Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • toshiba300

    tag

    Sziasztok!
    Adott egy Windows 10 PC és egy iPad.
    A PC-n van egy "képek" mappa, amiben van kb. 200 mappa kategorizálva a képeimmel (jpg). Némelyikben van videó is (főleg mov). A mappa mérete kb. 600 GB.
    Szeretném, ha az iPad-emen meg tudnám nézni ezeket a képeket (a videók annyira nem érdekes).
    Az is fontos, hogy a PC-n lévő képek mindig fel legyenek töltve az iPad-re is (szinkronban legyen).

    Az egyik barátom ajánlása alapján, elvileg pofon egyszerű a dolog: Elő kell fizetni a 2TB-os iCloudra, majd a PC-n beállítani az iCloud programban, hogy a kijelölt mappát töltse fel a felhőbe, ami majd szinkronizálódik az iPadra. Az iPad-em 128 Gb-os de elvileg az iCloud egy kisebb-optimalizált változatot tölt rá az iPad-ra, így az összes képemet megnézhetem (talán nagyítani nem tudom, csak ha wifi-n vagyok).

    Ez mind szép és jó, de nálam nem működik. Abban sorban, ahol be lehet jelöli, hogy milyen képeket töltsön fel a PC-ről, egyszerűen nem engedi a "képek" mappámat kijelölni, csak olyan mappát enged, aminek nincsenek almappái...ez így ennyi, vagy van valami módszer hogy fent legyenek a képeim az eredeti mappa struktúrával? :F
    Előre is köszönöm az ötleteket/segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák