Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoleee83

    addikt

    válasz .LnB #209342 üzenetére

    Akkor még1x mert ezt írtam:

    "Nem maradt egyetlen task sem. mind a 40db horda kiirtva, bár volt pár necces helyzet amikor 200++ fertőzött szaladt utánam. 😁 10/10. "
    Tehát 10/10 mikor 200++ fertőzött rohan utánad. Értő olvasás...

    Egyébként többször leírtam hogy óriási hibák vannak a játékban, kezdve az optimalizálatlanságon keresztül,addig hogy volt horda amit csak beírt a játék mert pont bugolt, semmiképp nem 10-es a tizes listán, viszont szerettem ahogy a HZD, RDR2, AC Origins játékokat is.

    Sokadik alkalom hogy önjelölt megmondóemberként gyerekes módon beleszállsz emberekbe akiknek más a véleménye.
    A te véleményed pont annyit ér mint bárki másé, érdekes módon a többiekkel lehet kultúráltan beszélgetni személyeskedés nélkül, akkor is ha másképp látják.
    De semmi gond elengedtem,, a kommentjeidet/"értékeléseidet" meg áttekerem. További jó játékot. :R

    Szerk:
    @erahurka - Volt olyan hogy harcoltam egy hordával és egyszer csak elkezdtek elfogyni a Freakerek előlem, eltüntek az NPC-k a képről, és csak a szorzó pörgött, majd a végén kiirta hogy kiirtottad a hordát. Ergo ingyen volt . :D

    [ Szerkesztve ]

    * You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

Új hozzászólás Aktív témák