Hirdetés

2017. május 24., szerda

(#7201) atala válasza vfrtibi (#7199) üzenetére

atala
(őstag)

(#7202) vfrtibi válasza atala (#7201) üzenetére

vfrtibi
(lelkes újonc)

Szia
Köszönöm , megnéztem ,az ábra szerint: - zöld nem világít, a két piros egyszerre gyorsan villog -ez kocsihibát jelent de semmi nincs az útjában , és papír sincs beszakadva .De időközben mintha rémlene hogy valamikor régebben talán frissítettem win 8.1 vagy 10 hez szoftvert.

[ Szerkesztve ]

(#7203) vfrtibi

vfrtibi
(lelkes újonc)

Vagy amit én gyors villogásnak gondolok, az valójában lassú , akkor viszont - a festékpárna megtelt -cseréltessem szervízben.

(#7204) atala válasza vfrtibi (#7203) üzenetére

atala
(őstag)

Szerintem inkább ez lesz. Töltsél le a netről egy Wicreset programot, és nézd meg mennyire van megtelve a festékpárna. A TRIAL szó beírásával le tudod vinni 90%-ra.

(#7205) vfrtibi válasza atala (#7204) üzenetére

vfrtibi
(lelkes újonc)

Megcsináltam ,ezt mondja

valami APG motor + érzékelő hiba

[ Szerkesztve ]

(#7206) vfrtibi válasza vfrtibi (#7205) üzenetére

vfrtibi
(lelkes újonc)

:DD megcsináltam! :Y , újra szétszedtem , találtam service manual-t , újra pozicionáltam a fogaskerekeket, leszedtem egy senzort,puha rongyal megtisztítottam ,visszaszereltem és " tadamm múkod " - még visszarakom a burkolatokat aztán kipróbálom ,remélem cd-t is nyomtat ,bár már alig kell ez a funkció. Már majdnem elszaladtam egy Canon ts5055 venni az MM-be mert most van egy 10%-os akció . Köszi atala , nélküled nem figyeltem volna fel erre a hibára .

[ Szerkesztve ]

(#7207) atala válasza vfrtibi (#7206) üzenetére

atala
(őstag)

Akkor más volt a hiba.
A read waste counters-nél tudod megnézni, hogy hol áll a hulladéktinta párna számlálója.

[ Szerkesztve ]

(#7208) vfrtibi válasza atala (#7207) üzenetére

vfrtibi
(lelkes újonc)

Igen,biztos mikor előszőr szétkaptam rosszul raktam össze a kerekeket azért volt fatal error, viszont elötte hogy miért állt le fogalmam sincs,-csak lassan mozgott a kocsi és css service utility-t sem tudtam használni, most ezt mutatja

(#7209) atala válasza vfrtibi (#7208) üzenetére

atala
(őstag)

Ez rendben van, még jó ideig nem fog megtelni a párna.

(#7210) Sanya010

Sanya010
(újonc)

Sziasztok!
Infó-t szeretnék, Epson Aculaser CX 11 NF multi funkciós nyomtatóról. 11250 nyomtatás, hosszában csíkos a nyomtatás ekkor kiírta hogy a Photoconduktor kopott, majd cserét kér. Ez eddig OK, de a forgó dob amibe illeszkednek a tonerek, festék poros .( kitakarítás után is ) Néztem az illeszkedést látszólag jó, de valami nem kerek. valaki tud valami hasznosat v eldobós? Photoconduktor ár? Most már nem veszi fel a lapot sem, de lehet h letilt. Esetleg milyen multifunkciós nyomtatót érdemes venni (4 az 1-n, wifi , duplex,)
Köszi!

(#7211) Jarod1

Jarod1
(PH! addikt)

érdekes hiba jött elő az sx405 multis nyomtaón,
Service menü gomb nem reagál, patronszinteket akartam nézni pc nélkül.
találkozott valaki hasonlóval? a többi gomb működik.

Nem igérek semmit..... de azt betartom..

(#7212) mrrr74

mrrr74
(fanatikus tag)

Sziasztok,

L800-hoz milyen fotópapírt tudnátok ajánlani a gyári helyett? A gyári tinta csak az eredeti Epson papíron adja vissza a színeket/tartósságot/minőséget?
A4, 10x15 és 13x18-as méret volna érdekes. Ha azt írjátok, hogy nincs alternatíva az sem baj, csak akkor megkíméltek az utánajárástól :)

Köszönöm

(#7213) Zsoty

Zsoty
(lelkes újonc)

Sziasztok!

Van egy Epson L110-es nyomtatóm és kiírja a szivacs cserét.
Két dolog érdekelne. Egyik. Hogyan lehet tisztítani házilag?
A másik, hogy hogyan lehet kinullázni a nyomtatót utána?
Van egy adjprogcracked program amivel ki lehet nullázni de sajnos nem tudom letölteni.
Tudnátok ebben segíteni.

Előre is köszönöm. Zsolt.

(#7214) Varshi válasza Zsoty (#7213) üzenetére

Varshi
(kvázi-tag)

Adj egy emailt privátban, és elküldöm. Nem nagy.

(#7215) Varshi

Varshi
(kvázi-tag)

Ma megfogdostam egy L655-öt.
Hát atyaég, ez még jobban "műanyag feeling" a korábbi (olcsóbb) modelleknél, nyekergős hajlékony/törékeny plasztik érzés, amikor kihúztam a papíradagoló tálcát, szabályosan féltem, hogy eltöröm. :-|

(#7216) Zsoty válasza Varshi (#7214) üzenetére

Zsoty
(lelkes újonc)

Küldtem
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#7217) atala válasza Varshi (#7215) üzenetére

atala
(őstag)

Valóban nagyon gyenge konstrukciók az L szériás modellek. Talán az L805 kivétel ez alól, mert az már masszívabb. Nem annyira, mint workforce modellek, de ez már használható. Nézz meg egy workforce gépet az már olyan mint ha 100 évre tervezték volna. Legalábbis az én 5620-asom olyan.

(#7218) Zsoty

Zsoty
(lelkes újonc)

Az L110-es nyomtató szivacsa hol található és hogy tisztítható?

[ Szerkesztve ]

(#7219) atala válasza Zsoty (#7218) üzenetére

atala
(őstag)

Az alján. 4:40-nél mutatja.
[link]

(#7220) Zsoty válasza atala (#7219) üzenetére

Zsoty
(lelkes újonc)

Köszönöm megtaláltam!! (Igaz a csavar kicsit megviccelt, de észrevettem.)

Azt lehet cserélni, vagy mivel hogyan lehet kitisztítani?

(#7221) atala válasza Zsoty (#7220) üzenetére

atala
(őstag)

Az aliexpresszen veszel hozzá 8-9 dollár körül szivacsot, és cseréled. A másik lehetőség, hogy gumikesztyűben kimosod kiszárítod, de utána nem lesz olyan nedvszívó, csak félmegoldás.
De a számlálót is resetelni kell majd.

(#7222) Zsoty válasza atala (#7221) üzenetére

Zsoty
(lelkes újonc)

Köszönöm megtaláltam őket. Van egy 120-as nyomtatónk is és annak ha jól látom nem egyezik a szivacs a 110-el. lassan azt is cserélni kel lehet. kinullázást már meg tudom oldani szerencsére!!

(#7223) Oetker

Oetker
(újonc)

Sziasztok,

Segítségeteket szeretném kérni, barátnőmnek epson l220 nyomtatója van színhiányosan és csíkosan nyomtatott pár tucat fejtisztítás és egy erőteljes öblités után a színhiány mintha elmúlt volna, de a csíkok még mindig vannak. A nyomtatófej igazítást még nem probáltam de nem nagyon értem mit is kell nézni a kinyomtatott lapon. Novemberben lett vásárolva eddig tökéletesen mükődött gyári tinta van benne, probáltam a kupaklevevős fejtisztítást is. Segítségeteket előre is köszönöm. :)

[kép]
[fejtisztitás teszt oldal]
[fejállítás teszt oldal]

Valar morghulis!

(#7224) Nagya21 válasza Oetker (#7223) üzenetére

Nagya21
(őstag)

HAli!!
Garis, szervizbe vele.
Ne küzdj, hagyd másra ;]
Üdv Nagya

A telefonoknak 2 nagy ellensége van: A Gravítáció, és a H2O.............

(#7225) Oetker válasza Nagya21 (#7224) üzenetére

Oetker
(újonc)

Ettől tartottam én is :/, köszönöm a választ.
Tintával a tartályba lehet hurcolászni, vagy van erre valami módszer kitalálva?

Valar morghulis!

(#7226) Nagya21 válasza Oetker (#7225) üzenetére

Nagya21
(őstag)

Hali!!
Persze, az enyémen van csap( L210) direkte ezért.
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

(#7227) mazsi70

mazsi70
(senior tag)

Sziasztok !

Epson XP-630 nyomtatóhoz keresek utángyártott patront .
Mit tudnátok ajánlani ?

(#7228) milu

milu
(újonc)

Epson L355 a nyomtatóm, láttam hozzá Viktoria és egyéb for use patronokat. Mi a véleményetek, szabad-e, megéri-e az eredeti helyett az után gyártottat megvásárolni, vagy maradjak az eddig bevált gyári patronoknál?

(#7229) Nagya21 válasza milu (#7228) üzenetére

Nagya21
(őstag)

HAli!!
Amilyen occó a gyári, én nem kísérleteznék mindenféle szarral.
Legjobb színhűséget úgyis a gyári adja.
Üdv Nagya

(#7230) milu válasza Nagya21 (#7229) üzenetére

milu
(újonc)

Megfogadom a tanácsodat! magam is így gondolom, megerősítést kaptam! Köszönöm!

(#7231) atala válasza milu (#7230) üzenetére

atala
(őstag)

Szerintem ez nem is volt kérdés. Amikor ilyen olcsón lehet kapni gyári tintát, nem szabad az utángyártottat megvenni, még az olcsóbb is valamivel.

(#7232) Dr.kühl

Dr.kühl
(újonc)

sziasztok! Szublimációs tintából melyiket ajánljátok? elég nagy szórás van árban :DDD ! ahogy sejtem ha már egy fajtát elkezdek használni akkor nem túl szerencsés váltogatni. a kinézett Nyomtató egy Epson l805 lenne :U .

(#7233) premierpark

premierpark
(senior tag)

Sziasztok,

Van itthon egy Epson XP-610-es nyomtatóm. Nagyon gyorsan kifogy a patron, ezért át szeretnék térni után gyártottra, viszont a fekete patron még majdnem tele van. Esetleg tudnátok valamit mondani, hogy mit csináljak, hogy az is elfogyjon? Nem enged nyomtatni amíg üres a többi, a másik meg, hogy úgy tudom nem veszi be az után gyártottat ha van benne eredeti.
köszi a segítséget :R

(#7234) atala válasza premierpark (#7233) üzenetére

atala
(őstag)

Semmit nem tudsz tenni. A te érdekedben van kitalálva, hogy üres patronnal ne nyomtasson. Úgy gyorsan be tud száradni a fej.
Esetleg azt megpróbálhatod, hogy veszel egy garnitúra utángyártottat, és a feketéről leszeded a chippet, és rárakod az eredeti feketésre. Berakod mellé az utángyártott színeseket, és akkor nem fog kiabálni a nyomtató a nem egyforma patronok miatt.

(#7235) premierpark válasza atala (#7234) üzenetére

premierpark
(senior tag)

rendben :) köszönöm. Esetleg valamilyen utángyártott patront tudsz ajánlani ami megbízható? :)
köszi

(#7236) atala válasza premierpark (#7235) üzenetére

atala
(őstag)

Nem használok olyat, de régebbi használatból tudom, hogy egyik sem megbízható, nagyon lutri. van, hogy egy márka egy évig megbízható, aztán utána meg silány lesz.

(#7237) avman

avman
(PH! addikt)

adott egy workforce 4xxx lapadagoló
[kép]
bent a fogaskerekes hengerről letört a keréknyél, nem továbbítja a papírt.
[kép]

ha megragasztom valami kétkomponenses ragasztóval pölö, akkor műkszeni fog?

[ Szerkesztve ]

Caedite eos. Novit enim Dominus qui sunt eius.

(#7238) atala válasza avman (#7237) üzenetére

atala
(őstag)

Bár a képen pont nem látszik miről mi törött le, de én megpróbálkoznék megragasztani egy gyurmás két komponensű ragasztóval. Sok mindent ragasztottam már meg vele, és nagyon tartós. Pl egy kávés bögre nyelét ami már 10 éve úgy használom.
Igaz, egy nyomtatóban ennél nagyobb az igénybevétel.

(#7239) wiki007 válasza €uro (#5853) üzenetére

wiki007
(újonc)

You Can get All latest and Update Epson Driver for your Printer.

(#7240) johnywalker válasza wiki007 (#7239) üzenetére

johnywalker
(senior tag)

Nahh, pontosan számtalanszor le volt már írva, hogy ez amit nem szabad!Biztos vagy benne hogy ezt kellene?
Ha valaki nem biztos benne miért ad tanácsot?

(#7241) vbbb

vbbb
(PH! addikt)

Sziasztok!

Nyomtatót szeretnék vásárolni és kifejezetten CISS rendszerrel működtetni. A kérdésem az, hogy az XP-342 és az XP-442 között csak az érintőkijelző nagysága a különbség vagy van más is?

steamgifts.com: https://goo.gl/ToidFY

(#7242) Nagya21 válasza vbbb (#7241) üzenetére

Nagya21
(őstag)

HAli!!
Minek a Ciss, ha az Epsonnak vannak direkte külső tintatartályos nyomtatói á lá ciss??
Üdv Nagya

(#7243) vbbb válasza Nagya21 (#7242) üzenetére

vbbb
(PH! addikt)

Tudnál ajánlani?

steamgifts.com: https://goo.gl/ToidFY

(#7244) atala válasza vbbb (#7243) üzenetére

atala
(őstag)

Epson L-szériás modellek. L220, L310...stb
Mechanikailag érdemes megnézni, mert a kisebb modellek elég gyengék.

(#7245) Játékos

Játékos
(PH! addikt)

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy mi a teendő Workforce Pro WF-5620 nyomtató esetén, ha 6 db. fúvókatisztítás után is van néhány kimaradt csík a mintában?
Előre is köszönöm a segítséget! :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#7246) Thrawnad válasza Játékos (#7245) üzenetére

Thrawnad
(senior tag)

Venni ablakmosót a tescoban

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#7247) Játékos válasza Thrawnad (#7246) üzenetére

Játékos
(PH! addikt)

Szia!
Nemrég mostam ablakot, még elég tiszta... :)
De mi a teendő vele? Bontsam ki a fejet a nyomtatóból? :U
Köszi! :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#7248) atala válasza Thrawnad (#7246) üzenetére

atala
(őstag)

Légyszi ne adj már hülye tanácsot, ha nem ismered a nyomtatót!

(#7249) atala válasza Játékos (#7247) üzenetére

atala
(őstag)

Ne hogy kibontsad a fejet. Az egész rendszer nyomás alatt van! Ha ki kell venni a fejet, akkor először le kell engedni a rendszerből a tintát, de ehhez kell egy szerviz szoftver, anélkül nem megy.
Nem sok mindent lehet ezzel tenni. Csak a szerviz tudja megjavítani.
Fel tudsz tölteni ide egy fúvóka ellenőrző mintát?

(#7250) Játékos válasza atala (#7249) üzenetére

Játékos
(PH! addikt)

Köszönöm a hozzászólást, a kért kép pedig:

(#7251) atala válasza Játékos (#7250) üzenetére

atala
(őstag)

Azért kértem a képet, mert ennek a nyomtatónak az egyik típus hibája, hogy elmegy a vezérlés, és kimarad, vagy máshogyan szór a fúvóka. Ez nem vezérlés gond, ez dugulás.
Milyen patronnal használod?
Garanciális még?

(#7252) Játékos válasza atala (#7251) üzenetére

Játékos
(PH! addikt)

Szia!

Kizárólag gyári, nagy kapacitású patronok voltak benne, új kora óta. Most lesz 3 éves, szerintem 1 év gari volt rá, bár 3 év garival rendelkező gépeket kerestem akkor, úgy emlékszem...

[ Szerkesztve ]

(#7253) Játékos válasza Játékos (#7252) üzenetére

Játékos
(PH! addikt)

Az Epson honlapján ellenőrizve, nincs már rá gari, pedig esküdni mernénk, hogy vásárláskor 1+2 év volt a papíron...

(#7254) atala válasza Játékos (#7253) üzenetére

atala
(őstag)

Csak akkor van a +2 év, ha vásárlás után beregisztrálod az epson oldalán a nyomtatót.
Sajnos nem éri meg javíttatni, mert a fej, ugyan csak 30e Ft körül van, de a tinta feltöltés elvisz majdnem egy egész XL-es garnitúra patront, amit felszámolnak a szervizben. Tehát olcsóbb egy új nyomtatót venni, mint javíttatni.
Próbáld meg finomabbra állítani a nyomtatást, akkor talán nem látszódnak annyira a csíkok.

(#7255) Játékos

Játékos
(PH! addikt)

Szia!

Hála Istennek megtaláltam, regisztráltam anno 3 év kiterjesztett garija van. :C
Viszont a honlapjuk továbbra is csak egy évet ír... :F
Mikor regisztráltam, kaptam egy oldalt, amit ki kellett nyomtatni, és benne is van, hogy nyomjam ki, mert nem küldenek e-mailt erről a regisztrációról... :F

(#7256) atala válasza Játékos (#7255) üzenetére

atala
(őstag)

EZEN az oldalon nézted?
Ha ott csak 1 év van, lehet, hogy nem fogják elfogadni, de egy próbát megér.
Ha szervizelteted, akkor ne az RA trade-hez vidd, hanem a Rikvest-hez. Ők nagyon rendesek, nem fognak problémázni.

(#7257) Varshi válasza Játékos (#7255) üzenetére

Varshi
(kvázi-tag)

Nekem elég volt bemutatni a regisztráció visszaigazoló emailjét.

(#7258) Játékos válasza atala (#7256) üzenetére

Játékos
(PH! addikt)

Ezen az oldalon is egy évet ír nekem...

(#7259) nünüke1975

nünüke1975
(fanatikus tag)

Ezekről mi a vélemény?

epson l386
Epson L310
epson xp 235

thomasgrande

(#7260) atala válasza Játékos (#7258) üzenetére

atala
(őstag)

Mindegy, ha van papírod a regisztrációról, akkor azt mutasd be. Szerintem megcsinálják.

(#7261) nünüke1975 válasza krisztian7 (#6893) üzenetére

nünüke1975
(fanatikus tag)

Na és milyen a cucc?

thomasgrande

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.