Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hjoska

    csendes tag

    Harmadik kerület, Csillaghegy, közel a Dunához. Eddig erősítős nagylepkém volt a tetőtérben, a Száva utca beindulása óta a Duna TV nem jött sehogyan sem (quality 0%). Beruháztam egy tetőantennába, egyelőre az ablakban van (31 elem, kb 1 m hosszú), az eredmény teljesen jó, (95%, 100%). Ostelsat webshop Debrecenből:

    1. Three Star Digital S UHF DVB-T antenna INGLAR
    [ Q2682 - 1 db. - 5500 Ft ( 5800 Ft / 1db. ) ]
    2. Szállítási költség
    [ Q7301 - 1 db. - 1000 Ft ( 1000 Ft / 1db. ) ]
    Összesen: [ 6500 ] Ft

    Jön a három rádió adó (Monogram AAC kodek). Felvettem egy rádióműsort de képtelen vagyok visszahallgatni. A DVB Viewer (DVB Viewer Pro V.3.9.2.0) a fájl betöltéskor hibaüzenetet ad (Cannot create filter graph: 0x80040217, a kapcsolat létesítéséhez szükséges szűrőkombinációk nem találhatók). A DVBviewer a rádió lejátszásakor három szűrőt jelez: DVB_Source, Monogram AAC dekoder és Default DX device. Gondolom a felvett fájl mpeg 2 TS container, LATM tömörítésű HE-AAC audió. Nem tudom mit kellene tennem hogy a DVBviewer visszajátsza a felvett rádióműsort. Más programokkal is próbálkoztam eredmény nélkül. A legjobb lenne az stream-ből kimultiplexelni a HE-AAC anyagot, ezt már sok mindennel le lehetne játszani, de nem tudom hogyan lehetne ezt megcsinálni. A DGAVCIndex ad egy csomó hibaüzenetet, és nem mutat audiót. A Monogram Graphstudio (vagy más hasonló program) használható ilyenre? És hogyan kell őket használni?

    Üdv,

    hjoska

Új hozzászólás Aktív témák