Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tvamos

    nagyúr

    válasz z0d1AK #24764 üzenetére

    Nagyon vagyom egy ilyenre, csak nehez az a frame, nem kellene nekem olyan nagy. En szemely szerint elgondolkodnek rajta, hogy fizetek az Asus-nak, ha 7"-ban adna ilyet. (Mondjuk az a telefon nekem nem jon be annyira. Jobban tetszik a kisebb, meg konnyebb... de nem lehet mindenkinek a kedveben jarni.) Ha lejar a huseg a mobilomra, lehet, hogy megcelzom ezt.
    Azert tetszene a koncepcio, mert ha olvasok valamit weben a bongeszoben, pdf, konyv, akarmi, akkor mindent ott tudok folytatni, ahol abbahagytam, es nem merul a telefonom 100x gyorsbban a mobil hot-spot miatt. (Sot, meg toltodne is. Arrol nem is beszelve, hogy ha nem csinal semmit, a gyereket se erdekli annyira, hogy elszedje. Amugy meg, a mobilom is elszedi, ha rajta van, es akkor ugyis tokmindegy... de van tabletje.)
    Flame off...

    Van arra megoldas, hogy a mobilom SD tartalamt megosszam a tab-bal? Ha mar valahol tarolva van ugyis az informacio? Uncsi ki-be dugdoraszni a kartyat. (Az Atrixot raadasul szet kell szedegetni, hogy kivegyem a kartyat.)

    [ Szerkesztve ]

    "Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

Új hozzászólás Aktív témák