Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gonger

    senior tag

    válasz Szabikaa20 #5607 üzenetére

    Pár éve én is Concept 6 front párat vettem Denon 1306-os erősítőhöz. Azóta sztereóban hallgatom és DVD-zünk vele. Már jó ideje gondolkodom fejlesztésen, mert úgy tűnik ez az erősítő nem elég ezekhez a falakhoz(nincs dinamika) ill szeretnék legalább egy 5.0-ás rendszert. Concept1-est most nem tudok jó áron,de egy Dali Concept Centert ajánlott most barátom újonnan 35 e Ft-ért csak Nekem. Most hátteret nem tudnék hozzá venni.

    Kérdés, hogy megéri-e a centert megvenni ehhez az erősítőhöz és egyáltalán értelmes dolog lesz -e egy ideig csak a centert és a frontot használni (nem tudom fejből, hogy az erősítőn ez állítható-e) vagy hülyeség az egész, mert nem lesz élvezhető???

    Szeretnék zenét is hallgatni és jó lenne majd a házimozizáshoz is kiépíteni a rendszert, de szerintem ezekből a Dalikból sokkal többet ki lehetne hozni, viszont ha most nem csapok le a Centerre, ki tudja meddig lesz még elérhető ez a kifutó széria....
    Mit javasoltok??? Erősítőből a Denon 19-es szériája is aranyárban van..az én pénztárcámhoz:-(
    Esetleg egy régi de jobb erősítő használtan?

Új hozzászólás Aktív témák