- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- Képen feszít az Amazon szörnyen gyors Gravitonja
- 240 Hz-et ígérő, ultraszéles okosmonitor jött az LG gondozásában
- Egy kis ráncfelvarrást kaptak a Gigabyte AERO X16 sorozatú noteszgépei
- Kiegészítette a korábbi Arc meghajtóját az Intel
- Milyen TV-t vegyek?
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- OLED TV topic
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- Projektor topic
- Hetes vagy ötös? Összecsap a Ryzen 7 AI a Core Ultra 5-tel
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- TCL LCD és LED TV-k
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
jbcs
tag
Mindent kivettek már a dobozból, de ami maradt benne, a kábel, az sem alkalmas a telefon teljes képességének kihasználására, a gyors adatátvitelre.
-
LaPedite001
csendes tag
Hahaha, ez most hazavagta a samsungekat rendesen. Masfelszer jobb geekbench eredmeny, mint a samu flagshipjen!!!
Majdnem egy evtizede az a mantra, hogy a flagship androidos vackok sokkal erosebb hardverrel vannak szerelve, csak az androidnal sokkal jobban optimalizalt iOS miatt tunik megis gyorsabbnak az iPhone. Erre most jol odatett nekik az Apple. Masfelszer erosebb hardver es megmaradt a konkurencianal jobb OS. Innentol aztan lehet mellebeszelni, mert az aron kivul mar nincs mas ok, amiert ne iPhonet vegyen az igenyes user.
Érdekes mégis szinte mindenben a Samsung a gyorsabb, applikációk futtatásában és játékokban is...
https://youtu.be/NnYQkFpn2Xk?feature=shared
-
mepet
addikt
Nem fogok, igerem. Nem jarok androidos topicokba fikazni. Pedig utalom az androidot, most tervezem lemondani a teve elofizetesemet is, mert egy szar androidos boxot adtak melle, ami logikatlan, szuper nehez kezelni, elkepesztoen lassu, idonkent lefagy, neha ujrainditast igenyel, stb...
Egyebkent koszonom az eszreveteled, nem tudtam, hogy mar ilyen oreg a csucs samsung.
-
syIex
nagyúr
"Teljesen jogos az összegzés, de most megpróbálok végre leülni hátha összejön.."
Nehéz lejönni a szerről... Én tudom
Bár most a magam részéről érzem az elköteleződést az alma irányába és meglepő módon az új Pixel megjelenése sem zökkentett ki (eddig minden évben megvettem a Pixelt és a Samu Ultrákat is kipróbálni). Szóval van remény.
+#37
Pixelek eddig nem nagyon mozgattak engem bár lehet azért, mert nem lehet rendesen kapni itthon. Én is most eléggé vissza almásodtam, de majd ezzel kiderül mennyire. Ha az S24U Exynost kap akkor úgyse fogom még ki próbálni sem. De hátha meg se fog mozgatni...
Talán a Fold6 ami majd közbe szólhat, de egyelőre tényleg meg akarok nyugodni, feleségem eléggé unja már.. 
-
dnelb
veterán
Hahaha, ez most hazavagta a samsungekat rendesen. Masfelszer jobb geekbench eredmeny, mint a samu flagshipjen!!!
Majdnem egy evtizede az a mantra, hogy a flagship androidos vackok sokkal erosebb hardverrel vannak szerelve, csak az androidnal sokkal jobban optimalizalt iOS miatt tunik megis gyorsabbnak az iPhone. Erre most jol odatett nekik az Apple. Masfelszer erosebb hardver es megmaradt a konkurencianal jobb OS. Innentol aztan lehet mellebeszelni, mert az aron kivul mar nincs mas ok, amiert ne iPhonet vegyen az igenyes user.
ez a másfélszer erősebb hardver itt van velünk a szobában? [link]
konkrétan ha nem dupla swipeal lépne ki a gamekből az s23 akkor nem tudná megverni a 7 hónapos hardvert.. -
Cecevok
tag
Nem értem azt a Kontra-ban, hogy "még mindig hatalmas"...
A kijelző 6.7 colos. Milyen legyen ha nem nagy? Ez tény és nem negatívum szerintem. Akinek meg nagy, annak ott a 15 Pro... -
mepet
addikt
Koszi a gratulaciot, bar nem volt nehez dolgom. A tobbirol ugyanis meg nem is hallottam.
Ritkan tevedek a mobilarenara, alapvetoen PC fan vagyok, nem nagyon erdekelnek az uj mobilok, tokeletesen elegedett vagyok az osregi, elavult, korszerutlen iPhone 11 Pro Max-ommal is. Most idetevedtem, meglattam a szamokat es szerettem volna az oszinte oromomet megosztani veletek.
-
Elit3Zotya
addikt
"Az ios 17 gondolom továbbra sem tudja azt, hogy jobb oldalról visszalépni csak baloldalról..?"
Megnyugodtam, hogy ez nem csak nekem akadt be
Többnyire jobb kézzel fogom a telót, kijelző jobb alsó-középső részéről indítom a 'vissza' gesztust, egy 6,7-6,8" kijelzőt át sem érek egy kézzel, hogy balról jobbra húzás legyen a vissza funkció
Az valami szörnyű szerintem, nem is értem mire gondoltak..
Miért nem a másik oldalon van, nem értem, ez minden csak nem ergonomikus..
-
zsoltyyy
senior tag
-
ÉvyBaba
csendes tag
Hahaha, ez most hazavagta a samsungekat rendesen. Masfelszer jobb geekbench eredmeny, mint a samu flagshipjen!!!
Majdnem egy evtizede az a mantra, hogy a flagship androidos vackok sokkal erosebb hardverrel vannak szerelve, csak az androidnal sokkal jobban optimalizalt iOS miatt tunik megis gyorsabbnak az iPhone. Erre most jol odatett nekik az Apple. Masfelszer erosebb hardver es megmaradt a konkurencianal jobb OS. Innentol aztan lehet mellebeszelni, mert az aron kivul mar nincs mas ok, amiert ne iPhonet vegyen az igenyes user.
Gratulálok! Összehasonlítottad a 7 hónappal idősebb telefonnal! Amikor majd kijön a s24 majd akkor írj egy újabb kommentet ezzel kapcsolatban……
-
xhege
veterán
"Teljesen jogos az összegzés, de most megpróbálok végre leülni hátha összejön.."
Nehéz lejönni a szerről... Én tudom
Bár most a magam részéről érzem az elköteleződést az alma irányába és meglepő módon az új Pixel megjelenése sem zökkentett ki (eddig minden évben megvettem a Pixelt és a Samu Ultrákat is kipróbálni). Szóval van remény.
-
ricsi0307
senior tag
Az zoomkamera ugyanaz, mint az iPhone 14 Pro Maxban, és tulajdonképpen belinkelhetem viszonyításképpen.
Értem hogy ugyan az mint a tavalyi Max, csak ha megvan említve a kisebb készülék, akkor a különbség demonstrálása miatt szerintem elfértek volna azok az összehasonlító képek.
-
Navaren
aktív tag
Ha nem sikerülne ülve maradni, akkor ne feledd a tavaszi színt!
(én annyira szeretem a zöld kütyüket, hogy mikor 13 Pro-ból tavasszal kijött a zöld, a hajamat téptem. Nem volt rossz a Sierra blue sem, de nem voltak egy ligában. A Midnight Green 11 Pro pedig azóta is etalon.)
Egyébként ha jól sikerül az S24 széria, jövőre én is veszek egy Ultrát is, ha csak Exynos-os lesz és nem lesz (elég) jó, akkor pedig Pixel 8 Pro-t. -
Bone123
HÁZIGAZDA
Az zoomkamera ugyanaz, mint az iPhone 14 Pro Maxban, és tulajdonképpen belinkelhetem viszonyításképpen.
-
Navaren
aktív tag
Nem hiszem, nem szokott lenni (mondjuk 2020-ban, amikor legutóbb különbözött egymástól a Pro és a Pro Max, akkor volt, de akkor asszem később is mutatták be a nagyobbat).
Ahogy 15 Plus sem. -
rizso
veterán
Köszi a tesztet..

Az hogy teszteken tud melegedni nem nagyon izgat, az említett xperia 1-4 sem melegedett úgy mint híresztelik a minden napokban.
A kamera 24mp-es módja eléggé adja, végre valami előrelépés ezer év után, nagyon kíváncsi vagyok egy jobb kamerás telefon ellen mit tud majd ez az új mód..
USB-C végre, nem kell külön kábellel szórakozni és bárhol tudom használni bárki töltőjét..
A lekerekített forma is örvendetes és a könnyebb ház is, mert a 14 pro max-al embert lehetett nyiffantani.
Szerintem jól sikerültek a pro-k, de a sima modellek 60hz-el vállalhatatlanok szvsz
Az ios 17 gondolom továbbra sem tudja azt, hogy jobb oldalról visszalépni csak baloldalról..?
Mert az eléggé kapufa a gesztusvezérlésben.
Valamikor ha sikerül jó áron szerezni, tuti kipróbálom..
"Az ios 17 gondolom továbbra sem tudja azt, hogy jobb oldalról visszalépni csak baloldalról..?"
Megnyugodtam, hogy ez nem csak nekem akadt be
Többnyire jobb kézzel fogom a telót, kijelző jobb alsó-középső részéről indítom a 'vissza' gesztust, egy 6,7-6,8" kijelzőt át sem érek egy kézzel, hogy balról jobbra húzás legyen a vissza funkció
-
ricsi0307
senior tag
Srácok nem értem lesz külön 15 Pro teszt is? Mert tök jó hogy megvan említve mennyivel jobb a zoom a Max-ban mint a sima Pro-ban de semmi kép nincs csatolva hogy lássuk is a különbséget.
-
syIex
nagyúr
Téged ismerve, ha nem erre, akkor előbb-utóbb "kidobtad" volna másikra
.
Két-háromszor meggondolod Magad a mérettel kapcslatban is, csereberéled, a tavaszi 'frissítés' alatt megjelent új iPhone Pro szín is gyanítom, hogy tiszteletét teszi Nálad megint
(fotót kérek majd a pirosról, ha tényleg az jön!)És akkor még itt van az is, hogy legkorábban márciusban jön majd Hozzád is az S24U
Nem is értem miről beszélsz.......
Teljesen jogos az összegzés, de most megpróbálok végre leülni hátha összejön..
-
Navaren
aktív tag
Téged ismerve, ha nem erre, akkor előbb-utóbb "kidobtad" volna másikra
.
Két-háromszor meggondolod Magad a mérettel kapcslatban is, csereberéled, a tavaszi 'frissítés' alatt megjelent új iPhone Pro szín is gyanítom, hogy tiszteletét teszi Nálad megint
(fotót kérek majd a pirosról, ha tényleg az jön!)És akkor még itt van az is, hogy legkorábban márciusban jön majd Hozzád is az S24U
-
Atomgeszi
nagyúr
Hahaha, ez most hazavagta a samsungekat rendesen. Masfelszer jobb geekbench eredmeny, mint a samu flagshipjen!!!
Majdnem egy evtizede az a mantra, hogy a flagship androidos vackok sokkal erosebb hardverrel vannak szerelve, csak az androidnal sokkal jobban optimalizalt iOS miatt tunik megis gyorsabbnak az iPhone. Erre most jol odatett nekik az Apple. Masfelszer erosebb hardver es megmaradt a konkurencianal jobb OS. Innentol aztan lehet mellebeszelni, mert az aron kivul mar nincs mas ok, amiert ne iPhonet vegyen az igenyes user.
-
Raysen623
veterán
Eddig minden tesztvideóban azt mondják 13-asról nem éri meg cserélni.
#7Coleman.B: Én nem értem mitől bonyolultabb, mivel nekem mindegy hogy iTunes-on keresztül vagy explorerből rakom át. Utóbbi annyival volt bonyolultabb androidos telón, hogy nekem kellett megkeresnem az arra hívatott mappát is. Szóval az ilyen érvelést soha nem értettem. Viszont találtam olyan programot, ami elvégezte nekem azt androidon, amit az iTunes iOS-en. Ez kellemes csalódás volt akkor.
-
Elit3Zotya
addikt
Köszi a tesztet..

Az hogy teszteken tud melegedni nem nagyon izgat, az említett xperia 1-4 sem melegedett úgy mint híresztelik a minden napokban.
A kamera 24mp-es módja eléggé adja, végre valami előrelépés ezer év után, nagyon kíváncsi vagyok egy jobb kamerás telefon ellen mit tud majd ez az új mód..
USB-C végre, nem kell külön kábellel szórakozni és bárhol tudom használni bárki töltőjét..
A lekerekített forma is örvendetes és a könnyebb ház is, mert a 14 pro max-al embert lehetett nyiffantani.
Szerintem jól sikerültek a pro-k, de a sima modellek 60hz-el vállalhatatlanok szvsz
Az ios 17 gondolom továbbra sem tudja azt, hogy jobb oldalról visszalépni csak baloldalról..?
Mert az eléggé kapufa a gesztusvezérlésben.
Valamikor ha sikerül jó áron szerezni, tuti kipróbálom..
-
syIex
nagyúr
-
Alaaf Pi
őstag
Hahaha, ez most hazavagta a samsungekat rendesen. Masfelszer jobb geekbench eredmeny, mint a samu flagshipjen!!!
Majdnem egy evtizede az a mantra, hogy a flagship androidos vackok sokkal erosebb hardverrel vannak szerelve, csak az androidnal sokkal jobban optimalizalt iOS miatt tunik megis gyorsabbnak az iPhone. Erre most jol odatett nekik az Apple. Masfelszer erosebb hardver es megmaradt a konkurencianal jobb OS. Innentol aztan lehet mellebeszelni, mert az aron kivul mar nincs mas ok, amiert ne iPhonet vegyen az igenyes user.
Egy indok pl. az iOS.Köszönöm, soha.
-
markknight
nagyúr
", mert a mindig látható zárképernyő 20-25%-kal megrövidíti az üzemidőt. "
még szerencse hogy az apple azért vár sok, androidon már ismert feature bevezetésével mert ők tökéletesre csinálják meg, hát mi lett volna ha nem csinálják hibátlanra? vagy félreértettem valamit vagy valóban 20-25%-ot merít az AOD, ez csak engem sokkolt le?
Amúgy is egy értelmetlen funkció. Még jó, hogy alváskor a villanyt nem hagyjuk standby módba vagy a vizet nem húzzuk takarékra a csapnál ha már nem használjuk. Eddig is csak annak volt ez thing aki ki akarta nyírni a telefonját.
-
Bilux
veterán
", mert a mindig látható zárképernyő 20-25%-kal megrövidíti az üzemidőt. "
még szerencse hogy az apple azért vár sok, androidon már ismert feature bevezetésével mert ők tökéletesre csinálják meg, hát mi lett volna ha nem csinálják hibátlanra? vagy félreértettem valamit vagy valóban 20-25%-ot merít az AOD, ez csak engem sokkolt le?
Azon meglepődnék de mondjuk szerintem az se mindegy hogy háttérképes AOD vagy csak a puritánabb fekete AOD
-
Wesiz
tag
", mert a mindig látható zárképernyő 20-25%-kal megrövidíti az üzemidőt. "
még szerencse hogy az apple azért vár sok, androidon már ismert feature bevezetésével mert ők tökéletesre csinálják meg, hát mi lett volna ha nem csinálják hibátlanra? vagy félreértettem valamit vagy valóban 20-25%-ot merít az AOD, ez csak engem sokkolt le?
-
szkaroly
őstag
Hahaha, ez most hazavagta a samsungekat rendesen. Masfelszer jobb geekbench eredmeny, mint a samu flagshipjen!!!
Majdnem egy evtizede az a mantra, hogy a flagship androidos vackok sokkal erosebb hardverrel vannak szerelve, csak az androidnal sokkal jobban optimalizalt iOS miatt tunik megis gyorsabbnak az iPhone. Erre most jol odatett nekik az Apple. Masfelszer erosebb hardver es megmaradt a konkurencianal jobb OS. Innentol aztan lehet mellebeszelni, mert az aron kivul mar nincs mas ok, amiert ne iPhonet vegyen az igenyes user.
Kiválasztottál egy szintetikus tesztet a sok közül és vered a melled. Gratulálok!
Az hogy melyik a jobb OS pedig egyéni preferencia kérdése. Nem mindenkinek jön be az iOS kötöttsége. -
Bilux
veterán
Nem csoda, ugyanaz a hardver kisebb házban! Várható volt, hogy melegebb lesz.
-
Bilux
veterán
-
Legendd
senior tag
Amúgy még egy dolog, ami szerintem fontos lehet vásárlás esetén.
A legmelegebb a 15 Pro volt, de stabilitásban messze túlmutatott a 13/14 Pro pároson. Viszont ez merült a legtöbbet, 15%-ot, a 13 Pro a 86%-os akkuval merült ennyit, a 14 Pro pedig 10%-ot.
-
Bilux
veterán
Előlapi kamerája ugyan az 15 és 15 Pro-nak?
Úgy tudom igen
-
Legendd
senior tag
-
Bilux
veterán
-
Bilux
veterán
Ma este megy ki a videóm a 15 vs. 14 Pro összehasonlításról. És érdekes, mert a főkamera nekem jobb a 15-nél, és ott az USB-C is. Szóval ha valaki elviseli a 60 Hz-es kijelzőt, akkor majdnem többet kap tőle, bár ettől nekem még mindig a Pro kellene.
Az iPhone 15 Próról: Vettem is magamnak 15 Prót, én nem mertem bevállalni a 15 Pro Maxot, túl nagy, hiába kényelmesebb. Sosem volt melegedési problémám, mondjuk az üzemidőtől sem esek hasra, a nap vége éppen-éppen. Ettől még hiába, egyszerűen bármilyen más androidos telefont használok, az alapvetőnek számító appok közötti váltás sem tud annyira gördülékenyen futni. Egyszerűen nem vagyok Apple fanatikus, de hogy a mindennapokban jobban használható, az tuti. Normális használat mellett semmi melegedés nincs (eddig sem volt, nemhogy a 17.0.3 óta).
De egy kis érdekesség teljes terhelés alatt (3D Mark Wildlife Stress test). Egymás mellett:
13 Pro - 14 Pro - 15 Pro
Hol lehet megnézni? Kiváncsi vagyok rá
-
Albert.Tamas
aktív tag
Ma este megy ki a videóm a 15 vs. 14 Pro összehasonlításról. És érdekes, mert a főkamera nekem jobb a 15-nél, és ott az USB-C is. Szóval ha valaki elviseli a 60 Hz-es kijelzőt, akkor majdnem többet kap tőle, bár ettől nekem még mindig a Pro kellene.
Az iPhone 15 Próról: Vettem is magamnak 15 Prót, én nem mertem bevállalni a 15 Pro Maxot, túl nagy, hiába kényelmesebb. Sosem volt melegedési problémám, mondjuk az üzemidőtől sem esek hasra, a nap vége éppen-éppen. Ettől még hiába, egyszerűen bármilyen más androidos telefont használok, az alapvetőnek számító appok közötti váltás sem tud annyira gördülékenyen futni. Egyszerűen nem vagyok Apple fanatikus, de hogy a mindennapokban jobban használható, az tuti. Normális használat mellett semmi melegedés nincs (eddig sem volt, nemhogy a 17.0.3 óta).
De egy kis érdekesség teljes terhelés alatt (3D Mark Wildlife Stress test). Egymás mellett:
13 Pro - 14 Pro - 15 Pro
Előlapi kamerája ugyan az 15 és 15 Pro-nak?
-
Legendd
senior tag
Egyre jobban be kell látnom Sima 15 jobban sikerült mint a Pro vagy Pro Man.
Ma este megy ki a videóm a 15 vs. 14 Pro összehasonlításról. És érdekes, mert a főkamera nekem jobb a 15-nél, és ott az USB-C is. Szóval ha valaki elviseli a 60 Hz-es kijelzőt, akkor majdnem többet kap tőle, bár ettől nekem még mindig a Pro kellene.
Az iPhone 15 Próról: Vettem is magamnak 15 Prót, én nem mertem bevállalni a 15 Pro Maxot, túl nagy, hiába kényelmesebb. Sosem volt melegedési problémám, mondjuk az üzemidőtől sem esek hasra, a nap vége éppen-éppen. Ettől még hiába, egyszerűen bármilyen más androidos telefont használok, az alapvetőnek számító appok közötti váltás sem tud annyira gördülékenyen futni. Egyszerűen nem vagyok Apple fanatikus, de hogy a mindennapokban jobban használható, az tuti. Normális használat mellett semmi melegedés nincs (eddig sem volt, nemhogy a 17.0.3 óta).
De egy kis érdekesség teljes terhelés alatt (3D Mark Wildlife Stress test). Egymás mellett:
13 Pro - 14 Pro - 15 Pro
-
alkatraz3000
őstag
Hahaha, ez most hazavagta a samsungekat rendesen. Masfelszer jobb geekbench eredmeny, mint a samu flagshipjen!!!
