Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Toobee

    veterán

    Benézett ma Patika egy kicsit. Mondtam neki előre, hogy most nem az igazi a lánc, amolyan átmeneti állapot van nyomtatókábellel, olcsó koax-szal. Hozott egy Carbon USB-t, hiVOX szenet. Oké, oké kezd hallgatható lenni, de nem az igazi. Én még mindig a digit részt okoltam, aztán bedobtuk a legolcsóbb Valhalla elosztót, ami igazából CuAg, a végén ipari T elosztóval. Életre kelt az egész...Nem is hagyott nyugodni a dolog, a Furu elosztó ennyire szar lenne? Hát nem volt, csak az ónozott réz tápkábellel ment még mindig. Raktunk elé egy jobb kábelt, egyből a helyére került minden, már amennyire a forrás oldal ezt megengedte. Nem tudott elég energiát szipolyozni az erősítő, amikor kellett neki, ezért erőtlen, dinamikátlan katyvasz volt az egész. Itt most nem kis különbségekről beszélek, ezt még nyugállományban lévő tüzérek is nagy valószínűséggel meghallották volna. Ismét levontam a tanulságot: a lánc elején kell kezdeni az építkezést. Nem mellesleg 30 pénzért ki kell próbálni azt az elosztót, szerintem háromszorosáért se tudnék jobbat mondani, tápkábellel együtt.

    https://barbieripnk.hu/

Új hozzászólás Aktív témák