Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • komi77

    senior tag

    Sziasztok!

    Nem tudom jó topikban járok-e de teszek egy próbát - ha rossz helyen vagyok ne egyetek meg.
    Van egy Sapphire R9 270 DUAL karim. A múlt hét óta (ugye megjelent a legújabb frissítés a win 10-hez, több giga...), azt csinálja hogy a játékokat a windows hibára hivatkozva ledobja. Ha újabb drivert akarok telepíteni - akár frissen rakott windowsra - akkor meg azzal jön, hogy a driver nincs digitálisan aláírva és elkezdi random "hibát talált a rendszer, a számítógép károsodásának megelőzése miatt leáll..., információkat gyűjt majd újraindul.." ledobálgatni magát. Az újratelepítéseket csont nélkül megcsinálja, csak a driverhez ne nyúljak mert egyből ledobál. Vannak atikmdag.sys hibaüzenetek is. Alaplapom vga ledje nem jelez hibát. Eddig három lapban próbáltuk (a legrégebbi áprilisi), sehol nem jeleztek hibát a ledek viszont mindenhol ez a vége. Vga bios-t frissítettem mert valami kiírta, hogy túl régi. Most 2014-es - szerintem legutolsó - bios van rajta. Hőfok teljesen rendben, stressz teszt alatt max 66 fok. Mi lehet a gond, haldoklik a kártya vagy driver probléma lehet? Még annyit, hogy a kártya összes kimenetén ez történik. Ezt azért írom, mert már javasolták, hogy nézzem meg melyik kimeneten mi a helyzet, hátha csak a hdmi adta meg magát.

    Válaszaitokat előre is köszönöm!

    Ezt tegnap írtam egy másik helyre. Azóta sincs változás, sőt tettünk egy próbát egy - frissen kibontott - gtx 1050 ti karival ott is előjött kb. 20 perc játék után, hogy a windows hiba miatt leállította a programot. Viszont az újraindítás után játszottunk vagy 3 órát hiba mentesen. Lehet, hogy a windows-ban van valami ami ezeket csinálja?

    Szegény ember kézzel nőz.

Új hozzászólás Aktív témák