Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacus83

    senior tag

    válasz #61847040 #21582 üzenetére

    Ezt arra értettem hogy nem mindegyik chip ugyan olyan hatásfokú.
    Hosszú távon baromi nagy kérdés használ e neki vagy sem.Erre tényleg csak az idő fog választ adni. A gyári Ocn felüli értéken üzemelésre nem véletlen figyelmeztet a Wattman is,valamint a gyári értékek megváltoztatására sem.
    A túlhuzásra :pl nálam volt 380 is ami Egyszerűen megelégelte és olyan képi hibákat produkált hogy csak lestem. 3D Mark is le futott de rajzolt , olyan csúnyán hogy az akkor pár éves kereszt fiam szebben rajzolt zsír krétával papírra :P
    Nem tudom de ha kell a plusz teljesítmény én még mindig azt mondom 480/580.
    Persze én is megnéztem mindig minden kártyám véget de túl húzva nem szerettem tartósan használni.
    Persze garanciában esetek többségében ha Oc miatt tud hibázni a kártya az már úgyis alapon is jelentkezik, így csere vagy javítják. Nem fognak szöszölni azzal hogy kiderítésék mi lehetett a hiba előzménye, Nah de Nah azért ilyen dolgok miatt hetekig kártya nélkül maradni nem biztos hogy jó biznisz.

    MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Corsair H110i GT,Cooler Master Case,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,Focus+ 850W Gold,ASUS ProArt 4060 OC,LG 27GL850B

Új hozzászólás Aktív témák