 135U 16GB DDR5 RAM 256GB W11
- Hp USB-C/Thunderbolt 3 dokkolók: USB-C Universal, G2, G4, G5, Hp Elite/Zbook- Thunderbolt 4 G4
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Telefon felvásárlás!! Xiaomi Redmi Note 12, Xiaomi Redmi Note 12 Pro, Xiaomi Redmi Note 12 Pro+
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest