Hirdetés
- OLED TV topic
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Házimozi belépő szinten
- Azonnali fotós kérdések órája
- Vezetékes FEJhallgatók
- Két 8 GB-os VGA-ra teszi fel ezt a negyedévet az NVIDIA?
- Milyen RAM-ot vegyek?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Ilyet se látunk minden nap, már füstölt a GeForce, de a játék még futott
Új hozzászólás Aktív témák
-
Abu85
HÁZIGAZDA
válasz
Anubris
#8431
üzenetére
Az a baj, hogy nincs mire váltani. Az elmúlt 8 hónapban megjelent játékok nagy többsége fennakadt a GPUView tesztünkön. Ezzel határozzuk/határozom meg, hogy egy játék mennyire terheli le a GPU-kat, és a 30%-nál rosszabb terhelésűeket nem vesszük fel a tesztbe, mert azok optimalizálása sajnos nagyon hanyag. Nyilván a 30%-os terhelés is már egy elég alacsony érték, de ma azért szerintem elvárható, hogy a GPU-k teljesítményének a 30%-át hasznosítsa egy PC-s program, de elfogadom, ha másképp gondoljátok. Ehhez képest az új játékok normája 15-25% közötti.
Eközben két éve tucatszámra érkeztek az 40-50%-ra is terhelő programok. A GTA5 is éppen átcsúszik ezen a rostán, ha még ma is 40% lenne a minimum elvárt szintünk, akkor a GTA5 is elbukna rajta.
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
Megbízhatatlan oldalakat ahol nem mérnek (pl gamegpu) ne linkeljetek.
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Eközben két éve tucatszámra érkeztek az 40-50%-ra is terhelő programok. A GTA5 is éppen átcsúszik ezen a rostán, ha még ma is 40% lenne a minimum elvárt szintünk, akkor a GTA5 is elbukna rajta.

