Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • noorbertt

    őstag

    válasz #59070464 #2023 üzenetére

    Üdv,

    GPS: profile-application kivalasztod a programokat majd hozzaadod a belepo taskot "gpsON" ebbe a taskba ertelemszeru hogy mi lesz. Majd egy exit taskot hozza rendelsz amit én ugy csinaltam h várjon 10percet majd GPS OFF.

    Ha ennyire pontosan akarod akkor GPS-el esetleg betudod állítani, de akkor épp mennie kell és taskernek pörgetnie kell a szenzort. Nem probaltam meg GPS-el de inkabb cellinfok alapjan kapcsolgasd a wifit. Az nem tul pontos de aksit jobban kimeli.
    Bar 4honap hasznalat utan rajottem hogy total folosleges kapcsolgatni a wifit mert ha csak egy feltetelt adsz meg neki pl abba a cellaba vagy/GPS koordinatakon belul akkor is kapcsolgatni fogja a wifidet mikor nincs ra szukseged mert kezzel lekapcsoltad es mobilnetre tetted.
    Persze tobb feltetellel...

    sorry ha kusza lett:)

    ----------
    Silent profilom nekem is van, itt vissza keresel es talalsz egy jo linket is hozza amivel betudsz allitani egy olyat h nema uzenmodban vagy de ha asszony hiv csorogjon:)... vagy epp a szomszed mert eg a haz..

    Visszakapcsolni a silent profilt task segitsegevel megtudod csinalni amit kitudsz tenni kapcsolonak.
    sot ezt is kombinalhatod eleg jol

    (#2008) vgyuri :R ez idaig 7secre allitottam a kijelzot task segitsegevel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák