Hirdetés

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • Stellar Blade - Túl az 1 millión

    gp Külön érdekesség, hogy a Metacritic oldalán a felhasználók ennek a PS5-ös játéknak adták a legjobb pontokat.

Új hozzászólás Aktív témák

  • brd

    nagyúr

    válasz Yeffy #103316 üzenetére

    akkor ha meg akarom szüntetni a régi acc-ot, vehetem meg mégegyszer, esetleg írhatok az appkészítőknek/kuglinak?

    A Google-nek az utolsó infóim szerint hiába írsz, nem technikai oka van. Az app készítője esetleg segíthet, bár sok reményt ne fűzz hozzá.

    Calendar: A WEB-es felületen van lehetőség az adott calendar beállításainál export-importra. Csak kicsit Google-ös a megoldás, mert az export egy zip-et csinál, az import viszont a zip-ben lévő file-(oka)t várja (másold ki belőle). :U

    fentebb említettek (calendar, contacts), plusz appok, rendszerbeállítások, jelszavak, stb. megjegyzem, utóbbi megint nem jött át egy sem, nekem kellett mindent belőni, hiába ajánlotta fel a restore-t az eszköz

    Nem ismerem a Google backup-ot, de valószínűleg az összes az adott accounthoz kötve állítódik vissza, azért nem "látod". A másik ötletem, hogy már a backup-kor sem mentődik, mert nem úgy van beállítva.

    The only real valuable thing is intuition.

Új hozzászólás Aktív témák