Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz zsole84 #30128 üzenetére

    Ugyanaz az architektúra, ugyananyi számolóegységgel. Csak előnye lenne szabad lennie a 4850-hez képest, mivel frissebb fejlesztés.

    Az RV790 GPU funkcionálisan megegyezik az RV770-el, csak a magasabb órajelek miatt kapott egy zajszűrő kiegészítést, ami a működést nem befolyásolja. Ezt megerősítő 4870 vs 4890 tesztet találni neten dögivel.

    Én nem mondtam, hogy a 7770-el laggolnának a játékok. Amit én mondtam, hogy egy lényegesen magasabb memória sávszélességű kártyát nem szerencsés egy modernebb, de kisebb sávszélességűhöz hasonlítani, mert nagyon más a "lelkiviláguk". :D

    Azt mondtam, alapvetően laggosabbak a játékok a kisebb sávszélességű karikon, nem olyan simák, mint a nagyokkal. Talán a mikrolagg nem volt a legszerencsésebb megfogalmazás, inkább jobb a rövid FPS-esés kifejezés.

    A 7770 topicban valószínüleg nem fogsz objektív, elfogulatlan eredményekhez jutni, az emberi természetből fakadóan. ;)

    (#30130) zsole84: Ha a 2900XT-n ott figyelne 320 helyett 800 számoló, és GDDR5 memória, akkor igen potens kártya lenne. A 7900-ak se véletlen kaptak 320bites memóriát. Csak sajnos a bitnövelés nagyon drágítja a terméket, így szeretik szűkre szabni az árérzékenyebb termékekben. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák