Hirdetés
- Szénszál és réz találkozik az Inno3D egyslotos RTX VGA-in
- Vezetékmentes és kompakt gaming klaviatúra a Cherry Xtrfy védjegyével
- Cserélhető filtereket biztosít az Elgato legfrissebb, 4K-s webkamerája
- A YouTube-ot is betiltják a gyereknél az ausztrálok
- Gyilkosságban és öncsonkításban akart segíteni a ChatGPT
Hirdetés
-
PROHARDVER!
Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare II (2022) topikban! Kérünk, olvasd el a téma összefoglalót első hozzászólásod megírása előtt, illetve mielőtt kérdést tennél fel!
Új hozzászólás Aktív témák
-
GAbre
veterán
Kérdésem az lenne,a blizzard foglalkozik a coddal,vagy átíranyatanak?
A support kezdőn nincsenek codok.
Vagy bárminemű dolga van(ban,játékbeli dolgok stb) az embernek,az az activison-el kell supportolni?(kulcsal kapcsolatban is?)
Illetve tegnap nyitottam 1 ticketet,de azóta se válaszoltak.
Régen legalább volt mondjuk chat support,az eltűnt? -
Wans
aktív tag
válasz
mcwolf79 #3794 üzenetére
Azért Xbox-on is messze nem annyira tökéletes a játék. Lehet Pc-n vannak idegesítő bug-ok, de még nem csinál olyat, hogy majdnem minden meccs után besz*r a menü és lehet ki-belépkedni. Tegnap is volt, hogy kifagyott az egész játék. Nekem Pc-n az fps-el kivételesen nincsen gondom, amióta Casanova* bedobott egy ötletett, hogy melyik drivert érdemes felrakni.
petymeg, Casanova* én azt vettem észre, hogy ha már többen vagyunk csapatban, akkor nehezebb ellenfeleket rak be, olyanokat akik, valószínűleg ugyanúgy csapatban tolják.
-
mcwolf79
veterán
A PC masterrace hozzászokhatott már volna , hogy ott mindig kell pár hét , míg gatyába rázzák az aktuális COD-ot. Minden évben megy a sírás , és mégis mindig megveszitek day1. A remény szép dolog (hogy idén biztos más lesz ) , de változás nincs , és nem is lesz .
Igaz én nem vagyok idő milliomos , naponta nem játszók 1-1,5 óránál többet , és launch óta én nem futottam bele gamebreaker bug-ba . Néha lag-zik a menü , de akárhogy töröm a fejem , jelentős játékbeli bug nem jut eszembe . A teljesítmény is rendben van , 120 fps-sel hasít XSX-en. Tudom így “csúnya” ( ezt sem értem miért nyígnak egyesek , tudvalevő volt , hogy nem a COD fog grafikai forradalmat csinálni ) , de nincs akadás , nincs mikrolag. Bőven játszható a játék .
(oké jöhet a sárdobálás!!!) -
Casanova*
veterán
[link] sbmm rosszabb, mint gondolnád. Mikor lövök egy jó kört, utána olyan lobbiba rak be,olyan profi játékosok ellen játszok,hogy csak pislogok. Nálatok is így van?
-
oriic
HÁZIGAZDA
válasz
AsakuraDave #3787 üzenetére
Drill charge oda annyira szerintem nem jó. Legalábbis próbáltuk tesztelni és akire rádobod az nagyon sok esetben egyáltalán nem hal meg. (fura, mert aki pl mögötte van, az igen
) Én Thermite-tal szoktam trollkodni a pajzsosokat, öröm nézni, ahogy próbál futkározni és nem igazán jön össze neki.
Amúgy ha már Drill charge. Az egyik legjobb újítás a COD szériában szerintem évek óta. El tudom képzelni, hogy pl Warzone-ban milyen trollkodásokat lehet csinálni majd vele a camperek ellen egy Heartbeat Sensorral párosítva.
-
NemMo
őstag
Azt a mindenit! Kill confirm módban lőttem egy 22/5 és 21 dögcédulát be is szedtem. Ilyen jó k/d még talán soha nem volt egy meccsen. Jó ez az ak74su vagy mi
-
Maxxy10
addikt
A riot shield ellen mit lehet csinálni?
-
lowzor
veterán
Nálam az árnyékok recések/pixelesek, másnál is ilyen vagy nálam van a gond?
-
MaddeNNNN
addikt
válasz
Dave567 #3771 üzenetére
Az en szempontombol teljesen mindegy mi lett irva korabban, ugyan ezekkel a beallitasokkal jatszottam vele elotte. Akkor kevesebb fpsem es mikrolaggjaim voltak. Most tobb fpsem van es nincs mikrolaggom illetve nem dob ki. Ennel erthetobben nem tudom leirni.
Nekem jobb a jatek. -
Wans
aktív tag
Nálam néha beragadnak a scorestreakek is. Ma volt olyan, hogy az uav-ot azt el sem kezdte számolni, a vtol-om meglett, de aztán amikor jött volna a chopper, valami 1215/1215-nek jelezte a pontszámokat és ott megállt a történet. Hiába volt utána is még olyan 3-4 killem, meg szedtem föl dögcédulát (kc-ztam akkor éppen), az úgy maradt. Utána, amikor meghalltam a vtol-om legalább megmaradt.
-
omfgk
veterán
Modern Warfare 2 Ghost perk is not as good as you think...
Na ez nekem új...
De sok mindent megmagyarázna.Hiába a Ghost, hangtompítóval is megjelenik az ember a térképen, lövés után pár másodpercig.
-
zozika84
őstag
válasz
bulikavagyok #3767 üzenetére
Őőő....oké
-
batai15
félisten
A valderas múzeum melyik módban van ? Egyszer sem toltam még azon a pályán.
-
Wans
aktív tag
-
Wans
aktív tag
válasz
Casanova* #3751 üzenetére
Már majdnem elfelejtettem.
Most nyomtam két kört controllerrel, nálam működik pc-n ugyanúgy, mint xbox-on, nem érzek különbséget a kettő között. Ha sprintelek és véletlenül az ellenfél olyan másfél méteren belül van, akkor ugyanúgy elkezd fordulni az emberem az enemy irányába automatikusan. Mondjuk én ezt xbox one controllerrel teszteltem, de nem hinném, hogy a ps és xbox controller között különbségnek kellene lennie.
-
Dave567
addikt
Van hír valami frissítésről?
Vagy a pénzünkön ülnek, vagy éppen nyaralnak? -
Kobe
veterán
tuningot visszarakták most végül vagy nem ?
mert én gunsmithnél sehol nem találom -
GAbre
veterán
Üdv!
Most ez a coop kasztos dolog,hogy megy?
1iken 3as,másikon 6os,és hiába vittem végig 1 küldetést.Azon nem változott szint.
Pedig a csillagokon múlik elvileg,hogy milyen szintet érsz el benne.
"intel Ref. 003: Your account is blocked."
ilyen hiba volt valakinek intel játék beváltásnál? -
Dave567
addikt
[link]
Még nem próbáltam, de ma megteszem, hátha tudok valamit Optimizálni. -
Hunter2
addikt
Az új Hotfixes nvidia driverrel másnak is iszonyat FPS dropos lesz egy fél-1 óra játék után?
80-144 között ugrál közben meg úgy néz ki mintha akadna. -
Hunner
senior tag
Sometimes lucky, ahogy mondani szokták. Szerintem jó időpillanatban sikerült upgradelni és belistázott mindkét helyre egy algoritmus
Elég sok passz miért történt dolog megy mostanság a CoD-ban, nekem meg pl nyitva van az összes M4 platformos fegyver úgy, hogy csak az M4-et húztam el odáig hogy kinyissa a Recon-t, minden fegyver rajta kivül lvl1 mégis nyitva van.
Platina minden sniperem, a mastery unlockoknál mégsincs lepipálva hogy meglenne a gold camo, azt viszont beszámolta hogy öltem a szerinte nem megszerzett camoval már. Szóval vannak jó dolgok.SPX-80-nál mégnagyobb buli van, ott szerinte se gold, se plat, de a polyatomic már megvan
-
D013
aktív tag
válasz
nutella1 #3709 üzenetére
Megoldódott, most mentem két kör Invasiont is egymás után. A régi driver maradt, úgy tűnik a verification kellett Steam-en neki.
Köszönöm hogy segíteni próbálsz de jó magam is 20 éve vagyok a pc világban és nagyon ártalmas lehet a felesleges driver telepítgetés, összeakadnak, mindenféle anomáliákat tudnak okozni. Szóval nyomatékosan megkérek mindenkit hogy ne telepítgessen semelyik gyártó oldaláról sokszor 1.5 - 2 éves drivereket még win 10-hez abban az esetben ha a gép kifogástalanul működik, eszközkezelőben minden fel van ismerve. A GPU más tészta, ott érdemes gyakran a legújabbat használni, de ott is vannak kivételek pl most itt, hiába ajánlják a hotfix drivert amikor tele van a Reddit is kifagyó játékkal. A 2070 előtt 11 évig csak Radeonjaim voltak, ott is volt pár érdekesség, de az már egy másik történet. -
Jakesz
addikt
PS5-ön mióta 2 napja kijött a "patch", szinte nincs olyan meccs, hogy valamelyik killcam közben ne fagyjon ki a játék. Szánalmas.
-
Hunner
senior tag
-
SZKEBE75
senior tag
válasz
rewtenator #3717 üzenetére
Hmmm,látom unatkozól....
-
oriic
HÁZIGAZDA
válasz
laceszgamer #3718 üzenetére
-
laceszgamer
addikt
válasz
laragirl83 #3719 üzenetére
Oh tényleg, le voltam picit maradva a forum olvasásával.
Jó lesz akkor majd S1-re.
-
laragirl83
őstag
válasz
laceszgamer #3718 üzenetére
Nem. Fentebb linkelve.
-
laceszgamer
addikt
Amúgy csak nálam jelent meg 10-10 egy órás sima és fegyver XP token?
-
oriic
HÁZIGAZDA
válasz
ricogsm #3715 üzenetére
"mikor végig megyek a kampányon feloldott egy fegyvert, azt megkaptam végül a multiba?
Azt hol találom mert kerestem."M4 blueprintet kapunk. Ha loadout készítésnél rámész az M4-re, akkor ki tudsz választani egy variánst belőle, amin már vannak kiegészítők, az lesz az a fegyver, amit kaptunk a végigjátszásért.
-
ricogsm
őstag
válasz
nutella1 #3705 üzenetére
Akkor én is ezért kínlódok vele.
Alacsony profilon vége felé végig toltam a kampányt respawnál voltak gondok. Perceket kellett várni stb. (Szerintem meg is z
utaltam egy darabig ) Eladom az accom mindjárt.
És egyszerűen fos a grafikai minősége egy 3080 rtx es gépen.
De már vártam az új cod-ot.
Asztali gép építése nem jöhet szóba közel 1.2M lenne. Az MSI ge76 meg 650 volt. Pár hónapra elég utána eladom. Asztali géppel kicsit több a gond ilyen adásvételi terén
más:
mikor végig megyek a kampányon feloldott egy fegyvert, azt megkaptam végül a multiba?
Azt hol találom mert kerestem. -
Wans
aktív tag
válasz
Casanova* #3691 üzenetére
Lehet kipróbálom pc-n én is.
Más:
Xbox-on a patch után másnak is behülyült a játék menüje?
Minden játék után szanaszét laggol a menü, alig akar betölteni, a több beállított játékmód közül mindig csak egy fajtát akar játszatni. Menüben nem lehet látni a saját fegyvereimet, csak a defaultokat, és azokban is, ha állítani akarok, akkor vmi 5000$-t ír egy fegyverre
(jó sok pénz szinte bármilyem gépkarabélyért. Ha meg visszalépek a match keresésből, akkor vagy gw-t vagy warzone practise módot lehet választani. Már kétszer bezártam a játékot, újraindítottam és még mindig ugyanolyan xar.)
-
Acheron
őstag
válasz
Németh Péter #3518 üzenetére
Dettó, felszerelve biztosan jobb lesz, de az alap az elég ambivalens érzéseket okoz...
-
D013
aktív tag
válasz
nutella1 #3705 üzenetére
Igen, 10875H + 2070 meg 16Gb ram. Full szűz win 11, semmi plusz driver csak az Asus Armoury Create progi. Semmi más drivert nem raktam fel, csak Nvidiàt. Nem is kell neki. Tuti a patch vàgta haza vagy a hülye hotfix.
Szerk: validàltam a fileokat, és 18MB-ot leszedett, 3 fàljt nem tudott ellenőrizni. Holnap megint megpróbàlom, ha nem megy akkor Win reinstall.
-
nutella1
őstag
Két dolog van sajnos, az én tapasztalataim szerint, amin nem szabad nekiállni egy friss játékkal játszani, mert nem, vagy csak nagyon nehezen fog sikerülni. Az egyik a laptop (teljesen más driverek, mint asztali gépen), a másik: őskori, régi hardverek. Olvass utána a neten, magadtól, mi lehet a probléma, hogy laptopon miért nem fut értelmesen. Próbáld meg a laptopod drivereit befrissíteni, lehet nem is a játékkal van a gond. Ugye jól gondolom, laptopon játszol? Ha mégsem, javíts ki kérlek.
-
D013
aktív tag
válasz
Németh Péter #3701 üzenetére
Én most a frissítéssel felraktam a hotfixet, előtte DDU. Kifagy egy Invasiont se tudok letolni. Azóta visszatettem valamelyik asszem 522.25-öst, előtte megint DDU, megint kifagy. Nagyon szomorú. Végigtoltam a kampànyt meg vagy 10 óra multi betonstabilan, mostmeg ez.
-
válasz
KaitouP #3693 üzenetére
Köszi a linket, PC-n mindenkit biztatnak az új hotfix driverre és megszakértették a benchmarkot is, tehát gondolom a korábbi értékekkel nem lehet összehasonlítani.
- A recent NVIDIA hotfix addressed some critical issues. Please make sure you are running the game on drivers 526.61.
- The PC benchmark map has been updated with a more accurate reading of the FPS display.
Új hozzászólás Aktív témák
- BMW topik
- Milyen notebookot vegyek?
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- A One Ui 8.5 és a Snapdragon 8 Elite 2 már biztos
- Windows 10
- Melyik tápegységet vegyem?
- Nintendo Switch 2
- Formula-1
- Samsung Galaxy S24+ - a személyi asszisztens
- További aktív témák...
- HP ProBook 440 G7, 14" HD, I5-10210U CPU, 8GB DDR4, 256GB SSD, W11, Számla, Garancia ( OLVASD VÉGIG)
- Dell Latitude 7490, 14" FHD Érintőkijelző, I7-8650U CPU, 16GB DDR4, 256GB SSD, WIN 11, Számla, Garan
- Dell Precision 5520, 15,6" 4K/UHD Touch, I7-7820HQ CPU, 32GB DDR4, 512GB SSD, M1200 4GB VGA, WIN 11,
- HP ProBook 450 G7, 15,6" FHD IPS, I5-10210U CPU, 16GB DDR4, 256GB SSD, WIN 11, Számla, Garancia ( ol
- Aki kapja marja Asus C201p Chromebook
- Törött, Hibás iPhone felvásárlás!!
- Azonnali készpénzes AMD CPU AMD VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- Telefon felvásárlás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
- Tablet felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
- Külföldi csomagszállítás Packeta csomagpontokon keresztül!