Hirdetés

Aktív témák

  • Dot

    őstag

    Ha régebbi játékkal játszom jelen esetbe Call of Duty 2 akkor csak az 1ik magot használja ki a játék CPU-Control 2-vel be tudom kapcsolni hogy 2 magot használjon ekkor "jól" fut a játék. A feladatkezelőbe az affinitást nem engedi a játéknál állítani!
    De néha még így is elkezd iszonyatosan szaggatni a játék! Alacsony grafikán /dx7/ is 150FPS-em van! Ez azér a gépemhez képest.. hát hogy is fogalmazzak.. kevés?
    Ráadásul ilyenkor meg-megáll a kép és alig érzékeli a beviteli eszközöket. Pingem is felmegy 100-500ig a netemhez képes ez is irreális/digi 80/25/!

    Képen látni a lényeget szerintem.

    A pingelés picit előbb készült mint a játékból a kép. Természetesen semmiféle fel/letöltés nem ment a gépen!
    Akkor kezd el így akadozni a játék ha olyan helyen vagyok ahol sok dolog van, pl házba teljesen jól megy.
    A képen látható részen Win xp-vel 600felett van az fps-em, szóval 100%, hogy w7 miatt van!
    A lagométereket azért raktam oda, mert ekkor laggol a játék, a sárga elvileg a szerver laggot jelenti. Mivel a társaimnál ilyen laggok nincsenek ezért tuti nálam a hiba.

    Valaki tud segíteni?

    [ Szerkesztve ]

    élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

Aktív témák