Majdnem egy evtizede az a mantra, hogy a flagship androidos vackok sokkal erosebb hardverrel vannak szerelve, csak az androidnal sokkal jobban optimalizalt iOS miatt tunik megis gyorsabbnak az iPhone. Erre most jol odatett nekik az Apple. Masfelszer erosebb hardver es megmaradt a konkurencianal jobb OS. Innentol aztan lehet mellebeszelni, mert az aron kivul mar nincs mas ok, amiert ne iPhonet vegyen az igenyes user.
gyakorlatilag évek óta megerőszakolja az Apple soc a konkurenseket. Nem csak most.
-
syIex
nagyúr
Idén a Pro Maxot választottam, tetszik is rendesen ez a méret. A fogása, a súlya, nagyon egyben van. Mondjuk a tegnapi update-tel meg pont hideg lett a telefon, valami melegítős update jöhet majd novemberben

Pont most jött az e-mail a Yetteltől, hogy összekészítés alatt van szóval elvileg holnap hozzám is ide ér végre.

Tegnap voltam bent megint megnézegetni és hát nagyon bejön továbbra is.
-
markknight
nagyúr
Idén a Pro Maxot választottam, tetszik is rendesen ez a méret. A fogása, a súlya, nagyon egyben van. Mondjuk a tegnapi update-tel meg pont hideg lett a telefon, valami melegítős update jöhet majd novemberben

-
mepet
addikt
Hahaha, ez most hazavagta a samsungekat rendesen. Masfelszer jobb geekbench eredmeny, mint a samu flagshipjen!!!
Majdnem egy evtizede az a mantra, hogy a flagship androidos vackok sokkal erosebb hardverrel vannak szerelve, csak az androidnal sokkal jobban optimalizalt iOS miatt tunik megis gyorsabbnak az iPhone. Erre most jol odatett nekik az Apple. Masfelszer erosebb hardver es megmaradt a konkurencianal jobb OS. Innentol aztan lehet mellebeszelni, mert az aron kivul mar nincs mas ok, amiert ne iPhonet vegyen az igenyes user.
-
pamesz
tag
Egyre jobban be kell látnom Sima 15 jobban sikerült mint a Pro vagy Pro Man.
Én azért várok egy Pro Max-ra, majd utána eldől megérte-e cserélni a 13-as szériát. Csak reméljük idén lesz belőle készlet.
Nekem most a sok negatív dolog még jobban meghozta a kedvem a telefonra. -
Albert.Tamas
aktív tag
Egyre jobban be kell látnom Sima 15 jobban sikerült mint a Pro vagy Pro Man.
-
syIex
nagyúr
Köszi a tesztet.

Sok év után először nem kaptam day1 telefont viszont remélem lassan csak lesz, de megfogdosva és tesztek alapján nagyon bejön. Bár a strapabíróság az annyira nem meggyőző.
-
Antosz
tag
Hát na. TITÁN tudjátok mire lesz jó.
-
CarryPotter
tag
Nem voltatok lassúak. Köszönjük, respekt!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Iphone 15 Pro Natural Titanium 128GB Független + Ajándék Pitaka tok
- Honor magic 8 lite 8/512GB dual sim fekete mobiltelefon
- Samsung Galaxy S25 ultra 512GB titánium szürke (Titanium Gray)
- Új, bontatlan, iPhone Air gyárilag kártya-független, apple világgaranciával
- AKCIÓS! Új, csak kipróbált Motorola Moto G77 8GB/256GB - 1 év garancia
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro Max 128GB Space Black -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5311,100% AKKSI
- Gyári DELL, HP, LENOVO,Asus,Fujitsu laptop töltők, 27% ÁFA
- 27% - GAMING PC! 13900K / RTX 4090 / 64GB DDR4 / Z690 / 3TB SSD / 1600w Platinum
- Lenovo L14 Ryzen 5 4500U Refurbished - Garancia!
- Telefon felvásárlás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Az hogy melyik a jobb OS pedig egyéni preferencia kérdése. Nem mindenkinek jön be az iOS kötöttsége.
Többnyire jobb kézzel fogom a telót, kijelző jobb alsó-középső részéről indítom a 'vissza' gesztust, egy 6,7-6,8" kijelzőt át sem érek egy kézzel, hogy balról jobbra húzás legyen a vissza funkció


Nekem most a sok negatív dolog még jobban meghozta a kedvem a telefonra.

