Hirdetés
- Bluetooth hangszórók
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Projektor topic
- SSD kibeszélő
- Apple MacBook
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Computex 2026: nehéz volt visszahozni a Ryzen 7 5800X3D-t
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 02:26 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
vaakuum
addikt
a raiderek tudják aktiválni a botlódrótos gránátot? Vagy esetleg egy másik, a közelben robbanó gránát?
-
Shkiz0
nagyúr
-
vaakuum
addikt
PVE-n ugye továbbra sem lehet biztosítani a termál scopokat?
-
Shkiz0
nagyúr
-
vaakuum
addikt
Az AK 50 összeszereléséhez az 50000 eurt (Fair price part 1) mindenképpen ki kell fizetni Skiernek, vagy anélkül is meg lehet csinálni a Mechanic (Hobby Club) küldit?
Vagy ez csak a játék végi kimenekülést befolyásolja? -
malacka87
őstag
A "bullshit" küldit (SV98, roler és flash drive lrejtése dormsban) lehet több darabban csinálni? Mert elvileg scavet sem szabadna közben ölni, de valahogy mindig vannak ott. Még nem fogtam neki, mert nem sikerült soha odajutni biztonságosan, a cuccokat meg nem akarom folyamatosan bukni, hogy elrejtettem felét, de közben mégis lőni kell scavet.
Lerakod a cuccokat meg a flasht és meghalsz az is jó! Beadja! Viszont ha kész van minden és utánna lelősz egy scawet akkor bukta!
-
szTotyy
őstag
A "bullshit" küldit (SV98, roler és flash drive lrejtése dormsban) lehet több darabban csinálni? Mert elvileg scavet sem szabadna közben ölni, de valahogy mindig vannak ott. Még nem fogtam neki, mert nem sikerült soha odajutni biztonságosan, a cuccokat meg nem akarom folyamatosan bukni, hogy elrejtettem felét, de közben mégis lőni kell scavet.
Egy raidben kell megcsinálni. Sok múlik azon hol spawnlosz, meg màzli kell, hogy ne legyen ott senki.
Nekem sikerült másodszorra.., gyorsan elosontam hátul a fák, bokrok közt, kívülről fel a lépcsőn, és halkan be. Mikor raktam le s cuccokat, hallottam hogy egy szinttel lejjebb Reshaláék mocorognak.., de ahogy leraktam mindent, sprinteltem a kijárat felé behúzott nyakkal, hátra se néztem. -
vaakuum
addikt
A "bullshit" küldit (SV98, roler és flash drive lrejtése dormsban) lehet több darabban csinálni? Mert elvileg scavet sem szabadna közben ölni, de valahogy mindig vannak ott. Még nem fogtam neki, mert nem sikerült soha odajutni biztonságosan, a cuccokat meg nem akarom folyamatosan bukni, hogy elrejtettem felét, de közben mégis lőni kell scavet.
-
pehaa
tag
Kíváncsian várom. Addig is, javíthatnák igazán az Aréna/PVE/PVP?közti bugot… Nem lenne rossz ha végre elfogadná az Arénában elért eredményeket, győzelmeket Ref bácsi. Valakinek valami tipp esetleg rá? Van már 50 győzelmem mindegyik meccs fajtából, fullos season pass, fullos játéktábla stb, mégse fogadja el a küldetést…
-
malacka87
őstag
Ez szerintem tipikusan a kinek mi jött be legjobban az idő és a kockázatot (pvp-ben főleg) is beleszámítva. De igen, legtöbben a labirintust mondják.
Én is csak pve részében tudok beszèlni.., de nekem a ground zero a pénzfarm. Gyorsan végig lehet szaladni a pályán a sok számítógépeket útba ejtve úgy hogy nem kell minden sarkon lesegetni, jön-e egy boss. Épp most hoztam ki egy videókártyát, 3 ram-ot, meg sok apróságot. 20 perc. Ha mondjuk meló után nem sok idő van tarkovozni, csak egy laza körre, ez pont jó.
Markedek most tènyleg szarok.Nekem streets volt a jó farm hely! 2-3 btc per kör! concord is szobák check iron gate!
-
szTotyy
őstag
Hol van jelenleg a legjobb loot money szempontjából? Markedek amennyire tapasztalom szét vannak nerfelve. Black 0, Red 0, Violet meh, Blue 0, Yellow meh, Green 0. Lőszer spawnok is szét lettek nerfelve labs-on. Egy 6Sh118 2db LBCR-rel nem lesz tele, ha minden helyen átmegyek. Kb labirynt a legjobb jelenleg pénz farmra?
Ez szerintem tipikusan a kinek mi jött be legjobban az idő és a kockázatot (pvp-ben főleg) is beleszámítva. De igen, legtöbben a labirintust mondják.
Én is csak pve részében tudok beszèlni.., de nekem a ground zero a pénzfarm. Gyorsan végig lehet szaladni a pályán a sok számítógépeket útba ejtve úgy hogy nem kell minden sarkon lesegetni, jön-e egy boss. Épp most hoztam ki egy videókártyát, 3 ram-ot, meg sok apróságot. 20 perc. Ha mondjuk meló után nem sok idő van tarkovozni, csak egy laza körre, ez pont jó.
Markedek most tènyleg szarok. -
vaakuum
addikt
Hol van jelenleg a legjobb loot money szempontjából? Markedek amennyire tapasztalom szét vannak nerfelve. Black 0, Red 0, Violet meh, Blue 0, Yellow meh, Green 0. Lőszer spawnok is szét lettek nerfelve labs-on. Egy 6Sh118 2db LBCR-rel nem lesz tele, ha minden helyen átmegyek. Kb labirynt a legjobb jelenleg pénz farmra?
Én azt tudom, hogy Reshala szobája tuti le lett nerfelve. Oroszlán meg hasonló ritka cuccok már nincsenek benne... Mondjuk én csak PVE módban játszok, de így sem örülök neki.
-
h.adam.92
őstag
Hol van jelenleg a legjobb loot money szempontjából? Markedek amennyire tapasztalom szét vannak nerfelve. Black 0, Red 0, Violet meh, Blue 0, Yellow meh, Green 0. Lőszer spawnok is szét lettek nerfelve labs-on. Egy 6Sh118 2db LBCR-rel nem lesz tele, ha minden helyen átmegyek. Kb labirynt a legjobb jelenleg pénz farmra?
