Hirdetés

Aktív témák

  • eTiggy

    csendes tag

    válasz Remittenda #385 üzenetére

    Amit eddig tapasztaltam:
    Bluetooth csak headsethez és kihangosítóhoz használható, fájlok és telszámok küldése nem működik. Jailbreak után van hozzá modem app, de mást még azután sem tud.
    Kamera tényleg elég vacak, de nappal jó fényviszonyok között ok képeket csinál. Videó felvétel jelen pillanatban csak jailbreak után van fizetős appal (20$), de ahogy neten láttam kifejezetten gyenge a minősége (5-15 fps).
    Lehet csak az én darabom hibája - más tulaj még nem válaszolt a tegnapi posztomra -, de telefonáláskor nagyon vacak a másik fél hangja. Azt javaslom vásárlás előtt mindenképpen próbáld ki egy teszthívás erejéig, nehogy később bánd meg!
    3G pesten belül elég jól muzsikál. Nem sok helyen próbáltam de dél budán még egy hívásomat sem dobta el két nap alatt.
    Iszonyat gyorsan maszatolódik az egész teló! Pár perc használat után olyan mintha a kutya nyalta volna össze és lehet suvickolni.

    Számomra az appstore az első forrás progikhoz, a cydia a második, az installerben még nem találtam semmit ami érdekelt volna. A legtöbb jalbreakes progi az első verzióhoz készült és még nem portolták a kettes szoftverre, úgyhogy egyelőre nincs túl nagy választék. Személy szerint nem nyertem semmit a feltörésével, de veszteni sem vesztettem. Viszonylag könnyű a jailbreak és később a gyári szoftvert visszaállítani sem nagy meló ha szervízbe kellene vinni.

    Pár nap után az én véleményem az, hogy telefonnak gyenge, ipodnak elmegy, mobil internetezésre viszont kifejezetten jó a cucc. Főleg ez utóbbi miatt vettem, úgyhogy nem bántam meg.

Aktív témák