Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz dokar #20274 üzenetére

    Én páncélt is láttam a lepel alatt, de a karján biztosan, igaz, a videó meg a képek is hányás minőségűek.
    A játékban én én vagyok, nem valaki más, akit valaki más irányít, aki én vagyok. Ezért rühellem a külső nézetes játékokat (akár autós, akár lövöldözős-mászkálós), amelyek közül roppant kevés élvezhető, azaz normálisan irányítható. Heretic 2 és TR (bár annak is vannak hülyeségei), ami ilyen szempontból még elfogadható. Én legalábbis megszoktam, hogy belülről irányítom magam (vagy a kocsimat). ;] :R Sosem volt hányingerem ettől, bár hajószimulátort még nem próbáltam. :DDD Azért nem veszem meg az AC_t, hogy kiderüljön, mennyire elcseszett az irányítása, mint a legtöbb ilyen játéknak (persze, aki ezt szokta meg valami béna konzolon felnőve :R , annak lehet, hogy nem), de lehet, hogy keresek valami demót, és kipróbálom. Ja, hogy nincs neki. Biztosan véletlenül... ;] :U
    Több személyesnek egyébként ott van pár kalandjáték, pl. KotOR, na, az nagyon bejött nekem, pedig addig az összes ilyent utáltam.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák