Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz urandom0 #89187 üzenetére

    Nézd, az a baj, hogy össze-vissza keversz mindenfélét.

    Nem, de hiába próbálod más irányba vinni a témát. Itt azt állítottad, hogy gyorsan feláll a Windows, erre mondtuk páran, hogy kizárt, erre írtam, hogy nem normál leállítás után indítva gyors a rendszer felállása. Most az mindegy, milyen kombinációval érhető el a realshutdown, a lényeg az, hogy a gyors rendszerfelállás nem normál leállítás után valósul meg.

    Egyébként a célozgatásod sem ér célt, mert én most is a Linuxos topikban vagyok, itt szóltam hozzá egy Wint érintő thread-hez, szóval nem az van, hogy öncélúan szidom a WInt, ráadásul nem Windows topikban teszem, ott kb 10 éve nem is jártam, mert ha nem érdekel, akkor minek. Most voltam barátoknál, két Wines géppel is megpróbáltam bootolni pendrive-ról, mindegyiken újra meg újra bootolt a Win, szóval igaza van Tibikomámnak, nem csak a Lenovo Thinbookra jellemző ez, de én eddig csak annál láttamm azért írtam azt.

    De tényleg nem érdekel tovább a Windowsos téma, akár ti is leszakadhatnátok róla, mert ez még továbbra is a Kezdő Linuxos topik, akit a Win érdekel, az elhúz oda... :U

    (#89191) tordaitibi

    Uby ez nem Thinkbook vagy bármi egyedi sajátosság hanem egy a gépen futó OS beépített funkciója aminek minden gépen működnie kell.

    Igazad van, minden gépen így tud gyorsan felállni a WIndows, de ebből meg mi derül ki? Hogy amit fórumtárs látott, az nem valós gyorsaság. Köszi a segítséget! :R

    Természetesen szerényen fejet hajtok a Te tudásod előtt és neked még ezt is elhiszem

    Te most galádkodsz velem, pedig az régebben az én reszortom volt! :DD Semmilyen tudásom nincs, én marha...kellett nekem belevauzni Wines témába, no de ha valami ennyire unreal...de bánja a fene, ha valaki ettől boldog, higgye azt, hogy a Win is milyen qrva gyorsan bootol. Én kipróbáltam a gépeimen, marhabaromságnak tartom, mert mindenki tudja, hogy quasi-suspend miatt áll fel hamar a rendszer.

    uff off

    (#89192) tordaitibi

    És ezt a nagy egyetértést megtehettétek volna a Windowsos topik ban is! ;) El is szomorít, hogy pont egy nyamvadt rendszer miatt kell értetlenkednem egy olyan topikban, ahol sok keresnivalója nincs a témának. :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák