- OLED TV topic
- Xiaomi Mi Box androidos médialejátszó 4K és HDR támogatással
- Milyen monitort vegyek?
- Mégis mi értelme az Xbox PC-nek, ha limitálja a hardverválasztékot?
- Apple MacBook
- SSD kibeszélő
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- iPad topik
- Gaming notebook topik
- Azonnali informatikai kérdések órája
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
.mf
veterán
Hátha valakit érdekel:
múltkor írtam, hogy A330ION-on kipróbáltam CS:S-t és MotoGP07-et, és bár az átlag-FPS elérte a folyamatosság-érzetet, de pont a kritikus helyzetekben beütött a proci gyengesége és szaggatott.
Most megnéztem még néhány játékot.
Company of Heroes, egyelőre kiegészítők és patchek nélkül -- alap 1.6GHz-en mindent minimumra állítva vagy kikapcsolva, kivéve a textúra-méretet közepesre és a felbontást 1680*1050-en hagyva, egy nem túl intenzív 2-vs-2 (3 bot) skirmish meccs már-már elviselhető. Néhol kicsit megakad, és amint beindulnak a dolgok, 18-20FPS-re áll be, de ennél, lévén RTS, annyira nem zavaró.
2GHz-en már tűnt annyira folyamatosnak, hogy ne zavarjon, olyan 22-25FPS között mozgott átlagban.UT3, patchek nélkül -- mindent minimálra véve, 1280*800 felbontáson, 3-vs-3 (5 bot) TDM.
1.6GHz: fraps szerint 30 FPS körül/fölött mozgott, de nem éreztem teljesen simának. Speed freak mellett érezhetően darabos volt.
2GHz: itt már inkább 40FPS környékén mozgott, egész elviselhető volt, csak sajnos továbbra is rondaMotoGP3: a névben a szám nem a korát jelöli, 2005-ös darab.
Annyira nem gépigényes, hogy közepes grafikán 1.6GHz-en is tűrhetően futott. Viszont Win7-nél nem lehet az irányításán állítani, a gyárit pedig használja az, akinek két anyja van...Még lehet megnézem HL2-éket, azok valószínűleg rendesen fognak futni, ha már a CS:S is közel volt hozzá.
Új hozzászólás Aktív témák
- Asus P8H61-M LX R2.0 LGA 1155 alaplap, + Quad Core i5-2500 CPU
- ASRock H61M-VS LGA 1155 alaplap
- Crucial RAM 64GB Kit (2x32GB) DDR5 5600MHz INGYEN FOXPOST
- Kingston FURY Impact XMP 32GB 6400MT/s DDR5 CL38 INGYEN FOXPOST
- új, bontatlan Kingston FURY Impact 32 GB KIT DDR4L-3200 SoDIMM CL20-22-22 memória / kisker garancia
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2113, 100% Akkumulátor
- iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3261, 100% Akkumulátor
- 35" ASUS ROG Swift PG35VQ curved GAMER monitor
- iKing.Hu - Apple iPhone 14 Pro Max Stílusos erő, Pro kamera rendszerrel! 128GB - 3 hónap gari!
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450 R5 5600X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 4060Ti 16GB ZALMAN N4 Enermax 650W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest