Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raymond

    félisten

    válasz Raymond #13132 üzenetére

    - a setup nagyon egyszeru es problemamentes volt - bedugod a HMD-t a HDMI-be es USB-be, elindul a setup automatikusan, berakod az elemeket a controllerekbe es Pair, utanna a HMD-vel kell korbejarni a jatekteret es ugy beallitani. Aztan letold akarmennyi adatot es amikor kesz akkor mondja hogy felrakhatod a HMD-t. Ez mind zokkenomentes volt.

    - a fejpant eleg jo megoldas, a HMD is konnyu

    - fenybeszurodes nincs

    - arcot nem nyomja, de izzadas azert hosszabb hasznalat utan biztos lesz

    - a fules hianyzik, maceras a kabeles megoldas, majd valami Brutuszosat kiprobalok vagy max a dugos picik

    - a kabel szerintem tul kemeny es rigid

    - a lencsek pocsekak - a FOV-nem szamottevoen nagyobb vagy kisebb a Rift-hez kepest, legalabbis nem olyan a difi hogy eszevenned azonnal. Chromatic aberration van akarmennyi, foleg a szeleken ahol pluszban szepen el van mosodva a kep. Lehet emiatt is nehez megitelni hogy a sweet spot mekkora, mert nem tunik kicsinek, viszont az elmosodas a szeleken jobban kijon mint a Rit-nel vagy a Vive-nal ezert nem is a kozepere koncentralsz hanem arra hogy mi a fene tortenik a szeleken. Az SDE picivel kisebb mint a Rift, viszont valahogy megse az igazi, mert a pixeleket meg jobban latni ott ahol a sweet spot-ban vannak kozeppen

    - warping a Home-ban amit eddig probaltam volt allandoan, idegesito is elegge

    - a HMD tracking-el nem volt gond (jol megvilagitott iroda tele cuccokkal mindenhol igy van mit kovetni a kemaraknak

    - a controller tracking is jo volt de nem probaltam extrem helyzeteket csak a Home-ban navigalast. Itt jott elo az elso gond - mire befejezodott a setup a ket controller lakapcsolt es csak a bal jott vissza, a jobb meg se nyikkan. majd megprobalok elemeket cserelni es reset-elni

    - minosegileg a HMD rendben van, a controllerek viszont olcso muanyag izek erzesre es kinezetre is

    A hivatalos 449EUR arat tuti nem eri meg, de meg a stabil kb. 400EUR utcai ar is sok erte. Szerintem valahol 300EUR korul mar emesztheto, a $200-as akciok EUR megfelelojevel pedig tuti vetel lenne. Persze csak akkor ha a warping mas programoknal es jatekoknal nem annyira jo elo.

    [ Szerkesztve ]

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Új hozzászólás Aktív témák