Hirdetés

Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    Látom sokan dicsértétek a T-44-et, meg kell hagyni tényleg jó tank, élménydús csatákat lehet vele menni. :K Viszont hiába rak fel vele kb. 3. helyre a csapatból, ha én vagyok az egyetlen medium, egyedül szart se érek magyarán. Sajnos nem érzem, hogy több XP-t keresne, mint a T-43, viszont pénzből sokkal kevesebb jön, a javításról meg ne is beszéljünk, nem értem miért kell lehúzni ilyen rosszul keresőre a nagy tankokat. Vissza fogom venni a T-34-85-öt, nem mintha sírtam volna érte, de azért kicsit hiányzott. :K Most pont jól jön a féláras akció majd. :P Szvsz T6-ra nagyon jól van a 175mm pen, meg a 200 sebzés is, a gyorsasággal sincs nagyon gond semmi téren. Talán kicsit papír, bár hiába lenne 120 mm páncélzata mindenhol, akkor is lazán át lehetne ütni, még a Maus páncélját is sok tank átüti, ha szerencséje van, de legtöbb esetben csak annyit hall a vezető, hogy ding-ding-ding. :D Visszatérve a 6-os medhez, szerintem fénynévekkel jobb, mint a 2 vk (a 3001h-t nem nagyon ismerem) de a P-nek, meg a 3601h-nak szerintem kevés az a 135 mm (nekem P van). :( A 34-85 Farmolós lesz, a T1-est meg eladom, mert ha nagyon közé rak be, nem tudok mit kezdeni, a kis ruszkival meg csak annyi, hogy rakok be egy kevés HE lőszert. A 44-esnél is így csinálom, 144 pen-je van a jelenlegi lövegnek, sűrűn használok robbanósat, mivel kevés lenne ennyi átütés, de van hogy még ez sem sebez semmit. Anno T-43-mal volt olyan korszakom, amikor U-11-gyel jártam (de a D10T már ősidők óta megvolt) és még a Maus-ból is leszedtem komoly 80 hp-t! ;] Az is rohadt jó kis tank volt, múltkor egy E-75 meg is köszönte, hogy segítettem neki, mert amúgy lazán kiszedték volna, asszem afk volt az egyik top tank, de a végére nyertünk, és maradt vagy 10% hp-m. :C

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Aktív témák