Aktív témák
-
escape
aktív tag
Hali mindenki...
Sokat próbáltam megoldani a problémámat, de nem igazán sikerült, ahogy az lentebb le is van irva.
Magyar közösség oldalán is feltettem a kérdést, de nem kaptam érdemleges választ.Tehát a problémám a következő:
Hardy-t használtam október 31-ig.
Megjelent előző nap az Intrepid, gondoltam felteszem.
Mindent kiírtam dvd-re, lementettem a másik vinyóra.
Kiírtam az ubuntu-8.10-desktop-i386.iso nevű képfájlt CD-re maximális sebességgel.
Eddig semmi gond nem volt az így kiírt lemezekkel.
Betettem, telepítésre mentem, szuperül megcsináltam mindent ahogy szoktam(kézi particionálás), elkezdődött a telepítés, 32%-nál kaptam az alábbi hibaüzenetet.
[Hibaüzenet]Visszaraktam a Hardy-t (Lemez teljes felhasználása), kiírtam dvd-re ismét 8X-os sebeséggel, eredmény ugyanaz.
Megpróbáltam visszatenni megint a Hardy-t kézi particionálással, már az sem ment.
Betettem megint a frissen másik meghajtóban írt cd-t, teljes lemez felhasználása lehetőséggel is 32%-nál hibaüzenet.
Pár órával később megint visszatettem a Hardy-t(teljes lemez felhasználással), mondom akkor distupgrade-el hátha jó lesz.Frissítés szépen lejött, fel is települt, működött is a rendszer, de csinált bosszantó hülyeségeket. (Mappákat nem nautilus-szal nyitotta meg, hanem pl. totemmel.)
Megint visszatettem a Hardy-t, azóta ezt használom ismét, egyelőre semmi baja, de szeretném azért használni az Intrepidet, viszont így nem fog menni sajna.Kicsit hosszúra sikeredett elnézést érte, de bosszant a dolog.

Bármilyen ötlet jól jön.
Aktív témák
- Utolérte az áremelés a PlayStation 5-öt
- Motorola Edge 50 Fusion - jó fogás
- Robotporszívók
- TCL LCD és LED TV-k
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Óra topik
- Hosszú premier előzetest kapott az Arknights: Endfield
- Parkside szerszám kibeszélő
- LEGO klub
- Autós topik
- További aktív témák...
- HP ProDesk 600 G2 MT, i7-6700,8GB DDR4,256GB SSD,DVD-RW,WIN11
- AKCIÓ! Sony PlayStation 5 825GB SSD lemezes konzol fejhallgatóval garanciával hibátlan működés
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R7 5700 / RTX 2080Ti 11GB / 16GB DDR4 / 1TB SSD!
- HIBÁTLAN iPhone 13 128GB Blue-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4453, 100% Akksi
- Sima Vs.Windows Logitech Mx keys s plus és hagyományos Mx keys magyar bemutatása. Új videó linkkel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



