Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pista0001

    addikt

    válasz mrbig25 #11580 üzenetére

    Szerintem elöl és fölül egyszerre két dual radi ventikkel együtt tuti nem fér el. Az Xtreme 200-al jó lehet a rendszer, csak úgy meg a VGA-val ütközhet mert szélesebb a radi, mellesleg nem biztos hogy 200-as ventihez is van furat (nem mintha ez utóbbi olyan súlyos probléma lenne :D ).

    Az én igényeimnek kiszerelt HDD tartókkal amúgy tuti nem felelne meg. Az ODD tartó nem fontos, mert az 5,25-ös belső dokkolók meg az eSATA-s külsők kb egy árban vannak, a sebességük is azonos, mellesleg az alaplapom miatt a külső talán még jobb is. Az alsó HDD tartótól viszont biztos nem szabadulnék meg. Csak jobb mint helyet keresgélni egy amúgy zsúfolt házban. Az esetemben 2 db 3,5-es és egy 2,5-es (SSD) vinyóról van szó amúgy, tehát az SSD-nek amúgy is kéne helyet keresni (igazából nem, mert van ötletem arra is már :K ). Volt már hogy pofára estem menet közben helyhiány miatt. A szokásos alkatrészeken kívül kell még hely a kábeleknek, a csöveknek, a pumpának, a tartálynak... :U

    Részemről teljesen elméleti amúgy a dolog. Egyelőre biztos nem lesz vizes a rendszerem, levegővel meg pont jó lesz a Q11 vagy az Elite 120. Hogy később mi lesz... ? ;]

Új hozzászólás Aktív témák