- Erős törpe: ASUS NUC 15 Pro+
- A Corsair kontrollere egységesítheti ventilátoraink és világításunk szabályzását
- A Thermalright kicsit szolidabbá tette a Frozen Horizon szériás vízhűtéseit
- Komolyabb hálózati igényeknek is eleget tehet az OWC Thunderbolt 5-ös dokkolója
- A britek kormánya megnézte, hogy mire jó a Microsoft M365 Copilot
- Azonnali notebookos kérdések órája
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- OLED TV topic
- A Corsair kontrollere egységesítheti ventilátoraink és világításunk szabályzását
- Hisense LCD és LED TV-k
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- SSD kibeszélő
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Komolyabb hálózati igényeknek is eleget tehet az OWC Thunderbolt 5-ös dokkolója
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Osibaa
senior tag
válasz
adalbert1 #2762 üzenetére
Bocs, de nekem még mindig nem tiszta... azt szeretném megtudni, hogy a WLAN kapcsolatot mire lehet felhasználni és melyik gépnek kell mindenképp a LAN. A barátnőd laptopja oké, az el van WLAN-on. Az XBOX most nincs hálón, de Live játékhoz kelleni fog a vezetékes kapcsolat, hogy ne laggoljon. Illetve ha jól gondolom, akkor az asztali gépen játszod le a HD filmeket (feltételezem az a sok terra cucc), amihez szintén kell a vezetékes kapcsolat a NAS és PC között. Itt 1080p-s anyagról beszélünk?
Azért kérdezem, mert nálam úgy van a felállás, hogy a router és NAS van az emeleten a netre kötve, a laptopom és HTPC-m pedig a földszinten WLAN-on kapja az anyagot. De én csak 720p-s filmeket nézek (TV natív felbontása), így az még átfér a 2-2,1 MB/s WLAN kapcsolaton (nekem is 54GL van). 1080p-hez ez már kevés, ha pedig az XBOX-ra streameled, ahhoz méginkább.
De ez működhet akár fordítva is. Ha a GSEJT-et csak letöltésre használod, akkor az is lehet WLAN-on és a lakás bármely pontjára leteheted, csak a letöltött anyagokat kell naponta áttolni a desktopra (ez mehet automatikusan is). Így a desktop és XBOX maradhat a szobában a routerre drótozva. Ezzel azt érnéd el, hogy éjjel csendben lenne az összes gép (csak a GSEJT pusmogna valahol eldugva). Nappal a lejátszáshoz az asztali gépnek (ha jól értettem ezen játszol le) úgyis mennie kell, így az adatok akár azon is lehetnek. Esetleg rosszul értettem?
Új hozzászólás Aktív témák
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Mafia: The Old Country teszt
- Azonnali notebookos kérdések órája
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- OLED TV topic
- Mikrotik routerek
- A Corsair kontrollere egységesítheti ventilátoraink és világításunk szabályzását
- The Division 2 (PC, XO, PS4)
- Hisense LCD és LED TV-k
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy S23 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Motorola Moto G86 8/256 Cosmic Sky 1 év gari
- Önerő nélkül is megvásárolható .1-10 hónap BANKMENTES részletfizetés.Arena Racer szövet gamer szék
- Telefon felvásárlás!! iPhone 16/iPhone 16 Plus/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
- Honor Magic5 Lite 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest