Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz Beni2360 #4020 üzenetére

    A hőlégbefuvással készíteném a kenyeret.
    A zsemlét, stanglit ki kell próbálni,
    bár szerintem ott is a hőlégbefujás lesz a nyerő, akinek a nagy sütője tudja ezt, mindenre ezt használja.
    Igen, láttam, hogy van nagyobb készlék is, 20-33 literesben gondolkozom.
    Az ajtó megtrartja magát nyitott állapotban, hogy ne égesse meg a kezet kipakolásnál?

    #4021 Ajándékok
    Annak a rizskenyérnek, amit legyakrabban sütnék (ez a legolcsobb gluténmentes liszt), nem igen lehetne kerek formája, mert hülyén nézne ki, nyersen folyékony a tészta, nyers gofri tésztát képzelj el.
    A sűrűbb tésztával történő elinduláűs még fejlesztés alatt van, eddig egyszer sikerütt, akkor sem s sütőben, hanem a rizsfözőben 180 fokig sűt is, a forma persze gáz lett.
    Közben a sütőnk elkezdte magát megadni, alsó - felsőnél nem fűt alul rendesen.
    Nem olyan régen megégett a kenyér, tegnap meg még sülhetett volna, és a kettő mközött nem nyúltam a hőfokszabályzóhoz, tekerős analóg, idő, tészta ugyanaz volt.
    A légkeverésnél meg járatja a grillt is, ami hiba, hisz akkor minek van rajta külön légkeverés grillel opció, aminek következtében éget felül, alul ekkor sem fűt eléggé érzésem szerint.

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Új hozzászólás Aktív témák