Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz #98221312 #94084 üzenetére

    Ja értem, és a szomszédokat akarod kínozni a torzítással. :D

    Elárulom, a jobb hangminőség nem jelenti azt, hogy hangosabban szól egy hangdoboz. És a legalja valamint a csúcskategória között még van jó néhány lépcsőfok.
    Mekkora az a szoba, mert ha nagyobb, mint egy uszodai öltözőkabin, akkor tutira kicsik azok a kockák.

    Azt sajnálom, hogy nem korábban, a szett megvásárlása előtt jöttél kérdezősködni. Pár napja írta Tamoo, hogy mennyivel jobban járt volna, ha valaki lehülyézi, mielőtt megveszi ugyanazt a valamit, amiről most folyik a társalgás. Két hétig sem bírta és lecserélte. Előbb kockákat, utána az erősítőt is.

    Ne haragudj a kemény szavakért, én már csak ilyen vagyok! Becsomagolhatnám selyembe, vattába a mondanivalómat, de a lényege akkor is ugyanez lenne. Ráadásul dühös vagyok, amiért Rosberg autója bedöglött. :(((

    Azokba a csíptetős csatlakozókba is simán belefér 2,5 mm2-es kábel. De első körben nem a kábelek cseréjéről volt szó, hanem a kockákéról.

    [ Szerkesztve ]

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Új hozzászólás Aktív témák