Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OutSider17

    senior tag

    válasz komi77 #65049 üzenetére

    Szervusz!
    DDU-val töröld a drivert. Szedd le a legfrissebbet az amd oldaláról hozzá és amikor a telepítés befejeződik arra klikkelj hogy bezárás vagy újraindítás később!!!! Én ezzel szívtam 1hetet villogot a kép mert amikor arra klikkeltem hogy újraindítás most akkor hibával leállt a Radeon Software és onnantól kezdődtek a villogások. Random időnként. Így mivel már javítottam a problémát így ezt javaslom mindenkinek aki a legújabb windows 10-et használja! Még mielőtt valaki úgy járna mint én hogy majdnem szétvágja a gépét! :DD

    Ha lehetséges akkor UEFI + Legacy módban induljon a kártya! Gyorsabb és stabilabb is talán mióta így használom. Nekem az R9 270X-emen a táp csatiknál van egy gomb azt nyomtam be így már UEFI-ben megy a kártya. :D

    Ha végképp nem műkődik így sem megfelelően a kártya a gépben akkor csinálj egy BIOS resetet! Alaplapon jumperes módszerrel! FONTOS! NE LEGYEN ÁRAM ALATT A TÁP SE MIKÖZBEN A BIOS RESETET CSINÁLOD!
    Remélem tudtam segíteni.
    Üdv.: Norbi! :)

    Légy becsületes. Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak. (Everett W. Lord)

Új hozzászólás Aktív témák