- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Milyen notebookot vegyek?
- Apple asztali gépek
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- Milyen processzort vegyek?
- Az érkező Call of Duty is megnehezíti a csalást
- OLED TV topic
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
#33802016
törölt tag
válasz
farkas-j #17790 üzenetére
"A leírása szerint streamelést is tud."
Igen tud. Van egy applikáció hozzá, azon keresztül lehet streamelni androidos, eszközre. (többiről nincs infom)
http://m3digital.hu/ab-cryptobox/ab-cryptobox-650hdc - itt is látni az androidos appot, bár azóta már biztos frissült.A stream mellett különböző beállításokat is lehet végezni, akár távirányítóként is funkciónál, vagy a felvételt is belehet állítani, időzíteni.
+ Tud a mobil is felvenni a streamból.
Azért megjegyzendő, mivel egy tuneres, ezért egy muxon lévőt lehet csak nézni a tv-n és pl telefonon. De azon belül lehet akár különböző adó is.
Nyáron mondjuk hasznos lehet, ha valaki kint akar tv-zni. A saját hálózaton biztos működik, azt nem tudom távolról, hogy lehet rákapcsolódni/ a saját hálózatra hogy lehet.
Érdekesség még kikapcsolni ki lehet a box-ot de bekapcsolni már nem appról, ruterben bekapcsolásig, egy jel sincs, gondolom ezért. De ez lehet beállítási probléma, talán nekem emiatt nem megy a DLNA (DMR) - (a gép látja, át is küldené rá, de az nem fogadja, nem válaszol, visszafelé is ugyan ez ebben a módban írja a box, hogy vár a csatlakozásra... a másik viszont megy, internet rendben) - De ez amúgy is más funkció nem stream.
PC-re még nem próbáltam, de ahogy utána néztem, a legegyszerűbb talán a chrome-ot használva, + kell valamilyen alkalmazás, vagy program, hogy az androidos dolgokat is tudjuk kezelni. A chrome-ban meg van valami, szinkronizáló, vagy nem tudom mi amivel akár átlehet küldeni teljes képernyőre is. Vhol lementettem, de ezzel végül nem kiértelmeztem foglalkoztam anno.
De itt van talán egy b verzió:
http://windowsphoneapks.com/APK_G-MScreen-G_Windows-Phone.htmlHa ez win mobilos app, és működik, akkor azzal már lehet könyebb "dolgozni" mint a fenti ötlettel.
Persze lehet ez is win op rendszer verzió függőVagy van még
egy lehetőség, még pedig, hogy egy google által készített eszközt usb-n csatlakoztatunk, amivel tudjuk már használni az androidos dolgokat, de ennek ára olyan 10ezer körül van. Ez meg annyit nem ér valószínüleg, már mint a projektDe androidon működik azért igen
"2. Tudja (legalább fogadni) a belső hálózati esetleg Interneten keresztüli kártyamegosztást?"
Erre nem tudok válaszolni, nem foglalkoztam ilyennel, mert nekem nincs kártyám. Viszont meg jelent egy CI message menü is pl. Lehet ezen a téren is van változás, de erről semmilyen tapasztalatom, infóm nincs.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Milyen notebookot vegyek?
- Apple asztali gépek
- Milyen NAS-t vegyek?
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Honor Magic V5 - méret a kamera mögött
- PROHARDVER! feedback: bugok, problémák, ötletek
- Fogyjunk le!
- EAFC 26
- További aktív témák...
- AZONNALI SZÁLLÍTÁS Eredeti Microsoft Office 2019 Professional Plus
- Akciós Windows 10 pro + Office 2019 professional plus csomag AZONNALI SZÁLLÍTÁS
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro Max 256GB White Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3006, 90% Akksi
- iKing.Hu - Samsung Galaxy S25 Edge Használt, újszerű állapotban 12 GB RAM / 512 GB tárhely
- Dell USB-C dokkolók: (K20A) WD19/ WD19S/ WD19DC + 130W, 180W, 240W töltők
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest