- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- OLED monitor topik
- Philips LCD és LED TV-k
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Milyen TV-t vegyek?
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Házimozi haladó szinten
- Használt VGA / videókártya ajánló
- Hardver vagy nem hardver, az itt a kérdés
- iPad topik
-
PROHARDVER!
Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Shufny
őstag
Az igazság továbbra is az, hogy közel 0 a személyes tapasztalatom.
Azért linkeltem ezt, mert elég rendesen kivesézi mindegyiket, nem feltétlenül a pontozás a fontos. Visszakerestem most a topicot, de alig láttam személyes véleményt a metro.fi -vel kapcsolatban
Amit írtak, hogy a CX -eknél jobb, erre joker se cáfolt rá. Annyi az egész, hogy ebből a 73 -ból alig pár kapható nálunk, és azok is szokszor jóval drágábban.
-
MattX
tag
Annyi szeretnék kérdezni, hogy eddig azthittem hogy az UE metro.fi 220 kurvajó!
Mindenki ezt a márkát dicsérte itt, és aztmondta hogy ha tehetem szerezzem be külföldről. Namost itt meg le van huzva. Mit is érdemes tehát?
-
Shufny
őstag
válasz
szakibá... #9047 üzenetére
Így szokták felosztani tudtommal az IEM -eket: Balaced Armature (avagy BA esetleg simán Armature) és Dynamic. A DT990 kapcsán a 100Hz -nél lévő púpra gondoltam, mert ugye a basszust hiányoltad a CK9 -ből, és hoztad fel példának a nem túl minőségi CX300 -at a brutális szintű mélykiemelésével. Aztán lehet ez a 25 éves darabokra nem jellemző. Emiatt lehet "intimebb" hangzása például (szerintem ez is keskenyíti a hangszínpadot, basszus kedvelők panaszkodnak a nagyon széles hangzású fülesekre, hogy nem elég telt a hangjuk).
Szerintem érdemes átfutni ezt a tesztet. A fő gond vele, hogy nálunk nehezen elérhetőek a szereplők, de akinek nem akadály az utánajárás, meg a várakozás a rendelésre, annak mindenképpen jól jön.
-
szakibá...
senior tag
Lehet, hogy nem jól jött le abból, amit irtam, de a kiegyenlitett átvitelt alapvetőnek tartom. Csak a jó hangélménynek nem az egyetlen feltétele. A DT990 a magaskiemelése ellenére (ami azért nem olyan vészes) számomra jobb zenei élményt és jelenlétérzetet adott, mint a HD600. Azért a múltidő, mert sajnos meghalt, kb. 25 évet élt, nem tudom, mit csinált vele a fiam, pedig diódás védelem is volt benne. A mai 990-eseket nem ismerem, az biztos, hogy másképp néznek ki. A CK9-hez van eredeti dugóm, csak nem minden méretből. A trükközés csak a szokásosak felhelyezésére vonatkozott, a hangját nem rontja el, ami szerintem nem kiegyenlitett az eredetivel sem. Akiről olvastam valahol, hogy az Olives-t használja, ő is azért kezdett variálni, mert nem tetszett neki és ez segitett valamit rajta. Valóban nem ismerek több armatúrás fülest, de a többutas fülhallgatókban valószinüleg nem véletlenül duplázzák meg a mélyszekciót. Ezzel nem azt mondom, hogy egy meghajtóval nem lehet jó teljessávu átvitelt produkálni, biztos, hogy a többségük kiváló. Nem tudom, hogy a "dinamikuson" mit értesz, minden eletroakusztikus eszközt dinamikusnak nevezünk, ami tekerccsel és mágnessel müködik, ezen kivül vannak még az eletrosztatikus (kondenzátor) átalakitók, amikből létezik fülhallgató is.
-
ThorsHUN
őstag
Sziasztok!
