Hirdetés

Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz ritkaság #47488 üzenetére

    [moderálva]
    Először is szerintem simán kevered az általam elmített elektronikus előgyújtás szabályzást az elektronikus gyújtás az üllő- kalapácsos technikával, vagy a tirisztorossal, vagy nem tudom mit mivel, de én elektronikus előgyújtás szabályzásról beszéltem, ez meg ciki, de ott van a linkeden, mint az előgyújtás és a kopogási határ kapcsolata. Az udvaron áll 8 db kocsi, ma kicsit szerelgetős napom volt, épp kettőnek kotorásztam ennél a részénél, mindkettőn van kopogásszenzor, az egyik vezértengely pozíció szenzor alapján időzíti a gyújtást, és a kopogásszenzor alapján állítja az előgyújtást, a másik pedig gyújtástornyos, de szintén elektronikus gyújtású, mágneses elven működik a megszakítás, és szintén kopogásszenzor állítja az előgyújtást. Ami nincsen 25 éve az meg a vákuumos előgyújtás szabályzás, de nem mondd el senkinek.
    Amúgy meg nem tudom miért raksz be linket gyertyákról, azt hiszed bármi új is volt ott? :D Az talán, hogy dícsérik a négypólusú gyertyát, ami a való életben meg egy zsákutca, legalábbis a jelenlegi állapotában rosszabb mint egy sima egypólusú platinabevonatos .

    [ Módosította: 7 ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Aktív témák