Hirdetés
- Fórumok
- Technika, hobbi, otthon
- Macska topik
- (kiemelt téma)
-
50 - 1
30620 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
szasza_xp
senior tag
-
Bagoly
senior tag
Órákat képes aludni a paplan alatt.Valójában este már akkor bebújik, amikor még csak tv-t nézni fekszem be az ágyba, aztán együtt alszunk el és kb éjfél tájékán szokott kimászni, mert nem bírja, hogy túl sokat forgolódom. Hajnalban néha még visszafúrja magát. A fennmaradó időben meg a gyékény szennyesruhatartó tetejére helyezett pokrócon (hivatalos nevén a ''sasfészken''
) horpaszt, hogy reggel, amikor az ébresztőm megszólal széles mosollyal az arcomba dörgölhesse a fejét. Rengeteg szeretetet tudnak adni, az biztos.
A harmadik kedvenc tartózkodási hely a működő monitor teteje (padlófűtés rulez
). A másik cica (ő idősebb nőstény) pedig ha nem is vegetáriánus, de imádja a zöldségeket: paprika, uborka, borsó, főtt-kukorica a kedvencei. Neki külön kis kuckója van, hivatalos, boltban vásárolt.
Szóval ketten vannak, mindkettő házi. Név szerint Dezső és Zsuzsi.
[Szerkesztve] -
iguana
őstag
a párom szüleinek a macskája megőrül a pogácsáért. ha érzi az illatát, teljesen bepörög, és kezelhetetlen. leül eléd, és keservesen nyerveg

jah, és minden ékszerre ugrik. kifulladásig lehet hergelni egy nyaklánccal. életemben először láttam lihegni így macsekot.
bírom a kis dögöt. -
ZCoyote
őstag
-
szasza_xp
senior tag
A miénk, ha bármilyen reklámszatyorral a kézben állítok be, azonnal birtokba veszi a tartalmát. Halálosan meg tud sértődni, ha véletlenül nem engedem meg neki

Kajailag pedig mindenevő. Ilyet még nem láttam. Úgy eszi a csokit, mint a gyerekek
Őszintén szólva kicsit aggódom is emiatt. Cukorbeteg lehet ettől a macskám?
[Szerkesztve]Hát tuti, hogy nem tesz jót neki.
több macskatartó oldalon mondják, hogy az édességet, csak módjával !!! -
ZCoyote
őstag
A miénk, ha bármilyen reklámszatyorral a kézben állítok be, azonnal birtokba veszi a tartalmát. Halálosan meg tud sértődni, ha véletlenül nem engedem meg neki

Kajailag pedig mindenevő. Ilyet még nem láttam. Úgy eszi a csokit, mint a gyerekek
Őszintén szólva kicsit aggódom is emiatt. Cukorbeteg lehet ettől a macskám?
[Szerkesztve]Nem kell neki sokat adni.
Az enyém csak a porcukrot nyalja le a sütikről. -
szasza_xp
senior tag
-
Surv
tag
A miénk, ha bármilyen reklámszatyorral a kézben állítok be, azonnal birtokba veszi a tartalmát. Halálosan meg tud sértődni, ha véletlenül nem engedem meg neki

Kajailag pedig mindenevő. Ilyet még nem láttam. Úgy eszi a csokit, mint a gyerekek
Őszintén szólva kicsit aggódom is emiatt. Cukorbeteg lehet ettől a macskám?
[Szerkesztve] -
I. Richard
senior tag
Akkor lehet, hogy a macskák mágsem ragadozók, hanem mindenevők...

De leginkább a macskatápot eszik!!!! Olyanok, mint egy edzett drogfüggő, nem birják ki, ha nem kapnak, és iszonyatos nyávogásba kezdenek egy idő után, és csak a megfelelő ''dózis'' után hagyják csak abba!!! -
ZCoyote
őstag
-
szasza_xp
senior tag
A mi egyik macskánk pl. a NYERS KRUMPLIT, a másik pedig a PAPRIKÁT eszi!!!!
Csak meghallja a krumplipucoló hangját, és máris ''bezizzen''
Volt egy, az meg az uborkát ette....
Azért ez sem általános a macskák között....
A miénk a virágokat szereti, szegfű, rózsa neki mindegy, de eszegeti szépen

Meg amortizálja a vázákat
-
szasza_xp
senior tag
OFF
Ja ja, sok a felesleges topik: pl a ''Tildy kalandjai Norvégiában'' (vagy mi) is elfért volna bőven az offtopikban...
(Teljesen más téma a macskatartás ill. a macska lábtölőre hugyozásának megakadályozása.)
ON
Nálunk is él két macsek.....az egyiknek az a ''furcsa'' szokása, hogy a paplan alatt alszik velem..
. Olyan macskával már éltem, amelyik a paplanon heverészett, de olyannal amelyik a paplan alatt eddig még nem...
A mecsek biztosan nem szereti a hideget! A haverom macskája is ezt csinálja

Szerintem kiskorában szokta meg, most már nem lehet róla leszoktatni ! -
I. Richard
senior tag
Sziasztok!
Szeretném, ha leirnátok a tapasztalataitokat a macskatartással kapcsolatban. Mindjárt feldobom a labdát egy nem mindennapi dologgal.
Nekünk egy fél éves keverék macsekunk van, az apja perzsa volt, az anyja egy házicica. A macsek hosszúszőrű és teljesen fekete. Ez eddig még nem meglepő.
De a macskánk fürdik. Szinte minden nap. Ha meghallja a csobogó vizet, azonnal felugrik a kádra és be akar menni. Ha nem szólunk rá, be is megy. Frankón berakja a feját a viz alá és pofozgatja is a folyó vizet.
Mivel úgy tudom a macskák félnek a viztől, főleg a folyó viztől elég meglepő a dolog nem?
Nektek van ilyen vagy hasonló érdekes macskás tapasztalatotok?
Egyéb jó tanácsokat is várok a témában, sőt azt sem bánom, ha egyesek itt hirdetik meg eladó vagy ingyen elvihető kiscicáikat.
Ti jöttök...
A mi egyik macskánk pl. a NYERS KRUMPLIT, a másik pedig a PAPRIKÁT eszi!!!!
Csak meghallja a krumplipucoló hangját, és máris ''bezizzen''
Volt egy, az meg az uborkát ette....
Azért ez sem általános a macskák között....
-
Bagoly
senior tag
ott sem csak arról van szó.Egy összevonás lehet nem ártana.
Másrészt tényleg hardver fórum és szerintem senki nem harapta volna le a topiknyitó fejét, ha az említett topikba ír.Ne legyen már tényleg kismillió topik egy dologról, még ha látszólag különbözik is.Na jó ha ennyire akarjátok mindjárt nyitok a bonsai macskákról, a hosszúszőrű macskákról, a lakásban tartott macskákról még egy topikot, hiszen nem a macskák elriasztásáról van szó!
[Szerkesztve]OFF
Ja ja, sok a felesleges topik: pl a ''Tildy kalandjai Norvégiában'' (vagy mi) is elfért volna bőven az offtopikban...
(Teljesen más téma a macskatartás ill. a macska lábtölőre hugyozásának megakadályozása.)
ON
Nálunk is él két macsek.....az egyiknek az a ''furcsa'' szokása, hogy a paplan alatt alszik velem..
. Olyan macskával már éltem, amelyik a paplanon heverészett, de olyannal amelyik a paplan alatt eddig még nem...
-
szasza_xp
senior tag
UP kiscica elvihető SOS (lásd fentebb)
-
Surv
tag
Kell v.kinek kiscica? Tök aranyosak, hétvégén születtek(nem házimacska, de nem is perzsa, amolyan félperzsa)
Lehet, hogy ezzel életet mentenétek....
Nekem ilyen van, annyit mondhatok, 6 hónapos korára nagyobb lesz, mint egy kifejlett házimacska. Hosszú szőr, élénk természet jellemzi. Mondanám, hogy nekem kell, de mint mondtam nekem már van
Egy pedig azért elég belőle 
-
I. Richard
senior tag
Kell v.kinek kiscica? Tök aranyosak, hétvégén születtek(nem házimacska, de nem is perzsa, amolyan félperzsa)
Lehet, hogy ezzel életet mentenétek....
-
gabor22
csendes tag
Nekem van 3 macskám.
Az öreg nősény macska ugy indít, -általában- hogy akit a közelébe megy meg akarja símogatni akkor először megveri az emberek kezét.A lábai közé fogja és harap meg rugdos.
Tehát mindig mindenkinek először megmutatja ki a főnök utána lehet csak megsímogatni... -
szasza_xp
senior tag
-
fügike
senior tag
-
szasza_xp
senior tag
-
fügike
senior tag
-
szasza_xp
senior tag
Igazad van, de ez a topic nem a macskapisiről szól, hanem meghirdetheted pl. ha vannak eladó vagy átadásra váró kiscicáid. És minden egyebet is a macskatartással kapcsolatban.
De részben igazad van azért.
Egyébként úgy kezdtem, hogy beirtam itt a keresőbe, hogy macska, de nem volt találat.
[Szerkesztve]Talán a ''hajnalban nyávogó karmos vadálat'' kulcszó biztosan kidobot volna valmit

-
Surv
tag
ott sem csak arról van szó.Egy összevonás lehet nem ártana.
Másrészt tényleg hardver fórum és szerintem senki nem harapta volna le a topiknyitó fejét, ha az említett topikba ír.Ne legyen már tényleg kismillió topik egy dologról, még ha látszólag különbözik is.Na jó ha ennyire akarjátok mindjárt nyitok a bonsai macskákról, a hosszúszőrű macskákról, a lakásban tartott macskákról még egy topikot, hiszen nem a macskák elriasztásáról van szó!
[Szerkesztve]Igazad van, de ez a topic nem a macskapisiről szól, hanem meghirdetheted pl. ha vannak eladó vagy átadásra váró kiscicáid. És minden egyebet is a macskatartással kapcsolatban.
De részben igazad van azért.
Egyébként úgy kezdtem, hogy beirtam itt a keresőbe, hogy macska, de nem volt találat.
[Szerkesztve] -
G@ben
addikt
Nálunk is voltak kismacskák változó számban, de kimiskároltattuk mind a két macsekunkat. Egyszer, amikor 3 kicsi volt, úgy döntöttem, hogy nem megyek aludni az ágyamba, hanem elalszok a tv előtt, a 3 kicsivel a hasamon. Hajnali 4 felé arra ébredtem, hogy játszanak a kicsik, de az arcomon és kieresztett karmokal!
Ritka nyúzottan keltem reggel. 
-
szasza_xp
senior tag
Akkor lenne egy metál piros, kék, fehér és arany foltokkal fekete első és fehér hátsó zoknival, lehetőleg minnél nagyobb méretben

-
fügike
senior tag
-
szasza_xp
senior tag
-
Beck18
tag
Kisállat-kereskedésben kapni spec almot, amit le kell rakni, és rá kő szoktatni a macsekot, hogy oda járjon, ha muszáj menni. Az felveszi a szagát, és amikor már kezded érezni, csak kimosod egy kis vízzel, és megint fel lehet használni.
Anyuéknak állandóan van vagy 10 macskájuk. Volt már úgy is, hogy 23 kismacska volt otthon, meg nemtomhány nagy! Nem vicc!23?
Feltételezem nem panelban
-
fügike
senior tag
-
szasza_xp
senior tag
Kisállat-kereskedésben kapni spec almot, amit le kell rakni, és rá kő szoktatni a macsekot, hogy oda járjon, ha muszáj menni. Az felveszi a szagát, és amikor már kezded érezni, csak kimosod egy kis vízzel, és megint fel lehet használni.
Anyuéknak állandóan van vagy 10 macskájuk. Volt már úgy is, hogy 23 kismacska volt otthon, meg nemtomhány nagy! Nem vicc!szép lehetett a reggeli ébresztő

Néha ez az 1 db macsek is az őrületbe kerget, mi lehetett ott 23-al ? -
fügike
senior tag
Kisállat-kereskedésben kapni spec almot, amit le kell rakni, és rá kő szoktatni a macsekot, hogy oda járjon, ha muszáj menni. Az felveszi a szagát, és amikor már kezded érezni, csak kimosod egy kis vízzel, és megint fel lehet használni.
Anyuéknak állandóan van vagy 10 macskájuk. Volt már úgy is, hogy 23 kismacska volt otthon, meg nemtomhány nagy! Nem vicc! -
szasza_xp
senior tag
ott sem csak arról van szó.Egy összevonás lehet nem ártana.
Másrészt tényleg hardver fórum és szerintem senki nem harapta volna le a topiknyitó fejét, ha az említett topikba ír.Ne legyen már tényleg kismillió topik egy dologról, még ha látszólag különbözik is.Na jó ha ennyire akarjátok mindjárt nyitok a bonsai macskákról, a hosszúszőrű macskákról, a lakásban tartott macskákról még egy topikot, hiszen nem a macskák elriasztásáról van szó!
[Szerkesztve]csak támogatni tudom az elhatározásodat, hiszen macskás topokból sohasem elég, meg már lassan nélkülözhetetlen hardware elemlesz a cica, hiszen le sem bírom szedni a gépről

-
tildy
nagyúr
ott sem csak arról van szó.Egy összevonás lehet nem ártana.
Másrészt tényleg hardver fórum és szerintem senki nem harapta volna le a topiknyitó fejét, ha az említett topikba ír.Ne legyen már tényleg kismillió topik egy dologról, még ha látszólag különbözik is.Na jó ha ennyire akarjátok mindjárt nyitok a bonsai macskákról, a hosszúszőrű macskákról, a lakásban tartott macskákról még egy topikot, hiszen nem a macskák elriasztásáról van szó!
[Szerkesztve] -
Beck18
tag
Szntem is jó ez a topic, itt nem a macskaelriasztásról van szó,hanem úgy ált mindenről

-
szasza_xp
senior tag
-
tildy
nagyúr
-
b.bone
senior tag
a mi macskánk is tud úszni. meglepően jól.
igaz nem szeret![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
rohadt reakciós ,útálom. -
szasza_xp
senior tag
Jó hogy nyitotta életben nem gondoltam volna, hogy a macsekról is van topik it a PH!
Bár ha azt nézzük, hogy van kaktusznevelés topik akkor miért ne ?
-
szasza_xp
senior tag
Ja az enyém ha aludni akar felugrik a szekrény tetejére és ott alszik

Tiszta öröm, amikor hajnalban leesik (rám) és kajáért könyörög! -
tildy
nagyúr
Surv:minek kell mindig uj topikokat nyitni.Ez simán beleférne a mitől undorodika macsak topicba.Tudom hogy más a címe, de akkoris.Jóhogy már nem 10 topik legyen egy állatról a hardverfórumon...
-
Beck18
tag
Én is csatlakoznék. Két macsek van a háznál, két teljesen más személyiség. Az 1iknek a fürdőszoba a mániája, ha valaki bent van akkor ő is be akar menni, vízbe nem mászik csak ott feszik a mosogépen, szennyestartón, épp ahol helyet talál magának. A másik sokkal óvatosabb a fürdőszobával és mindennel kapcsban. Olyan mint egy megfontolt, öregróka
Szal imádom őket, ha kell majd nyomok 1-2 képet róluk. -
szasza_xp
senior tag
Hát az enyém is rohan ha vízcsobogást hall, de nem rajong érte, pedig egyszerűbb volna az élete
Meg az enyém is nem kellene 3 havonta fürdetnem.
Ja az enyém meg európai rövidszörű+meg sziámi keverék és fekete
A macskapisi szagára a kisálatt kereskedésben tudnak adni vmi tablettát vagy port amit az alomba kell szorni ! a nevét nem tudom, az enyém ''gyárilag'' ivartalanított
-
Glottis
senior tag
A mi macskánk szinte nem is hajlandó a kihelyezett tálkájából inni. Csak a csapból.

-
Surv
tag
Tud valaki valami jó módszert macskapisi szagtalanitásra? Még nem akarjuk ivartalanitani. Kb. 1 hónapja elég nehezen viselhető. Egyébként 6 hónapos a macsek.
-
Surv
tag
A miénk úszni nem úszik ugyan, de egyáltalán nem bánja, ha habfürdő van a fején
Van róla fotónk is, ahogy fürdetjük, jövő héten lehet fel is teszem a netre 
Egyébként nem egy hülye macsek. Miután elvégezte a dolgát, bemegy a fürdőbe, és jelzi, hogy viz kell neki. Amikor folyik beugrik, bevizezi magát. Amikor ezzel megvan, nekiáll megtisztitani magát
Rájött, hogy kevesebb almot nyal be, ha vizes a lába 
[Szerkesztve] -
KovacsUr
addikt
Sziasztok!
Szeretném, ha leirnátok a tapasztalataitokat a macskatartással kapcsolatban. Mindjárt feldobom a labdát egy nem mindennapi dologgal.
Nekünk egy fél éves keverék macsekunk van, az apja perzsa volt, az anyja egy házicica. A macsek hosszúszőrű és teljesen fekete. Ez eddig még nem meglepő.
De a macskánk fürdik. Szinte minden nap. Ha meghallja a csobogó vizet, azonnal felugrik a kádra és be akar menni. Ha nem szólunk rá, be is megy. Frankón berakja a feját a viz alá és pofozgatja is a folyó vizet.
Mivel úgy tudom a macskák félnek a viztől, főleg a folyó viztől elég meglepő a dolog nem?
Nektek van ilyen vagy hasonló érdekes macskás tapasztalatotok?
Egyéb jó tanácsokat is várok a témában, sőt azt sem bánom, ha egyesek itt hirdetik meg eladó vagy ingyen elvihető kiscicáikat.
Ti jöttök...
Nem minden macska fél a víztől. Az egyik nálunk is ilyen lökött
De valószínűleg minden macskának megvan a saját kis pszichózisa, akár az embereknek. Az idősebb macskánk (Sanyi) a pirospaprikáért és a palacsintáért van oda (egyiket sem eszi meg, csak rajong értük). A palacsintát tátott szájjal csodálja, a paprikát pedig egyszer még kiskorában leborította az asztalról és belehempergett
Azóta sem láttam olyan boldognak. -
Bazsesz
őstag
Sziasztok!
Szeretném, ha leirnátok a tapasztalataitokat a macskatartással kapcsolatban. Mindjárt feldobom a labdát egy nem mindennapi dologgal.
Nekünk egy fél éves keverék macsekunk van, az apja perzsa volt, az anyja egy házicica. A macsek hosszúszőrű és teljesen fekete. Ez eddig még nem meglepő.
De a macskánk fürdik. Szinte minden nap. Ha meghallja a csobogó vizet, azonnal felugrik a kádra és be akar menni. Ha nem szólunk rá, be is megy. Frankón berakja a feját a viz alá és pofozgatja is a folyó vizet.
Mivel úgy tudom a macskák félnek a viztől, főleg a folyó viztől elég meglepő a dolog nem?
Nektek van ilyen vagy hasonló érdekes macskás tapasztalatotok?
Egyéb jó tanácsokat is várok a témában, sőt azt sem bánom, ha egyesek itt hirdetik meg eladó vagy ingyen elvihető kiscicáikat.
Ti jöttök...
Hát az a kaktuszos topik miket be nem indított.

