Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Nothing Phone 2a - semmi nem drága

    ma Lefelé bővítette kínálatát a Nothing, ez természetesen a funkcionalitás megcsonkításával járt, mégis megtartotta a márkára eddig jellemző egyedi vonásokat az olcsósított modell.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz wardemi #1753 üzenetére

    Lényegében megtanulni. Hogy akár egy egész Task-ot meg tudjak írni kizárólag JS-ben.
    Magyar nyelvű írások hiány cikkek, így angol nyelven csipegetem össze az infó morzsákat.
    Tasker Google Group-ből szedegetem a példákat, próbálom összelegózni, hogy mi micsoda és hogy működik.
    Az objektumokig értem kb eddig a működésüket, onnantól már hogy pontokkal egybefűznek egy rakás szót, onnantól elvesztem. Az egyszavas parancsokat még fel tudom fogni.
    Vmint a tutorial-okkal se boldogulok nagyon, hisz a HTML része engem hidegen hagy. :(
    Vmint olybá tűnik Tasker vmi olyan változatát használja a nyelvnek, amire nem találtam tutorial-t.
    Két napja keresgélek a témában, de eddig csak erre a pár oldalra bukkantam, amiben számomra használható infók vannak:
    Tasker által használt változatban is működő parancsok.
    Tasker userguide.

    Szükségem lenne egy olyan írásra, ami felsorolja és példákkal illusztrálja a lehetőségeimet, azt se igazán tudom milyen parancsok állnak rendelkezésemre mondjuk a változók manipulálásában, matematikai műveletek.
    Hogy működnek a feltételek, ilyesmik.
    Elég nehéz az ügy nekem, egy egész napig keresgéltem pl. egy regex futtatásának parancsát, mire eljutottam a fenti linkre. Addig csak regex tesztelésre láttam példákat, de keresésre nem.

    Egyelőre ellennék az egyszerű parancsokkal objektumok kezelése nélkül. :B

    Mik azok a könyvtárak? Ezek definiálnák az utasításkészletet?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák