Hirdetés

Aktív témák

  • Damage

    senior tag

    válasz cucka #1004 üzenetére

    Rendben, vegyél az öledbe egy 2kg-s gépet! Remélem már megvan, vagy segítenek kiválasztani Neked, hogy melyik gép is lenne ideális a számodra.
    Ne haragudj meg rám, hogy engem az sem zavarna, ha 17''-os lenne és 5kg-s! Elnézést kérek, hogy az igényeimnek megfelelnének a nehezebb gépek is! Egyébként alap dolog, hogy nem a combomra (és tökömre) tenném a gépet, hanem példának kedvéért egy rajztáblára, hogy véletlenül se égesse szét a lábam (és a tököm), és ezáltal maradna egy minimális hely a szellőzésnek is a gép alatt....

    ''Nem fogom dobálni és nem fog leégni az alja (és a tököm sem), megtanultam hogy tegyek alá egy nagyobb könyvet (táblát) és így marad hely a szellőzésnek is. - aha, akkor 4 kiló a notebook, 0.5-1 kiló a tápegység és a kábel, plusz viszel még magaddal egy 3-4 kilós világatlaszt is. ha szerinted ez kényelmes, akkor hajrá, vegyél ilyen gépet.''

    Még mindig kényelmesebb számomra, mint egy 30kg-s asztali gépet (CRT-vel) cipelni és üzemelteti az autóban! Nem értem, hogy számodta miért probléma, hogy nem a legkönyebb gépet szeretném megvenni magamnak?! Egy egyszerű 0,5x0,7 méteres fél kg-s fatábla 300 Ft bármelyik IKEA vagy KIKA-ban....
    Komolyan nem értem az ilyen embereket! Hidd el, hogy én is szívesebben megvenném a 800 ezer HUF-os negyed kg-s 37''-os kijelzővel rendelkező csúcsgépet, de nincs arra pénzem.
    Tényleg ne haragudj, hogy nálam nem számít egy Notebook tömege...
    pfff.... :O

    [Szerkesztve]

    ''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

Aktív témák