Havernak a tengerimalaca szeret fürcsizni, holott tán a tengerimalacoknak nem is szabad. De elég kúúúlul úszik. Szal sztem ez nagyon baró dolog. Legalább totálisan szobatiszta.
[Szerkesztve] -
PWR
aktív tag
Sziasztok!
Szeretném, ha leirnátok a tapasztalataitokat a macskatartással kapcsolatban. Mindjárt feldobom a labdát egy nem mindennapi dologgal.
Nekünk egy fél éves keverék macsekunk van, az apja perzsa volt, az anyja egy házicica. A macsek hosszúszőrű és teljesen fekete. Ez eddig még nem meglepő.
De a macskánk fürdik. Szinte minden nap. Ha meghallja a csobogó vizet, azonnal felugrik a kádra és be akar menni. Ha nem szólunk rá, be is megy. Frankón berakja a feját a viz alá és pofozgatja is a folyó vizet.
Mivel úgy tudom a macskák félnek a viztől, főleg a folyó viztől elég meglepő a dolog nem?
Nektek van ilyen vagy hasonló érdekes macskás tapasztalatotok?
Egyéb jó tanácsokat is várok a témában, sőt azt sem bánom, ha egyesek itt hirdetik meg eladó vagy ingyen elvihető kiscicáikat.
Ti jöttök...

en csak macskasittertem eddig, sajatom soha nem volt. Harmat egyszerre! az egyik reggel (azaz hajnalban) ugy ebresztett (kaja kö, mer nem kösz man föl) hogy ragta a jobb nagylabujjam, miközben a masik kettö ugralt rajtam
-
Surv
tag
Sziasztok!
Szeretném, ha leirnátok a tapasztalataitokat a macskatartással kapcsolatban. Mindjárt feldobom a labdát egy nem mindennapi dologgal.
Nekünk egy fél éves keverék macsekunk van, az apja perzsa volt, az anyja egy házicica. A macsek hosszúszőrű és teljesen fekete. Ez eddig még nem meglepő.
De a macskánk fürdik. Szinte minden nap. Ha meghallja a csobogó vizet, azonnal felugrik a kádra és be akar menni. Ha nem szólunk rá, be is megy. Frankón berakja a feját a viz alá és pofozgatja is a folyó vizet.
Mivel úgy tudom a macskák félnek a viztől, főleg a folyó viztől elég meglepő a dolog nem?
Nektek van ilyen vagy hasonló érdekes macskás tapasztalatotok?
Egyéb jó tanácsokat is várok a témában, sőt azt sem bánom, ha egyesek itt hirdetik meg eladó vagy ingyen elvihető kiscicáikat.
Ti jöttök...
Új hozzászólás Aktív témák
-
50 - 1
30620 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Technika, hobbi, otthon
- Macska topik
- (kiemelt téma)
- Apple asztali gépek
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Végre véglegesek az AV2 kodek specifikációi
- Projektor topic
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Autós topik
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Hogy is néznek ki a gépeink?
- További aktív témák...
- Eladó eredeti Noblechairs EPIC / ICON / HERO párna több színben
- Eladó eredeti Noblechairs EPIC , HERO, ICON kiegészítők
- Eladó eredeti Noblechairs EPIC , HERO, ICON talp
- Eladó eredeti Noblechairs EPIC / ICON / HERO teleszkóp Class 4 (1db)
- Eladó eredeti Noblechairs ülésmechanizmus (hintamechanika) 1db
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X280 - i5-G7 I 8GB I 256GB SSD I 12,5" HD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- GAMER PC! Ryzen 9800X3D / RTX 5080 / B650 Strix / 32GB 6000MHz / 1000w Gold! BeszámítOK
- BESZÁMÍTÁS! VALVE Steam Deck LCD 256GB SSD kézikonzol extrákkal garanciával hibátlan működéssel
- Joy-Con szerviz, "Hall Effect" kar beépítés, Ginfull TMR
- PlayStation 4 Pro 1TB Glacier White PS4 használt (CUH-7216B)
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


) horpaszt, hogy reggel, amikor az ébresztőm megszólal széles mosollyal az arcomba dörgölhesse a fejét. Rengeteg szeretetet tudnak adni, az biztos.






