Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • debianos

    aktív tag

    Sziasztok! Na, végül is ffdshow és LAV dekóderek keverésével lett tökéletes a DVBViewer. Viszont! Lenne két kérdésem. Mivel Windowst csak azért használom dual bootban, hogy ez a vacak tuner megszólaljon( konkrétan mindent minimalra vettem, csak a DVBViewer, a gyári TotalMedia van fent/bár törölve lesz/, illetve az AIO remote, ezek automatikusan indulnak, ha Windowst indítom GRUB-ból). Na most esetleg tudna valaki valami részletes leírást linkelni(jöhet angol is), ami leírja, hogy hogyan kellene életre kelteni Linux alatt is ezt a masinát? Addig jutottam ,hogy TVheadend kell, meg még egy lejátszó, viszont ennek menetéről fogalmam sincs, illetve arról sem, hogy ez az EVOLVE MARS HD tuner alkalmas-e a feladatra(látva, hogy Windowson is megküszködtem vele). Linux Mint 17.2-t használok egyébként, 5 éve linuxozom kb, de nagyon mélyen nem ástam bele magam, mert nem is volt rá szükség, szóval valami "Step by step" leírás kellene. :)

    A másik kérdésem, hogy ha későbbiekben szeretnék fizetős csatornákat is nézni, akkor nem lenne egyszerűbb egy [ilyen] USB-s video digitalizálót venni és rákötni a dekóderre(mert az van)? Mivel ahogy én néztem elég drága lenne egy USB kártyaolvasó+a mindigTV modulja...

    FOTÓZÁS: bit.ly/2ktz7qx | ANDROID: bit.ly/2kZiobp | SAMSUNG: bit.ly/2k2Hk3U

Új hozzászólás Aktív témák