Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hamyka

    senior tag

    válasz hamyka #12001 üzenetére

    Illetve még ezeket fűzném hozzá :

    Amit felhoztam cuccot az az ezt: [link]

    gondolom ez lenne nekem jó: DVB-S2 / DVB-T2

    DVB-T2: szabad csatornák

    DVB-S2: kódolt csatornák

    vagy tévedek?

    DVD-C nem kell, mert ez kábel tv-hez jó, remélem jól értelmezem :)

    DVB-T2/DVB-S2 ezek a legújabbak, vagy van ennél újabb is?

    Wasserman kolléga nagyon sokat segítettél nekem azzal az indító írással, így sok kérdéstől megkíméltél engem is és másokat is és persze magadat is :)

    jó lenne tényleg erről a cuccról is sok vélemény, illetve ugyanazokat kérdezem a Optibox Raptor HD-val kapcsolatosan mint az Amikóval, nem tudom volt-e szó róla, így bátorkodtam megkérdezni ami az eszembe jutott, ha még valami eszembe jut kérdezek :B

    Én attól félek hogy ha vennék egy ilyen eszközt lelövik az-az letiltsák akkor megehetem az eszközt akkor sem lesz jó :U

    ja és nyilván ehhez a Optibox Raptor HD készülékhez is kell parabola antenna, vagy esetleg ez is jó hozzá?:

    AREJ DVB-T antenna 360 fokos UHF 21-69 ELTI 30dB ??

    Kódoltat is befogja?

    gondolom a tuner fogja fel a dolgokat, az antenna pedig a jeleket, tető antennát semmiképpen sem akarok :)

    huh,remélem több kérdésem nincs :) ha van kérdezek de szerintem egyenlőre ennyi :)

    köszönöm előre a sok-sok segítségeteket :) :R

    ui: ez a 30 dB ( nekem csak débé :D) gondolom a jel erősség lenne mennyire jó ez? :) vagy van ennél jobb is? ha van olyat ajánljatok mint amit említettem, tető antenna nem kell :D

    [ Szerkesztve ]

    Comodó új távlatok...........

Új hozzászólás Aktív témák