Olyanban kernem a segitsegeteket, hogy vadaszok egy fulhallgatora. Egeszen konkret hasonlitasi alapom is van, megpedig a Cowon D2-es mediaplayerenek a fulese, ami elvileg a google alapjan egy CRESYN fules, de a pontos tipusat nem tudom. (Nem agybadugos fules)
Probalkoztam a jo kritikakat kapott AKG K-315-ossel, de sajnos nem valtotta be a hozza fuzott remenyeket. Nagyon keves a basszus. A Cowon fuleseben isszonyat jo basszus volt egy nem agybadugos fuleshez kepest. Ilyet keresnek, de itthon nem igazan talalok Cresyn fulest (csak fejest). Van esetleg valakinek valami otlete? -
Shufny
őstag
válasz
szakibá... #9044 üzenetére
Jól hangzik a Koss mod
Nekem úgy tűnik, hogy simán nem szereted a kiegyenlített hangot (na meg lehet hogy az a "kis trükközés" pont ennyivel rosszabb a Shure Olives vagy Sony Hybrid esetleg az eredeti kis dugónál)
Legalábbis abból kiindulva, hogy a DT990 jobban tetszett a HD600-nál. Ebben az esetben nem meglepő, ha nem tetszik egy armature IEM. Esetleg érdemes lehet kipróbálnod valami hasonló kategóriájú dinamikust. -
szakibá...
senior tag
A CK9-hez nagyon olcsón jutottam, hiányos kiegészitőkkel, tehát nem boltból. A gumidugója nem csereszabatos a szokásosakkal, darabját 2 ezerért lehet rendelni (röhej), de kis trükközéssel pótolható. A középtartománya elképesztően preciz, hihetelen tere van, de a magas ennél is kiemel, csak magasabb ferkin kezdve, mint a CX300. Mélyben eléggé lemegy, de a mennyisége nagyon kevés, ellentétben a CX-ekkel. Az érzékenysége gyenge, vagyis halk, megküldeni meg nem nagyon merem, mert csak 3 mW-al terhelhető állitólag. A vezetéke bizalomgerjesztően vastag, de nem elég hajlékony ahhoz képest, hogy csak a fül mögött elvezetve áll jól a fülben, Valahol olvastam, hogy a Shure egyik szivacsos jellegü dugójával javitottak a balanszán. Az IEM-ek illesztése a hallójárathoz külön megér egy misét. Ami a KOSS Plug-ot illeti, jópár éve erre cseréltettem vissza egy borzalmas hangú IEM-et ( talán Panasonic volt?), és én is megijedtem a magashiányától. DIY fórumokon sokan foglalkoztak a modjával az erényei miatt.[link] A magasvesztés abból adódik, hogy a szivacsos illeszték vége hajlamos bezáródni, amikor az ember a fülébe tuszkolja, mert túl puha. Én egy kemény csövet húztam fel helyette, és patikai szivacsos füldugóból tettem rá illesztéket, a maradékkal meg kitömtem a házát a mélyek csillapitására. A füles saját csövét felfúrtam 2-es fúróval, persze mindehhez szét kellett szedni. A magasak megjöttek, a hangzás kiegyenlitett lett, a kicsi mélytöbblet meg jól jön az utcai morajban. A formája viszont maradt az a béna kényelmetlen, kicsi fülüek ne kisérletezzenek vele.
-
Kanczy
veterán
Megjött a CX-550 II végre. Olvasgatás közben régen láttam itt a topikban, hogy érdemes valami statikus zörejjel bejáratni a fülest? Be tudna linkelni valaki egy ilyet?
kösz,
kanczy -
-
Zinho
aktív tag
válasz
szakibá... #9036 üzenetére
Értem én amit mondasz, meg tulajdonképpen egyet is értek a mondandóddal (fej- és fülhallgató más kategória egyrészt, és másra/máshol is használjuk); meg ne is élvezkedjen az ember az utcán zenét hallgatva, mert elüti a kombínó.
Sajnos CK9-et sem hallottam még, ezért továbbra is csak csodálkozni tudok, hogy a többivel egy lapon említed, de lehet hogy a hangképe pont nem tetszik neked. Az árától függetlenül gondolod úgy, hogy nem szól jól, vagy most ár/érték arányról beszélsz, és nem szívesen viszed ki az utcára, mert túl drága, és ahhoz képest nem elég jó?
A Koss-t már hallottam, ugyan nem sokáig, de az alapján számomra cx300 kategória. A mostani fülesem (Soundmagic pl50) kicsivel több mint 10e ft volt, és nagyságrendekkel kiegyensúlyozottabb és jobb hangja van minden szempontból. Vagy akkor egész egyszerűen te már a 10e+ kategóriát is sokkallod utcára?
Na de a lényeg: hogy is van akkor azzal a CK9-el?Jöhet priviben is ha úgy gondolod.
-
szakibá...
senior tag
Főleg az utolsó mondatodat nem értem, hogy mit szeretnél mondani. UE-t, még ha kőgazdag lennék, akkor sem vennék. Fülhallgatót csak közlekedés közben használok, busz, bicikli, stb. A világ legjobb fülhallgatója sem alkalmas élvezkedésre ilyenkor, mert nem képes a környezeti zajt annyira kiszűrni, hogy az ne legyen zavaró. Tudatosan nézelődtem az alsóbb árkategóriában, ahol azért lehet találni a jó szintet megütő darabokat is. Ezért ajánlottam újonc barátunknak az ED21-et. Léteznek nagyon jó füldugók borsos áron, de nem ebbe kellene beruházni, mert nem lehet kihasználni a képességeiket. Ha otthon vagyok és kénytelen vagyok fülessel zenét vagy filmet hallgatni, akkor fejhallgatót teszek fel, eszembe sem jutna fülhallgatót használni. A fejhallgatómat viszont nem vinném ki az utcára. Nem tudom, mennyire ismered közelről az emlitett készletemet, ami a családban összegyűlt, vagy csak mások beszámolóiból mondasz véleményt, de minden tulajdonságot összevetve a CK9 sem jobb a többinél, csak a boltban jóval drágább. Kicsit hosszú lenne most részletezni, miért. Az én elvem az, hogy vegyél egy jó fejhallgatót otthonra, ami ugyan drága, de biztosan jobb, mint az összes fülhallgató addig az árszintig, és vegyél egy olcsóbb fülhallgatót mászkálni, amivel még elvagy az utcán, élvezni úgysem tudod ott a zenét. A Koss számomra egy elfogadható kompromisszum ebből a szempontból.
-
^Clown
addikt
Sziasztok! Nem igazán követtem a fülhallgatók piacát az utóbbi időben (minek is, a CX300-ammal elégedett vagyok évek óta). Viszont a tesómnak kellene most egy agybadugós, mindenképpen fehér színű (iPod Touch 3G-hez, a fehér mánia...). Jó lenne, ha több méretű gumipárna lenne hozzá, 5K körül legyen az ára (tehát minél olcsóbb). Nem audiofil emberről van szó, de azért szóljon tisztességesen. És persze ha lehet itt kapni a hardverapróban, az sem egy hátrány
Márka: végülis mindegy, de az AKG és a Sennheiser előnyt élvez. Köszi!
-
Tomate
veterán
CX500-nál nektek is kopik egy idő után a sennheiser logó a fülesről? /nem kamu darab
/
-
Zinho
aktív tag
válasz
szakibá... #9030 üzenetére
Jó, persze, nincs objektív vélemény hifiben.
Csak elég nehéz elhinnem hogy egy Koss-t hallgatsz, és még mindig jobbnak találod a hangját mint a CK9-nek. A Sennheiser, AKG alsó kategória, Koss, Hama... hát ezek mind az abszolút nem kiegyenlített hangképről híresek. Főleg a Sennheiser CX300 a dübörgő basszusával, ami pont emiatt népszerű, meg mert feketén 5e ft alatt van. És ha ezek után csak az Audiotechnica CK9 volt a jobbfajta IEM fülesed, akkor még ne kezdj el gyűjteni a személyre szabott UE-re. -
szakibá...
senior tag
Objektív vélemény nincs, az mindíg szubjektív, az enyém is az. A készletem ebből a fajtából: CX300 (2db, nem szólnak egyformán!), AKG K324, KOSS Spark Plug, Audiotechnica CK9, Hama HK271. Mindegyiknek vannak erényei és jelentős hibái. Nyilván vannak olyan típusok, amik megfelelnének az ízlésemnek, de eddig elkerültük egymást, vagy soha nem adnék értük annyi pénzt (pl. az Ultimate Ear személyre szabott fülmonitora négy számjegyű dollárért). Ha valamelyik tudná azt a hangképet, amit az olcsóbb Sony phontopia sorozata, vagy a Meizu lejátszóhoz adott fülhallgatója nyújt, de zárt kivitelben, az nekem már elég volna, ha elmegyek otthonról. Ezen egyszerűen csak a nagyjából kiegyenlített frekimenetet értem. Konkrétan pl. a népszerű CX-el az a bajom, hogy számomra túl sok, így agresszív a magas tartománya, engem fáraszt. Ha sikerül légmentesen bedugnom, akkor a közép/magas arány javul, de élvezhetetlenül megnő a mélyek szintje. A legkisebb állkapocs mozgásra viszont kimozdul, megint elkezd visítozni. Nem akarlak fárasztani a többi taglalásával, csak annyit, hogy leginkább a KOSS-t hallgatom, ha zártat akarok, némi modifikálás után.
-
DKristof
csendes tag
válasz
dudika10 #9022 üzenetére
Attól tartok, egy olcsó fejhallgató erősitő csak elrontaná az IAudio hangját, amivel pedig elégedett vagyok. Mindenképpen egy plusz láncszem beiktatása kockázatokat rejt.
Meg nem mondom milyen füleseket próbáltam ki, a Saturnban kapható Sennh, Panasonic, Sony fejhallgatókat néztem, és azok hanga mind lassú, lomha volt. Ezért gondolkozom inkább fülhallgatóban. Úgy látom a Sennh túlságosan csak a mai könnyűzene élvezőinek akar kedveskedni, ezért a legtöbb termékét a "powerfull bass"-szel hirdeti, többek közt a PX-200-ast is, amit pedig itt ajánlottatok nekem. Szóval egyre bizonytalanodom el, mennyire higyjek a Sennheiser termékleirásainak.
-
Zinho
aktív tag
válasz
szakibá... #9024 üzenetére
Azért ez az "agybedugósból jót még nem hallottam" nem tűnik túl objektív véleménynek! Kifejtenéd egy kicsit? Engem érdekel
-
vili13
őstag
válasz
DeFranco #9019 üzenetére
A basszus javulhat talán minőségileg a bejáratástól, de jelentős mennyiségi változás szvsz nem igazán várható. Az illeszkedésen akkor már több múlhat, és még annyi variálási lehetőség sincs, mint a bedugósok gumijaival - hagyományos fülhallgatóknál ez szivacs használatával, illetve az ideális fülforma sebészeti úton való kialakításával javítható valamelyest.
-
Shufny
őstag
válasz
DeFranco #9017 üzenetére
Fura, pedig tényleg elég erős basszusa kéne legyen (legalábbis többen azért nem szeretik, mert a túlbasszusosokra jellemzően összemossa kicsit a zenét). Szerintem erősnek mondható (pl sennheiser MX szériához képest), de nem megy túl mélyre. Ez viszont nem meglepő. Összegezve szerintem a tipikus divatos, középmély kiemelős hangja van.
-
szakibá...
senior tag
válasz
DKristof #9021 üzenetére
Azt hiszem, a Sony ED21-es fülhallgató felel meg legjobban az igényeidnek. A hangzása a komoly nagy fejhallgatókét idézi, nem agybadugós, de egy kis csőr vezeti a hangot a hallójáratba. Nem zárja ki a külvilágot, de kevésbé érzékeny az eltérő fülkagyló méretekre. Nem véletlenül használják profi fülmonitor rendszerekben is. Nem mai darab, nem tudom, hogy lehet hozzájutni, én a vaterán vettem. A Beyerdinamic az egyik legnagyobb név a fejhallgatók és mikrofonok világában. 70 éve csináltak már olyan fejhallgatót (DT48), ami évtizedekig volt a profi helyszini felvételek monitorja a világon mindenütt, mert a hordozható analóg szalagos magnótechnika csúcsának, a Nagrának a tartozéka volt. Ma is kapható, kb 300 dollár, de a nagyközönség nem ismeri, egyébként rendkivül kényelmetlen, élvezkedésre nem alkalmas. Audiológiai vizsgálatokon ennek egyik változatát használják ma is (DT48A , 450 dollár). Én jobban szerettem a Beyer DT990-est, mint a Sennh. HD600-ast, azonos árkategória. A csúcsmodelljüket, a T1-est még nem hallottam, de állitólag versenyben van a HD800-al, a "világ legjobb fejhallgatójával", amit már hallottam. Van nekik fülhallgatójuk is, de azt nem ismerem, Ha olcsó, jó fejhallgatót akarnál mégis, akkor a Beyer DT235-öt ajánlom. Agybadugósból jót még nem hallottam, pedig van vagy fél tucat tipusom a 40 ezres kategóriáig.
-
dudika10
veterán
válasz
DKristof #9021 üzenetére
Egy 32ohmos fejhallgatóval nem hiszem, hogy akármi gondja lenne az mp3 lejátszónak.
A komolyabbakhoz már elkélhet egy erősítő is. (Ez se kizáró tényező még, mert 1-2k körül lehet kapni ilyen kis hordozható erősítőket, amik minőségre nem a legjobbak, de hát ez buszon, vonaton vagy akár csak az utca zajában nem hiszem, hogy túl sok vizet zavarna.)
Akkor most vagy egy sima fülhallgatót szeretnél vagy egy fejhallgatót?
Szóval nem IEM kell? -
DKristof
csendes tag
válasz
dudika10 #9013 üzenetére
"Tisztázzuk, akkor most mit is szeretnél?
FEJ vagy FÜLhallgatót?"
Nem döntöttem el előre, azért gondolkozom inkább fülhallgatóban, mert amikor az IAudio-mmal bementem a Saturnba és ami fejhallgatót ki lehetett próbálni, azokat beledugtam - mindegyik lassú, dinamikátlanul szólt. Ebből arra következtettem, hogy az IAudio kimenetét kisebb fülhallgatókra kalibrálták és a nagyobb fejhallgatókat nem tudja rendesen meghajtani.
Ezért elsősorban fülhallgatóra gondoltam. -
Zinho
aktív tag
-
DeFranco
nagyúr
válasz
SMITHVADŐR #9018 üzenetére
Nem agybadugós, mm-re akkora mint a régi volt. A referencia füles sem az, tehát a viszonyítási alap ugyanaz.
Hogyan lehet bejáratni? Ha a mélyet akarom kiemelni, akkor azt mivel kell járatni? Tudnia kell szerintem. Ha tudtok ajánlani akár próba zenéket, hangmintákat, amivel ki tudom tesztelni, az is segítene.
-
DeFranco
nagyúr
válasz
gtamate2 #9016 üzenetére
Tegnap megvettem az AKG K315-öt (azért írom le mindig, hogy kereskető legyen).
Hát... mit mondjak... nem igazán felel meg a várakozásaimnak. Szép tisztán szól, közép tartományt szépen kiemeli, a magassal sincs gond, de a basszus az majdnem teljesen hiányzik. Tudom, hogy olyat kerestem, amin nincs eltúlozva a mély tartomány, de itt olyan a hangja, mint ha a dobot bevonták volna valami filc réteggel. Annak ellenére, hogy úgy hirdeti az AKG oldala, hogy ez aztán extra basszus. Szerintem nem az. Referenciaként meghallgattam egy Creative Zen Stone gyári fülessel, ott sokkal jobban megfogott a zene, tényleg a zene "közepén" éreztem magam, bár nem volt annyira tiszta hangzású, mint az AKG. A mély tartománya viszont jobb volt a fülesnek, és ez a hangulathoz sokat adott. Az AKG valahogy olyan élettelen.
A következő zenékkel teszteltem:
Cascada - Everytime we touch
Queen - Don't stop me now (itt az ének, és a zongora egy csoda, mély itt sincs sehol)
Himmel - Terézanya
Kane - Rain down on me
Lady Gaga - TelephoneNincsenek HI-FI igényeim, tudom, hogy mi elvárható egy 5k-s fülestől, de szerintem ez akkor is várakozáson aluli. Lehet tenni valamit az ügy érdekében? Az előre beállított EQ-k sem segítettek (van basszus EQ is). Be kellene talán járatni?
-
gtamate2
veterán
válasz
DeFranco #8996 üzenetére
Én is azt nézegettem de végül Sennheiser MX460 lett belőle, nem bántam meg, nagyon jó a hangzása, igaz szervízbe van jelenleg, mert az enyém kontakt hibás lett, de a mélye pont jó, nekem egy gyári sony hpm70 után felüdülés volt, pedig azt is nagyon szerettem. Amúgy 3300 volt azt hiszem 2 év garival az iponban.
-
riam
tag
válasz
DKristof #9010 üzenetére
Ha ilyet keresel, akkor én is márkásabb fülest ajánlanék. Ha kevés basszust szeretnél, akkor leginkább a sennheiser px200-t. Annak ellenére hogy zárt, nem szigetel nagyon
A px100-nál a basszus kicsit elnyomja a közép, és a magas hangokat,
az akg k420-nál szerintem egyik sincs eltúlozva. -
riam
tag
válasz
DKristof #9010 üzenetére
A sony mdr ex85-t is érdemes lenne megnézned, itt elég sok véleményt olvashatsz róla: [link], Nincs benne eltúlozva a basszus (most is ilyenem van), Nem tömíti el a hallójáratot, nem szigetel túlságosan, de azért mégis agybadugós.
Viszont csak hivatalos forgalmazótól érdemes beszerezni, nagyon hamisítják!
(Kb 13-14k-ba kerül) -
DKristof
csendes tag
válasz
SMITHVADŐR #9009 üzenetére
Sajnos ezek is hallójárat-eltömős fülesek.
Ezt ismeri valaki:
http://www.edigital.hu/Fejhallgato/Pioneer_SE-MJ2_fejhallgato-p43251.htmlIlletve Beyerdynamics-szal van valakinek tapasztalata? Én most hallottam először a márkáról.
-
DKristof
csendes tag
Üdv. mindenkinek!
Segítsetek fülhallgatót keresni egy IAudio 7-eshez!
A következők a szempontjaim:- közép legyen részletes
- ne legyen a természetesnél több basszus
- fülbedugós legyen de ne az ami a hallójáratot is eltömi - közlekedés közben ne legyen életveszély hallgatni
- ár: 10.000 és 20.000 közöttNézegettem a Sennheiser honlapját, de szinte minden fülesnél ott volt az "erőteljes basszus" vagy "kiemelt basszus" vagy "powerfull bass-driven" szó.
Ha van a fórumon olyan aki hozzám hasonlóan nem az erős basszust keresi, hanem inkább a meleg, természetes hangzást, attól szívesen fogadnék egy-két tippet a Magyarországon kapható típusokból melyik mentes a basszus-betegségtől.
Elsősorban akusztikus zenét hallgatok, de megy 60-as évekbeli könnyű is. Az a tapasztalatom, például egy Beatles vagy Kinks felvétellel, hogy nincs messze annyi mély és magas mint egy későbbi digitális felvételen, viszont a csöves alapú felvételtechnikának köszönhetően nagyon szép közepük van és az egész hangképet kiegyensúlyozottnak érzem. A fülestől mindenképpen elvárom, hogy ezt ne rontsa el. -
luckyboi82
tag
-
SMITHVADŐR
tag
A panasonicnak milyen szép és megjegyezhető tipusszámai vannak
-
SMITHVADŐR
tag
válasz
SMITHVADŐR #9003 üzenetére
Hülyeséget mondok
A Pixmania-nál nézd meg 1392 ft+ posta
szerintem nagyon jó ennyiért -
SMITHVADŐR
tag
válasz
Sir Robin 25 #9002 üzenetére
Szerintem is a Senn vagy az Akg
Bár én az akg felé hajlok, de ez csak egyéni vélemény -
Sir Robin 25
csendes tag
Sziasztok!
Köszönöm szépen a válaszokat! Panasonic RP-HS6E-S fülhallgatót néztem még a fülre akasztható kialakítása miatt, de valószínűleg marad a Sennheiser. Azért megnézem az AKG-t is.
Üdv.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
● olvasd el a topic összefoglalót!
A topikban (terméket, munkát, szolgáltatást) hirdetni tilos!
- ASUS ROG Strix GeForce RTX 4090 BTF 24GB GDDR6X Graphics Card
- Bomba ár! MacBook Pro M1 14" 2021 - M1 Pro I 16GB I 512GB SSD I OS X Sequoia I Cam I Gari!
- Lenovo ThinkPad L16 Gen 1 - 16" WUXGA IPS - Ultra 5 135U - 16GB - 512GB - Win11 - 2,5 év gari
- Apple iPhone 12 Pro Max 128GB, Akku: 84%, Normál, Kártyafüggetlen, Töltővel, 1 Év Garanciával!
- Bomba ár! MacBook Air M1 13" 2020 - M1 I 8GB I 256GB SSD I OS X Sequoia I Cam I Gari!
- Csere-Beszámítás! Custom vizes számítógép játékra! I7 12700KF / RTX 3090 / 32GB DDR5 / 1TB SSD
- Bomba ár! MacBook PRO 13" Late 2016 2TB - i7 I 8GB I 500GB SSD I OS X Monterey I Cam I Gari!
- LG 65C3 - 65" OLED evo - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox!
- Csere-Beszámítás! RTX Számítógép játékra! I5 9400/ RTX 2060 / 32GB DDR4 / 500GB SSD
- Lenovo ThinkStation P520 Workstation! W-2145, 64GB, 512 SSD /Quadro - Számla, garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest