Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Májsztró #12062 üzenetére

    OK, csak eddig még mindenkinél csíkozott. Spéci karid van! :D

    agemate: No de az MW2 nem egy grafikailag nagyon igényes játék. A HD4870-em csökkentett órajeles profillal is lazán vitte max grafikán, 1680-ban, és 8XAA. Ha VGA-t akarok fektetni, akkor Oblivionozok. :)

    jobbman: A 4850-esekkel kapcsolatban tévedtem, le voltam maradva a biosaikkal kapcsolatban, a te 4870-ed viszont biztosan bios modolt, azért is villódzik. Sapphire van nekem is, ill. ahány Sapphire és 4870 biost láttam, az mind 500/900 és 750/900 volt. Ha csak picit elállítod egymástól a RAM-okat, már villogni fog. Ez szét is cseszheti a kártyát (talán ezért adták el :U ), mert a driver és a CCC nem marad fix órajelen (XP-n sima ablakváltásra is fel-felugrik 3D-be, W7 alatt normálisabb), amire egy ATT-t be lehet állítani.
    Mivel méred a VRM-ek melegedését? :F Csak mert a kari a GPU-n kívül semmit nem mér. :U

    kbalazsa: Próbáld a 100/250-et. ;) Drivertől is függ a dolog, volt, amelyikkel csak 200/300MHz volt stabil. Nálam most W7 x64 alatt is stabil a 100/250@0.703V, XP-n 100/200.

    Jut eszembe, van friss ATT, lehet próbálkozni, akinek eddig nem ment.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák