Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz KisTücsök #77173 üzenetére

    "Tudnál linkelni pontos típust?"

    Ajjajjjj! Baj van! Valószínűleg az offba tevés és a fogatlan szmájli ellenére sem jött le, hogy csak poénkodtam. Csak móka és kacagás célzata ihlette előző posztomat, megint más kérdés, hogy szar és számotokra értelmezhetetlen "poén" volt. :B
    És most, csak nektek, egy kis személyes. Már 6-7 éves korom óta elég jól, sőt, kijelenthetem, kitűnően olvasok. Ennek köszönhetően el is jutott a tudatomig ami a hirdetésben szerepel, hogy a szóban forgó hengerek szivacs töltésűek, tehát nem therwoolin. Ennek ellenére, nekem ezekről a hengerekről rögtön az utálatos tekercses sárga üveggyapot jutott eszembe, ami kísértetiesen hasonló méretű és formájú, és ami olyan sok kellemetlen órát szerzett már nekem az életben. Nem csak akkor amikor szigeteltem vele többek között a födémemet, hanem utána is, amikor a gondos és alapos tisztálkodás után is kiütéseket okozott, és meghiúsította az oly hőn áhított éjszakai alvásomat az iszonyatos mennyiségű és mértékű szurkálódásával, amit a bőrbe befúródott kis üvegszálacskák okoztak.
    Hát, dióhéjban ennyi a történetem, köszönöm, hogy meghallgattatok, már nagyon kikívánkozott belőlem. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák