Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wollnerd

    aktív tag

    Észrevettem új bugot, nem tudom hogy más is észrevette volna:
    A mentés/betöltés működik a menüből, de ha betöltök egy korábbi mentést akkor a következő dolgok resetelődnek. (C172 non-G100-vel tapasztaltam)
    - üzemanyag (!!!) Hiába mentem el a játékot mondjuk 65%-os teli tankkal, amikor full teli tankkal indultam el, a mentés betöltésekor visszaáll 100%-ra. Elég rossz, ugyanis nem lehet kihasználni hosszú (akár világ körüli) utaknál hogy: óh, oké fogy a kerozin, leszállok a legközelebbi reptérnél, tankolok és megyek tovább....
    - Flight Time. A C172-nek van olyan műszere ami méri a időt, a helyi időt, az eddig eltelt repülési időt, az indulás óta. (mint a autókban a km számláló.) és a manuális stopper-je is van. Na most hogy a betöltésnél resetelődik a FT, ez se jó, mert így honnan tudjam hogy hány órája repülök már ezzel a gépmadárral...?
    És még biztos más apró dolgok is resetelődnek...
    Ezekre kéne egy gyors fix...
    Hol lehet a bugokat jelenteni? El szeretnék indulni egy óriási túrára kelet felé, de a fenti bugok miatt nem igazán van értelme... :(((

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

Új hozzászólás Aktív témák