Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • killerjohn

    addikt

    válasz Motaba78 #32834 üzenetére

    hát, az SC2 az minden szerintem, csak nem könnyed szórakozás. max bronz ligában a canon rush :)

    ha fejlődni szeretnél, haladni a ladderen felfelé, akkor minden vesztett meccsednek a replay-ét (kapcsold be az options-ben hogy minden replayt mentsen el a játék) nézd vissza. Nézd az ellenfél BO-ját, nézd a tiéd, nézd hogy adott pillanatban mikor ki hogyan állt, miért tudott téged lenyomni. Nézzél streameket, olvass fórumokat, nézzél VOD-okat (day9 elemzései nagyon jók, igaz, hogy legtöbbször ő inkább pro elemzéseket csinál, ami még a halandó diamondosnak sem használható).

    SCOUTOLNI kell, látni, hogy mi van az ellenfélnél, következtetni arra hogy mit fog csinálni, tudnod kell, hogyan kell rá reagálni. Alapból azt hinnéd, hogy egyes egységeid gyengék, de ez csak azért van, mert nem ismered őket.

    Amikor én kezdtem SC2-zni, fröcsögtem, hogy milyen hülyeség az a sentry, mert 3 hiteli bármi... oh yeah, csak meg kellett tanulni a hotkeyeket, meg a micro-zást, és hopp rögtön nem volt gondom a terran korai pushokkal... tanulni, tanulni, tanulni... sok sikert!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák