- Gaming notebook topik
- Steam Deck
- Először égett le egy újságnál a GeForce RTX 5090
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Melyik tápegységet vegyem?
- Projektor topic
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Házimozi belépő szinten
- Kiemelkedően csendes ASUS VGA jött a Noctua közreműködésével
Hirdetés
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
MrDerekas
addikt
válasz
jim bcs #32445 üzenetére
Nagyon köszönöm!
Tehát akkor a Sharkoon ház is mehet a kívánságlistámra. Ez megnyugtató. Tápra kaptam egy baráti ajánlatot: FSP300-60(EP)1 80 Plus Bronze. Akkor ez is mehet bele (ha mégsem kapom vissza a magam tápját).
A dilemma egyelőre csak az, ha már pentium, hogy a kétmagos 2.4GHz-es, vagy a négymagos 1.8Ghz-es a jobb választás? 3k a különbség, ami azért nem elhanyagolható, viszont ha lényegesen illetve számottevően jobb teljesítményt/sebességet kapok, akkor ne múljon pár ezresen. A többi alkatrész meg adott szerencsére.
A fa-ház nem elvetett ötlet. Mondjuk úgy, kidolgozás alatt van, csak megnyugtatóbb lenne egy gyári megoldásra építkezni nekem. A készben könnyebb variálni. (Főleg ha a munkám, egészségem engedi)
A linkelt képeden a jobb szélső TFX táphoz nagyon hasonló DELL tápegységet leltem itthon készleten. A baj csak annyi vele, hogy a hidegen indításra nem röffen be. (gémkapocs a megfelelő helyre). Illetve ha rádugom a hálózatra csak megmoccan a venti, de nem pörög fel. Bár a 100 watt sem győzött meg, hogy ténylegesen használni akarjam. Persze a gép összfogyasztása remélem nem lesz több 60 wattnál, csak ez a táp az 5V-os ágon tudja leadni a teljesítmény javát.
Mégegyszer köszönöm! Azért majd jövök még kérdésekkel biztos. Tudatlannak lenni nem szégyen. Mondjuk néha kellemetlenElkapkodni sem fogom ezt az építkezést.
Szerk: 2 Ghz-en fut a négymagos mégis... Valamit elnéztem.
Új hozzászólás Aktív témák
- Motorola G72 128GB Kártyafüggetlen 1 év Garanciával
- Prémium PC házak akár 20-40% kedvezménnyel eladók garanciával, számlával!
- Telefon felvásárlás! Samsung Galaxy A15, Samsung Galaxy A25, Samsung Galaxy A35, Samsung Galaxy A55
- Dell Precision 5540 i7-9850H 32GB 1000GB Nvidia Quadro T1000 15.6" FHD 1 év garancia
- Telefon felvásárlás!! iPhone X/iPhone Xs/iPhone XR/iPhone Xs Max
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest