Hirdetés
-
PROHARDVER!
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
azbest
félisten
válasz
ArthurShelby
#32475
üzenetére
múltkor linkeltem egy december végi interjút, ahol azt mondta Upton, hogy nem lesz idén új pi generáció. Most látomvan egy újabb 3 napos interjú is [link], amiben arról beszéltek, hogy 2020 előtt nem várható, mégcsak tervezési szakaszban van.
Persze, korábban is letagadtak újabb megjelenéseket bejelentés előtti napokon is, de ennyire azért talán mégsem hazudnak a képünkbe. Valami más lehet majd a "nagy durranás". Vagy szimplán csak a rajongók terjesztik a reményeiket, nem pedig a tényeket

Sőt, ahogy olvasom a pi zeró sem esélyes komolyabb upgrade-re.
Új hozzászólás Aktív témák
- A legrosszabb CPU-k – az ExtremeTech szerint
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Tőzsde és gazdaság
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Projektor topic
- Megérkezett a Google Pixel 7 és 7 Pro
- Milyen széket vegyek?
- OLED TV topic
- Marathon (2025)
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs

wassermann