-
vaakuum
addikt
Enforcererrel szívok igazából, mert azzal kellene nyerni egy csomó Checkpointot. Próbáltam már, hogy beraktam egy második tárat, de abba már csak 17 ammó fért a ygengébbik jatából... ha kicseréltem, és az volt a táskában, ami eredetileg a fegyverben volt 100 lőszerrel, azt is csak 17 lőszerre töltötte vissza.
A főküldivel meg úgysem haladok, mert annyit nyerni egyhuzamban, mint kellene, szinte reménytelen, amikor 40 killes emberkék vannak a másik csapatban, gyakorlatilag a végén már a kezdőhely környékére szorul vissza a csapat. Rankedet minimum annyival bevezethetnék ezek a nyomorultak, hogy 0.9 kd alatt egyik pool, az 1.1-es k/d felett meg másik poolba kerül a játékos.
Elégettem már rá egy csomó rubelt, mert egy milla csak az indítása a küldinek... -
pehaa
tag
-
gbela
senior tag
Checkpointban és last heroban tudsz, vannak ládák, zöld kis fénnyel, azt use és refillel ammot és healt is.
TeamFight-ban nem fogysz ki valsz, de ha igen ott tudsz hullát lootolni. -
vaakuum
addikt
Úgy látom mindenki feladta ezt a játékot. Akkor arra sem igen fogok választ kapni, hogy arénában lehet-e valahogy lőszert szerezni, ha kifogytam...
-
vaakuum
addikt
Arena kérdés: Assaultnál assault rifles kategóriában a fekete színű aug a3-ra pirossal azt írja, hogy
"unlock conditions not met"
"progress any weapon to lvl"
a következő sorban meg az van, hogy
AUG A3 és utána itt van két felfelé mutató nyíl és utána egy 4-es. Az mit jelent?
A zöld A3-at fekell felhúzni 4-es szintre? mert a "progress any weapon" az szerintem bármilyen fegyvert kellene, hogy jelentsen. Angolul nem tudnak, vagy én vagyok a helikopter?
#4330DrTechnoid
A beváltás hogy műxik? nekem minden szürke, hiába van assault badge 30+ darab -
pehaa
tag
Heyy G, jó látni!!!
Ez a Customs térkép egy Mini BattlePass, a lényege hogy meccsenként fegyver badge-kat gyűjtesz killek után . Példa: smg-vel ölsz LastHero-ban 9-et, kapsz egy kis smg badge-t . Ölsz mellé 10et shotival, akkor 2 shoti badge-t . A BlastGang meg a teamfight kevesebb kill-ért is ad ilyen badge-t mert ott nehezebb ölni.Ezek a badge-k meg szépen gyűlnek , és ezeket tudod beváltani ruhákra, festésekre ,meg ládára, stb úgy , hogy 2smg badge meg 1shoti badge meg egy sniper badge beváltható az adott tárgyra a battlepass lépéseiben. Egyszerű mint a faék, de legalább hozott egy kis színt ebbe a katonai szürkület ruhakollekcióba.PUBG-ben is így kezdődött, aztán nézd meg mi lett belőle...
-
DrTechnoid
őstag
Heyy G, jó látni!!!
Ez a Customs térkép egy Mini BattlePass, a lényege hogy meccsenként fegyver badge-kat gyűjtesz killek után . Példa: smg-vel ölsz LastHero-ban 9-et, kapsz egy kis smg badge-t . Ölsz mellé 10et shotival, akkor 2 shoti badge-t . A BlastGang meg a teamfight kevesebb kill-ért is ad ilyen badge-t mert ott nehezebb ölni.Ezek a badge-k meg szépen gyűlnek , és ezeket tudod beváltani ruhákra, festésekre ,meg ládára, stb úgy , hogy 2smg badge meg 1shoti badge meg egy sniper badge beváltható az adott tárgyra a battlepass lépéseiben. Egyszerű mint a faék, de legalább hozott egy kis színt ebbe a katonai szürkület ruhakollekcióba. -
Drenadar
veterán
-
vaakuum
addikt
Nah csak sikerült kimaxolnom ezt a mini Customs battlepass-t is , a hajam kihullott má a végére
De végre van valami szinesebb gönc is a karimnak.Nem követem a híreket, csak néha játszogatok analfabétán. Ezmiez?
-
DrTechnoid
őstag
Nah csak sikerült kimaxolnom ezt a mini Customs battlepass-t is , a hajam kihullott má a végére
De végre van valami szinesebb gönc is a karimnak. -
szTotyy
őstag
...és mi így is szeretjük ezt a rakás szart.
Földhöz ragadt vagyok, annyira nem csípem a sci-fi-ket.
Jobban örülnék egy Tarkov 2.0-nak, ahol kb a nulláról kezdik el újra építeni ezt a jàtékot olyanok akik tényleg értenek is a programozáshoz és végre lenne egy jól optimalizált játék. -
malacka87
őstag
-
pehaa
tag
-
szTotyy
őstag
A kultista kör jelenleg bugos. Nem tudom feltűnt-e valakinek az utóbbi napokban...
-
vaakuum
addikt
Köszi, ezen totál átsiklottam... Akkor kicsit átállok arra a küldire, mert már 20+ éjjeli customs után jó lesz némi változatosság.
-
Shkiz0
nagyúr
-
gbela
senior tag
-
vaakuum
addikt
Igazából a fegyver nagyjából mindegy (annyira nem, de a lényeg a lőszeren van).
Pár ötlet.
1: 7-es (fekete) MDR M80A1, M993, M61, M62 lőszerrel
2: M4 / HK / Radian 995-el (csak ezzel a többi egy kalap szar)
3: 5-ös AK Igolnik, BS lőszerrel (ez alatt szintén engedd el)
4: 7-es kaliberű AK MAI AP lőszerrel
Nagyjából ennyi ami fixen instant elrakja, ha jól célzol.
Persze el lehet rakni őt és killát is kevésbé effektív lőszerrel, de ott már nagy az esélye annak, hogy mire lelövöd ki fog fejelni, mert rengeteg lőszer kell bele, hála annak, hogy 1.0-val kb minden valamire való lőszert szarrá nerfeltek azok közül amit lehetett venni, mellé most már fleeről sem lehet venni semmit kb.Esetleg még amivel próbálkozhatsz a 7-es BP lőszer, de sajna ez is nagyon gyenge lett már, illetve ami még jó az Asval / SR3 BP, SP6 vagy PAB-9 lőszerrel. Ezek amúgy elég erős lőszerek még 6-os gear ellen is, de nem szeretem ezt a fegyvert mert kb kitúrsz egy 30-as tárat és már jammel is a fegyver, plusz csak rövid távra jó.
#4312 vaakuum
Ha jó az aimed akkor AP-20, ha nem akkor Flechette vagy Piranha."akkor AP-20, ha nem akkor Flechette vagy Piranha."
wiki szerint az ap-20-at lehetne gyártani, de nekem a 3-as workbenchben nincs ott. A wiki nem megbízható? Régen vették ki?
-
Shkiz0
nagyúr
-
vaakuum
addikt
Igazából a fegyver nagyjából mindegy (annyira nem, de a lényeg a lőszeren van).
Pár ötlet.
1: 7-es (fekete) MDR M80A1, M993, M61, M62 lőszerrel
2: M4 / HK / Radian 995-el (csak ezzel a többi egy kalap szar)
3: 5-ös AK Igolnik, BS lőszerrel (ez alatt szintén engedd el)
4: 7-es kaliberű AK MAI AP lőszerrel
Nagyjából ennyi ami fixen instant elrakja, ha jól célzol.
Persze el lehet rakni őt és killát is kevésbé effektív lőszerrel, de ott már nagy az esélye annak, hogy mire lelövöd ki fog fejelni, mert rengeteg lőszer kell bele, hála annak, hogy 1.0-val kb minden valamire való lőszert szarrá nerfeltek azok közül amit lehetett venni, mellé most már fleeről sem lehet venni semmit kb.Esetleg még amivel próbálkozhatsz a 7-es BP lőszer, de sajna ez is nagyon gyenge lett már, illetve ami még jó az Asval / SR3 BP, SP6 vagy PAB-9 lőszerrel. Ezek amúgy elég erős lőszerek még 6-os gear ellen is, de nem szeretem ezt a fegyvert mert kb kitúrsz egy 30-as tárat és már jammel is a fegyver, plusz csak rövid távra jó.
#4312 vaakuum
Ha jó az aimed akkor AP-20, ha nem akkor Flechette vagy Piranha.A labirint bossok esetében akkor ha jól értem a lábuk szétlövése nem opció?
-
Shkiz0
nagyúr
Igazából a fegyver nagyjából mindegy (annyira nem, de a lényeg a lőszeren van).
Pár ötlet.
1: 7-es (fekete) MDR M80A1, M993, M61, M62 lőszerrel
2: M4 / HK / Radian 995-el (csak ezzel a többi egy kalap szar)
3: 5-ös AK Igolnik, BS lőszerrel (ez alatt szintén engedd el)
4: 7-es kaliberű AK MAI AP lőszerrel
Nagyjából ennyi ami fixen instant elrakja, ha jól célzol.
Persze el lehet rakni őt és killát is kevésbé effektív lőszerrel, de ott már nagy az esélye annak, hogy mire lelövöd ki fog fejelni, mert rengeteg lőszer kell bele, hála annak, hogy 1.0-val kb minden valamire való lőszert szarrá nerfeltek azok közül amit lehetett venni, mellé most már fleeről sem lehet venni semmit kb.Esetleg még amivel próbálkozhatsz a 7-es BP lőszer, de sajna ez is nagyon gyenge lett már, illetve ami még jó az Asval / SR3 BP, SP6 vagy PAB-9 lőszerrel. Ezek amúgy elég erős lőszerek még 6-os gear ellen is, de nem szeretem ezt a fegyvert mert kb kitúrsz egy 30-as tárat és már jammel is a fegyver, plusz csak rövid távra jó.
#4312 vaakuum
Ha jó az aimed akkor AP-20, ha nem akkor Flechette vagy Piranha. -
ONEFREE
aktív tag
-
malacka87
őstag
-
vaakuum
addikt
Ez ok, csak hogy a papoknál sincs mindig kulcs, arról nem is beszélve, hogy botrány a spawn ratejük.
Jelenleg egy 314 marked 14M, ez labirintusba még ha csak 3m/körrel számolok is 4-5 kör.
Ha pedig nincs a papnál kulcs, vagy nem a 314 van, akkor ennek a felével számolhatsz kb, mert az RB-VO pl jelenleg 7.2, a PKPM 9 milla, és max a check13 ami még 314 árában megy. A polikhim kártya meg már szinte semmit se ér hol van már a tavalyi 100m/ kártya ár
Szóval szerintem jelenleg a 20-25% spawn rate mellett szerintem nem megérős a kultista farm."Szóval szerintem jelenleg a 20-25% spawn rate mellett"
Tegnap is mentem pár kört (technikailag tegnap csak ott próbálkoztam (már a gránátos pmc küldi is meglett, meg az éjjel pmc lövős is), de kultisták nem voltak egyik körben sem

sőt, igazából reshala is csak egyszer volt az éjszakai pályán a fortban, felteszem az is vagy nem spawnol, vagy dorms és newgason lebzsel.Meg van valami bullshit nevű küldi, azt is meg kellene csinálni, mert minden customs pálya után a trader pampog, hogy miért lőttem scavet... de azt meg szerintem egyedül remánytelen, mert tuti tűzharcba keveredek dormnál...
Apropó, kultistára elég lehet a magnum sörétes lőszer, vagy valami mással kellene próbálkozni?
-
ONEFREE
aktív tag
Szia!
Mond el nekem légyszíves mivel ölöd meg a minotaur tagilát mert nekem semmivel nem sikerül. Már egy éve.
-
Shkiz0
nagyúr
Ez ok, csak hogy a papoknál sincs mindig kulcs, arról nem is beszélve, hogy botrány a spawn ratejük.
Jelenleg egy 314 marked 14M, ez labirintusba még ha csak 3m/körrel számolok is 4-5 kör.
Ha pedig nincs a papnál kulcs, vagy nem a 314 van, akkor ennek a felével számolhatsz kb, mert az RB-VO pl jelenleg 7.2, a PKPM 9 milla, és max a check13 ami még 314 árában megy. A polikhim kártya meg már szinte semmit se ér hol van már a tavalyi 100m/ kártya ár
Szóval szerintem jelenleg a 20-25% spawn rate mellett szerintem nem megérős a kultista farm. -
Kupszi
aktív tag
Egy dorm marked kulcs, akkor 10x annyi labirintus kört érne, ha mindig az lenne a papnál. A labyrint se rossz, de ha úgyvan Custom adott, viszont a labhoz átkell utazni shorlineon.
-
Shkiz0
nagyúr
Ameddig vadászgatja az ember őket addig inkább megyek labirintust.
16-20p / raid, hogy le van rakva mindenki, és körbefutottam az egészet és kivittem a lootot.
Körönként 3-4 milla alsó hangon, és 60K XP. -
Kupszi
aktív tag
Egyedül játszol te is? Lehetséges, hogy party esetén más lenne a spawn rate?
Már unom, hogy fejlámpával rohangálok a forty körül a bozótban, mint egy hülye, ráadásul úgy, hogy a fejlámpa sem oda világít, ahová szeretném.
Persze lőttem már egy halom pmc-t, meg scavet ott, ami lassan adogatja az xp-t, de hogy Partisant is többet lőttem éjszakai customson a fortynál, mint cultistát, az azért nem túl örömteli.
Ja, ráadásul a Reshala konténerének a dropja is ...gyakorlatilag nincs benne érték, néha egy középgagyi fegyver, vagy egy teapot... darabra és értékre is mint ha mintha 20%-ra esett volna vissza az egy hónappal ezelőttihez képest. Én is azt feltételeztem, hogy bármikor jöhetnek, ezért gyakorlatilag mindig az utolsó pillanatban megyek ki a flarrel, de amilyen mákom van, pont akkor fognak majd fejbelőni 200 méterről, amikor 65 kilóvl vonszolom magam 80 másodpercnél a kijárat felé.Egyedül tolom javarészt. De ez a tapasztalat. Mondjuk úgy nekem a Kultista gyilok a jövedelmező vállalkozásom, a marked kulcsok miatt. Lényeg a lényeg meg lehet gazdagodni belőle. Ami még tapasztalat hogy hajnali 4 után jobban bent vannak.
-
vaakuum
addikt
Egyedül játszol te is? Lehetséges, hogy party esetén más lenne a spawn rate?
Már unom, hogy fejlámpával rohangálok a forty körül a bozótban, mint egy hülye, ráadásul úgy, hogy a fejlámpa sem oda világít, ahová szeretném.
Persze lőttem már egy halom pmc-t, meg scavet ott, ami lassan adogatja az xp-t, de hogy Partisant is többet lőttem éjszakai customson a fortynál, mint cultistát, az azért nem túl örömteli.
Ja, ráadásul a Reshala konténerének a dropja is ...gyakorlatilag nincs benne érték, néha egy középgagyi fegyver, vagy egy teapot... darabra és értékre is mint ha mintha 20%-ra esett volna vissza az egy hónappal ezelőttihez képest. Én is azt feltételeztem, hogy bármikor jöhetnek, ezért gyakorlatilag mindig az utolsó pillanatban megyek ki a flarrel, de amilyen mákom van, pont akkor fognak majd fejbelőni 200 méterről, amikor 65 kilóvl vonszolom magam 80 másodpercnél a kijárat felé. -
Kupszi
aktív tag
Két kérdés:
1) a repair kitet ha a workbenchnél feljavítom, az find in raides lesz?
2) a kultisták a játék elején spawnolnak a pályára, és ha nincsenek ott az első öt percben (technikailag mire odaérek), akkor már nem is lesznek? Már 21 kört lenyomtam customson, de semmi. Még egy kultista hiányzik a duplacsövűvel.
Menet közbe is bejönnek sajna, folyamat vadászom őket, és ez a tapasztalat, volt olyan hogy megültem fortyba, mondom elindulok a tank fele, és a drognál spawnoltak le, és szaladtak felvenni a pozit.
-
szTotyy
őstag
Két kérdés:
1) a repair kitet ha a workbenchnél feljavítom, az find in raides lesz?
2) a kultisták a játék elején spawnolnak a pályára, és ha nincsenek ott az első öt percben (technikailag mire odaérek), akkor már nem is lesznek? Már 21 kört lenyomtam customson, de semmi. Még egy kultista hiányzik a duplacsövűvel.
1: Igen., pont most csináltam meg az enyémet, FIR lett.
2: ezt nem tudom. -
vaakuum
addikt
Két kérdés:
1) a repair kitet ha a workbenchnél feljavítom, az find in raides lesz?
2) a kultisták a játék elején spawnolnak a pályára, és ha nincsenek ott az első öt percben (technikailag mire odaérek), akkor már nem is lesznek? Már 21 kört lenyomtam customson, de semmi. Még egy kultista hiányzik a duplacsövűvel.
-
szTotyy
őstag
-
vaakuum
addikt
Mikor veszik ki a karácsonyfát?
-
szTotyy
őstag
Gránátládas receptről mèg nem hallottam, de ha 400ezer felett van, akkor is csak 25% az esèlye. Èn kultista körnél G36-t használok (1 lab kàrtyára lehet cserélni, azt hiszem Skiernel), vagy 5 Mp5-öt, vagy 5 ssd-t.
De ezeknèl is 25% hogy beadja a 6 órásat. -
vaakuum
addikt
A gránátládára tutira működik a 6 órás kultist-kör funkció? Már vagy a hatodikat adom le nekik, de csak 14 órásra mentek eddig mindig.
-
Shkiz0
nagyúr
Karácsonyfa (amíg még bent van) fehér gömbökért lehetett kraftolni most 6-os plates armort.
PVP-n nagyon nem fogsz szerintem találni embereken ilyen geareket, PVE-n viszont van néha PMC-ken.Ezen felül Kiba, vagy shorline poweren található hideout.
Valamint Tagilla, de abból csak a front plate 6-os, de az a nehezebbik steel.
-
vaakuum
addikt
lvl 6-os plateket honnan lehet nagy eséllyel szerezni? Az sem lenne baj, ha light típusok lennének...

-
Kupszi
aktív tag
Zryachiyról ezt látom a hivatalos oldalon:
"An alternative method if you are by yourself, is to slow lean around right corners using a high magnification scope, and trying to pick off the guards along with their respawns and then kill Zryachiy."
Mivel azt írják, hogy a guardok újra tudnak spawnolni, amíg a boss él, nem fordítva kellene, hogy előbb a bosst lelőni, utána meg a két guardot?Még nem találkoztam velük soha, (a Lighthouson is még csak párszor jártam) de lehet lassan rápróbálkoznék.
Zhir-nek nagyon sok élete van, jelenleg az .50 kaliberből a legnagyobb dmg húslőszerrel érdemes fejen küldeni. Én annó párszor próbálkoztam a lapua AP és FMJ lőszert, ami relativ a legnagyobb sebzésű lőszer, csak biccent a fején. 2x kellett fejenküldeni. Amúgy nagy falat. Ha nem jó a pozid és megölöd a főnit akar 1 lővéssel azonnal fektetnek a követői.
-
szTotyy
őstag
Zryachiyról ezt látom a hivatalos oldalon:
"An alternative method if you are by yourself, is to slow lean around right corners using a high magnification scope, and trying to pick off the guards along with their respawns and then kill Zryachiy."
Mivel azt írják, hogy a guardok újra tudnak spawnolni, amíg a boss él, nem fordítva kellene, hogy előbb a bosst lelőni, utána meg a két guardot?Még nem találkoztam velük soha, (a Lighthouson is még csak párszor jártam) de lehet lassan rápróbálkoznék.
Háromszor is újraspawnolhatnak, tehát összesen nyolcszor kell megölni őket ha nem a főnivel végzel először.
Taktikát nem tudok rá írni, még nem tartok ott hogy arra merészkedjek. De youtube-on biztos van rá valami tuti tipp. -
vaakuum
addikt
Zryachiyról ezt látom a hivatalos oldalon:
"An alternative method if you are by yourself, is to slow lean around right corners using a high magnification scope, and trying to pick off the guards along with their respawns and then kill Zryachiy."
Mivel azt írják, hogy a guardok újra tudnak spawnolni, amíg a boss él, nem fordítva kellene, hogy előbb a bosst lelőni, utána meg a két guardot?Még nem találkoztam velük soha, (a Lighthouson is még csak párszor jártam) de lehet lassan rápróbálkoznék.
-
malacka87
őstag
Az a baj PVP-n még ott van a csaló effektus. Most vajon mennyi csalóval dob össze a matchmaking. Számtalan olyan eset volt amíg PVP-ztem, hogy voltunk haverral és összeestünk, a pálya másik feléről lerakott mindenkit a csítör. Gondolom ezé a teljesítményért megért neki 2 rárántást, de számtalan ilyen van, és csak nézd a streamereket, nap mint nap mennyivel futnak össze. Ja és a Vakumcsalás még mindig virágzik semmit sem tudtak tenni ellene. láttam minap olyan videót az összes Bitcoint meg LedX-et kiszivta a mapról fél perc alatt, megdöbbensz mennyi van ezekből 1 raidbe.
Valami gyerek aki csalt 1 órás videóban ecsetelte, hogy mennyi van 1 raidben! 2-3 de van, hogy 5. Én mostanság ezeket a levitacios csalókat látom! Lába felhuzva és nem ad hangot a hóban! Csalnak eoddal kék accal is! Sőt a sus playerek nálam mind kék accon vannak!
-
Kupszi
aktív tag
Az igaz, vagy csak "urban legend", hogy Nikita csak az 1.0 után játszik először a saját játèkával? (Nem követem a nyilatkozatait, interjúit, de ezt többször is olvastam már.)
Mert ha ez igaz lenne, akkor lehet ezzel a töltési idővel most szembesülhetett először. Vannak olyan emberek akiknek egyszerűen nem lehet rossz hírt vinni (mert a rossz hír vivőinek ugye esik a feje). Lehet az embereitől csak azt kapja, hogy: "jó a játék főni, minden rendben."
Komolyabbra fordítva nagyon sajnálom a pvp-seket a töltési idő miatt, roppant idegesítő dolog már így ennyi év elteltével! Én a pve-n nagyon jól szórakozok, stresszmentesen, kicsi töltési idővel.Az a baj PVP-n még ott van a csaló effektus. Most vajon mennyi csalóval dob össze a matchmaking. Számtalan olyan eset volt amíg PVP-ztem, hogy voltunk haverral és összeestünk, a pálya másik feléről lerakott mindenkit a csítör. Gondolom ezé a teljesítményért megért neki 2 rárántást, de számtalan ilyen van, és csak nézd a streamereket, nap mint nap mennyivel futnak össze. Ja és a Vakumcsalás még mindig virágzik semmit sem tudtak tenni ellene. láttam minap olyan videót az összes Bitcoint meg LedX-et kiszivta a mapról fél perc alatt, megdöbbensz mennyi van ezekből 1 raidbe.
-
szTotyy
őstag
Nem indult zökkenőmentesen az 1.0 de messze még a vég.
Nikita már most elkezdte a hazudozást az új steam játékosoknak. Csak nézzétek meg a legújabb broadcast jét. Vicc és röhej, nyílván az újakat még lehet hülyíteni. De az 5 perces matchmaking csak jövőre jön? Uramatyám a betába volt rá 7 év ezen változtatni.
Az igaz, vagy csak "urban legend", hogy Nikita csak az 1.0 után játszik először a saját játèkával? (Nem követem a nyilatkozatait, interjúit, de ezt többször is olvastam már.)
Mert ha ez igaz lenne, akkor lehet ezzel a töltési idővel most szembesülhetett először. Vannak olyan emberek akiknek egyszerűen nem lehet rossz hírt vinni (mert a rossz hír vivőinek ugye esik a feje). Lehet az embereitől csak azt kapja, hogy: "jó a játék főni, minden rendben."
Komolyabbra fordítva nagyon sajnálom a pvp-seket a töltési idő miatt, roppant idegesítő dolog már így ennyi év elteltével! Én a pve-n nagyon jól szórakozok, stresszmentesen, kicsi töltési idővel. -
Kupszi
aktív tag
Pár streamerét és most nem a BSG.
Ami inkább érdekes és amiből most áll a báll, hogy szinte mindegyiknek volt 2FA azonosítása. Egyik streamer játék közben kapta a resetet.
Elvileg valami security breach volt. Eleve nem sima reset volt, mert azt írta ezeknek az embereknek, hogy 2027-ben tudnak újra resetelni (ami ugye több mint 1 év)Nem indult zökkenőmentesen az 1.0 de messze még a vég.
Nikita már most elkezdte a hazudozást az új steam játékosoknak. Csak nézzétek meg a legújabb broadcast jét. Vicc és röhej, nyílván az újakat még lehet hülyíteni. De az 5 perces matchmaking csak jövőre jön? Uramatyám a betába volt rá 7 év ezen változtatni.
-
Heroes fan
őstag
-
Shkiz0
nagyúr
Pár streamerét és most nem a BSG.
Ami inkább érdekes és amiből most áll a báll, hogy szinte mindegyiknek volt 2FA azonosítása. Egyik streamer játék közben kapta a resetet.
Elvileg valami security breach volt. Eleve nem sima reset volt, mert azt írta ezeknek az embereknek, hogy 2027-ben tudnak újra resetelni (ami ugye több mint 1 év) -
vaakuum
addikt
Megint lenullázták a fiókokat.
Minden játékmódban, mindenkiét?
-
Heroes fan
őstag
Megint lenullázták a fiókokat.
-
malacka87
őstag
Bírom ezeket a levitacios csalókat szépen felemelt lábakkal jön feléd meg se hallod… Ilyen fost anti cheatet 20 éve használtak játékban…
-
vaakuum
addikt
Az arénában ez hogy van, ott is kell pass-előfizetés a jobb cuccokhoz?
-
etrop01
tag
Nekem PVE-ben sikerült kb másfél wipe alatt, casual játékos vagyok ami 1-3 napi max elosztva.
-
xundyingx
tag
Kemény de 2000 óra alatt egyszer sem voltam a kappa közelében pedig nagyon szeretnék néhány prestige-et begyűjteni (mert ugye az a küldi kell hozzá). Nagyon-nagyon szenvedős megcsinálni? Vagy ez a játék tényleg csak azoknak lett kitalálva akik napi 8-10 órát foglalkoznak vele?
-
Shkiz0
nagyúr
-
szTotyy
őstag
Elvileg holnaptól havazás várható.
-
xundyingx
tag
-
Shkiz0
nagyúr
-
Kupszi
aktív tag
Már alig van küldim , de csak nemjön a kollektor küldetés. Mi a követelmény? Fencenél kell valami szint? vagy csak küldik számítanak?
-
vaakuum
addikt
Arena módban a ranked mikor válik elérhetővé? Hogy lehet megynitni azt a módot? Jelenleg azt mondja , hogy temporarly nem elérhető.
-
Heroes fan
őstag
Gamekapocs 70-re értékelte csak.
-
duckload
aktív tag
Szintén. ...meg mert nincs wipe, így a saját, nyugis tempómban tudok haladni (tudom, a pvp-n sem lesz már wipe). ....meg mert a pvp-hez lassú, ügyetlen és vakegér vagyok, nincs is már olyan reflexem, mint 20 évesen.
Így pve-t nagyon élvezem, sok év után tértem vissza Tarkovhoz és imádom a hibái ellenére is.Szoktatok itt fórumon együtt játszani. Jó lenne valakivel akinek van tapasztalata és pve-n van. Én is 30 felett vagyok már nem hiányzik a pvp. Viszont a játék tetszik, csak sok még amit tanulnom kell.
-
szTotyy
őstag
Szintén. ...meg mert nincs wipe, így a saját, nyugis tempómban tudok haladni (tudom, a pvp-n sem lesz már wipe). ....meg mert a pvp-hez lassú, ügyetlen és vakegér vagyok, nincs is már olyan reflexem, mint 20 évesen.
Így pve-t nagyon élvezem, sok év után tértem vissza Tarkovhoz és imádom a hibái ellenére is. -
duckload
aktív tag
-
Shkiz0
nagyúr
-
malacka87
őstag
Ennyi csalót egy multi játékban se láttam még komolyan! Ezek a töketlen retardált patkányok nem akarnak végre kezdeni valamit ezzel?
-
Szeszkazán
senior tag
-
vaakuum
addikt
Csak engem boldogít, vagy másnál sem megy?
-
ONEFREE
aktív tag
Én tegnap frissítés után bemenetem Custom rá. Három scav úgy leszedett mintha kezdő lennék. Spear volt a kezemben. Boss lövésre emlékeztetően lőttek. Nem gyenge.
-
Shkiz0
nagyúr
-
vaakuum
addikt
Pve-ben semelyik éjjellátót nem hozzák vissza, akárkinél lesz biztosítva?
-
vaakuum
addikt
[Escaping from Tarkov] van, akinek már sikerült....
-
vaakuum
addikt
Hat óra alatt végül mégsem sikerült abszolválni a frissítést...
most járunk 9 óra környékén... -
vaakuum
addikt
az arenában elért skilleket át lehet vinni pve-re? ha igen, hogyan?
-
malacka87
őstag
Gondolom jön a mikulás cent is hóval! Meg valami event is lesz azon felül!
-
vaakuum
addikt
A 10.0.2-vel valami nagyot telepíthetnek, ha 6 órás leállást okoz.
-
malacka87
őstag
-
Phobion
addikt
-
Kupszi
aktív tag
Szerintem, tök mindegy mivel lövöd. Ez olyan hogy struman-t meglövöd mindegy hogy 500 vagy 800 méter ha eltalálod azonnal elkezd lőni. Gondolom ez ilyen alap mechanizmus a játéknak. Nem kiforrott még az AI sőt! Nikita meg mondta őt nem érdekli a PVE vagy nyílván egy piaci rést kivánt betömni vele.
-
xundyingx
tag
-
Phobion
addikt
-
vaakuum
addikt
Pve-ben az ai pmc-k èszlelési távolsága mekkora? Hangtompítóval lőnek ràjuk, akkor kisebb, feltételezem. Anélkül meg világvégéről kiszúrnak, ha ràjuk lövök?
-
Rony949
addikt
Van, de vagy megveszed a legdrágább csomagot (Unheard Edition), vagy a standard mellé be kell húznod a PvE upgrade-et, ami plusz 30 euro.
-
Phobion
addikt
sziasztok
ebben a játékban van kizárólag PvE-only opció, ahol van progress, tehát loot, fejlesztés stb.?
-
vaakuum
addikt
Apropopó, melyik az ajánlott legfrisseb térkép? Eddig a tarkov.dev-et használtam, de az inter új rész nincs is rajta. Angol nyelvű kellene, a magyarítás szeintem káros angol játéknyelv mellett.
-
malacka87
őstag
-
Rony949
addikt
-
malacka87
őstag
Interen ezek a spawn pontok...

-
etrop01
tag
Szerintem működik, bár két wipe-al ezelőtt húztam fel úgy, hogy parancsokat tudtam adni nekik és megcsinálták. Gondolom ezen akkorát nem változtattak, így az elején érdemes rá figyelni.
-
xundyingx
tag
Még mindig működik az Arena Skill progression transfer PVP-re?
-
vaakuum
addikt
PVE-ben van scav-karma, vagy lehet lőni őket gondolkodás nélkül? Már vagy 20-szor lőtt agyon valami szakadt nyomi, pedig soha nem bántottam őket. Egyértelműen nem pmc ruhában volt.
-
xundyingx
tag
-
malacka87
őstag
Msi afterurner szerint a válaszidő 9 ms-ről lement 2-re! Semmi elmosódás mint a dlss mellett! Nekem kiváló! Végre nem akadok be!

-
Rony949
addikt
Ja, az új Nvidia kártyákban van ilyen FPS kétszerező és négyszerező funkció, AI cucc, tehát ezek nem igazi frame-ek. Lényegében egy továbbfejlesztett Frame Generation.
Ez viszont input laggal és ghosting-gal járhat.
-
malacka87
őstag
-
vaakuum
addikt
A skillek fejlődése raidenként most is maximalizálva van?
-
Rony949
addikt
-
vaakuum
addikt
-
Rony949
addikt
-
vaakuum
addikt
És Ez is PVE. bead 2000+ pinget is néha és lagzik mint állat. Hogy?
-
vaakuum
addikt
Új térképeket lehet találni valamerre? A pályákat a scav és a pmc karakterekkel is ki kell nyitni külön-külön?
-
malacka87
őstag
-
vaakuum
addikt
PVE pályabetöltés 5 perce karikázik... Mivanezzelaszutyokkal?
-
vaakuum
addikt
MEntem a tutorial után egy raidet, ahol beragadtam, ezért abort mission. Első próbálkozásra. Talán ma is ránézek, bár kicsit olyan, mint ha nulláról kellene kezdenem az ismerkedést a játékkal. Amí szakaszt bejártam, egy hidden stash sem volt a régi helyén.
-
Rony949
addikt
Még csak lvl 5. Nem sok raidet mentem, mert sajna nincs sok időm. Szombaton le se tudtam tölteni, vasárnap meg játszhatatlan volt nekem.
Majd péntek délutántól jobban ráállok.
-
Heroes fan
őstag
-
Shkiz0
nagyúr
Ki holt tart?
Kezdem én LVL32 (PVE)Amúgy olvasom sokan csalódtatok. Gyakorlatban kár is volt bármit várni, hisz tudvalevő volt, hogy nagyjából lekerül a "beta" felirat aztán nagyrészt ennyi a változás

-
vaakuum
addikt
Tutorial utáni első küldin beragadtam interen valami cső alatt. Azt hiszem már emlékszem, miért hanyagoltam én ezt a játékot. Mert nem szórakoztat, hanem idegesít...
-
Heroes fan
őstag
-
KaraDani
addikt
Ha valaki PVE-ben akarja ezeket a csodás animációkat és sztorit élvezni akkor az oldalon azt le lehet wipeolni külön, én megcsináltam, így játszottam két tutorialt is
Nem tudom a PVE-t alapból miért nem wipeolták. -
Drenadar
veterán
LEHET, hogy pve módban voltál? pveben nem volt reset, csak a pvpt érinti ez az egész.
-
etrop01
tag
szerintem ha weboldalon belépsz és reseteled az acc-od akkor beadhatja, de nem próbáltam csak tippelek
-
vaakuum
addikt
Nekem a tutorial pályát sem adta be. Lvl 3 a karakterem. Nem volt most reset?
Nehéz elhinni, hogy a három kulcs azonosítása az egyik tradernél az adott volna 2 szintet. Meg szerinte 07.07-én kezdtem a játékot.
Szóval nem tűnik úgy, hogy kikalapálták volna rendesen a megjelenésre...
-
vaakuum
addikt
A barátlistát még mindig nem lehet takarítani, csak hozzáadni?
-
malacka87
őstag
Jaja az biza. Mennyit eszik?
Nekem streetsen msi 38 gigát ír!
-
Kupszi
aktív tag
Basszus, ez igaz? Állítólag megváltoztatták a tutorial-t. Most már nem lehet kivinni cuccokat, hanem fix jutalmakat kap az a játékos, aki befejezi. (Ledx, VGA, MPX és most figyelj, 2(!) millió rubel)
Ez nagyon fasza ha igaz. Én meg itt vagyok a kemény 200 ezer rubelemmel, mert hogy költöttem egy keveset a Hideout-ban, meg a 250 rugót is odaadtam Therapist-nek.
Engem ez nem foglalkoztat, majd szerzek magamnak. Ez a Ledx mizéria szinte mindenki kihozta, ami vicc. Én nem mivel nem nézem ki hogy játszik, streamerek főleg. Saját játékom van ahhoz alkalmazkodok. De szerintem már megy a vakum cheat is, mivel látni olyan lootokat hogy nah... van akinek 1 raid alatt 3 marked room kulcs meg egy zsák értékes cumó, persze tudjuk hogy aki keres az talál, de élből gyanus
-
xundyingx
tag
Bár nem hittem benne de amit vártam volna az 1.0-tól az a gyorsabb szerver keresés / játékos bedobás + optimalizálás, ehelyett mégpocsékabbul megy a játék (50 fps drop). Bétában 120 FPS volt fixen.... szomorú pedig szeretem ezt a gamót.

-
Rony949
addikt
Basszus, ez igaz? Állítólag megváltoztatták a tutorial-t. Most már nem lehet kivinni cuccokat, hanem fix jutalmakat kap az a játékos, aki befejezi. (Ledx, VGA, MPX és most figyelj, 2(!) millió rubel)
Ez nagyon fasza ha igaz. Én meg itt vagyok a kemény 200 ezer rubelemmel, mert hogy költöttem egy keveset a Hideout-ban, meg a 250 rugót is odaadtam Therapist-nek.
-
Hauptmann
veterán
A PvP-s Ground Zero tutuorialt valahogy újra lehet kezdeni? Tegnap átléptem PvE-ről, hogy begyűjtsem a cuccokat, erre egyből bedobott a tutorialba, de nem volt időm játszani, így kiléptem.
-
Heroes fan
őstag
-
malacka87
őstag
Az a 64 giga ram mennyire fedi a valóságot?
Milyen 64giga? Jah steam ajánlott? Az kell főleg streetsre

-
Heroes fan
őstag
-
malacka87
őstag
Ennyi évet várni erre a játékra amúgy elég gáz! Ocsmányul is néz már ki! Szerverek állapota az megint egy nagy trágya! Hangok mint ha valami dobozban lenne az ember!
Nem is csodálom a 70%-os negatív értékelést! -
Kupszi
aktív tag
Ja igen...az.
Annyira basic, semmilyen címe van hogy sose tudom megjegyezni.
Amúgy a szerók megint beszartak. Pont most akartam nekikezdeni az első online raidnek. Úgy terveztem, hogy az egész hétvégén Tarkovozok, de ebből csak annyi lett, hogy letoltam a tutorial mission-t, beszéltem pár traderrel, offline kicsit bemelegítettem a Ground Zero pályán és ennyi. Jövőhéten talán már lehet normálisan játszani.
Én most jöttem ki nemrég, de még mindig forog a karika.
Viszont szép lassan csinálja, de tudom ha ilyenkor kilépés van, ma már nincs game

-
Rony949
addikt
Ja igen...az.
Annyira basic, semmilyen címe van hogy sose tudom megjegyezni.
Amúgy a szerók megint beszartak. Pont most akartam nekikezdeni az első online raidnek. Úgy terveztem, hogy az egész hétvégén Tarkovozok, de ebből csak annyi lett, hogy letoltam a tutorial mission-t, beszéltem pár traderrel, offline kicsit bemelegítettem a Ground Zero pályán és ennyi. Jövőhéten talán már lehet normálisan játszani.
-
Heroes fan
őstag
-
xundyingx
tag
Letoltam a tutorial pályát. Nagyon kicentiztem, mert elidőztem a beállításokkal meg a lootolásokkal. Mikor kimentem pályáról, maradt kb. 20 másodperc. Tiszta szívemből utálom mikor egy játék egyből beledob a közepébe még mielőtt lenne esélyem beállítani a grafikát, hangot, billentyű beállításokat stb.
A másik dolog, hogy nagyon látszik milyen régen Tarkovoztam már, a BF6 meg most a Doom után kifejezetten clunky az irányítás, mintha egy robotot irányítanék. Régen se volt smooth, de nagyon elment az idő felette. Az Arena Breakdown meg a Gray Zone Warfare is sokkal folyamatosabb. Szóval vissza kell szoknom.
De egyelőre élem, remélem behúz egy újabb 100-200 órára, annak tudnék örülni.
Mindenkinek jó játékot kívánok!
Akarod írni, Arena Breakout?

-
h.adam.92
őstag
Végülis a legutolsó patch óta már el sem indul a játék. Integrity check után sem...
Asszem nyomok egy reinstallt. -
Rony949
addikt
Letoltam a tutorial pályát. Nagyon kicentiztem, mert elidőztem a beállításokkal meg a lootolásokkal. Mikor kimentem pályáról, maradt kb. 20 másodperc. Tiszta szívemből utálom mikor egy játék egyből beledob a közepébe még mielőtt lenne esélyem beállítani a grafikát, hangot, billentyű beállításokat stb.
A másik dolog, hogy nagyon látszik milyen régen Tarkovoztam már, a BF6 meg most a Doom után kifejezetten clunky az irányítás, mintha egy robotot irányítanék. Régen se volt smooth, de nagyon elment az idő felette. Az Arena Breakdown meg a Gray Zone Warfare is sokkal folyamatosabb. Szóval vissza kell szoknom.
De egyelőre élem, remélem behúz egy újabb 100-200 órára, annak tudnék örülni.
Mindenkinek jó játékot kívánok!
-
h.adam.92
őstag
-
KaraDani
addikt
-
Drenadar
veterán
-
Rony949
addikt
Háhá, nagyon naiv voltam mikor azt gondoltam hogy éjfélre már csak letöltődik. A nagy szart!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Építő/felújító topik
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- MasterDeeJay: Low budget (50.000 forint) light gémer gép összerakása
- Bittorrent topik
- Szeged és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Bluetooth hangszórók
- bitpork: Balcsis tali 2026
- PlayStation 5
- E-roller topik
- Még egy kosár One UI frissítést összeszedett a Samsung
- További aktív témák...
- Eladó egy Honor 200 8GB/12GB okos telefon.
- Eladó egy használt Gigabyte RX5700XT 256bit 8GB DDR6 Ram
- Eladó egy hibás Denon Pm1080r erősítő.
- PC bontás - NZXT H630, Seasonic Plat 860W, X99, i7-6900K, NZXT Kraken, 64Gb, GTX 980Ti, 6TB
- Red Faction PC - NZXT, B450, Ryzen 5 3600X, 16Gb, RTX 2060, 1,25Gb tárhely - Windows 11
- 3440 x 1440 100Hz!!! 65W PD 34" CURVED 1800R Samsung C34H890WGR - 1 év garancia!
- RAKTÁRSÖPRÉS!!! - Videókártyák, Monitorok, Notebookok, Stb. - Szaküzletből! Számlával!
- HP ElitBook 840 G10 netbook / 12 hónap jótállás
- AKCIÓ! KÉSZLETRŐL! AMD Ryzen 7 9800X3D 64GB DDR5 RAM 2TB Gen4 SSD RTX 5090 32GB GDDR7 1200W
- TP-Link EAP110 Outdoor AP
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
De végre van valami szinesebb gönc is a karimnak.





